Необхідно укладати договори по обслуговуванню газового обладнання

08.10.2018

Наказом Міненерговугілля від 10 травня 2018 р. № 250, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 травня за № 646/32098, відмінено наказ Державної акціонерної холдингової компанії «Укргаз» від З0 липня 1997 р. № 35 Про затвердження Положення про порядок технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання житлових будинків, громадських будівель, підприємств побутового та комунального призначення». Дане Положення зобов'язувало газорозподільні підприємства виконувати планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових газопроводів (далі ПТО). Взявши до уваги зміни необхідно звернути увагу острожан на наступне: з 1 серпня 2018 року ПАТ «Рівнегаз» припинив виконання робіт по ПТО та плановому випробуванню на герметичність внутрішньобудинкових газопроводів у абонентів приватного сектору і багатоквартирних житлових будинків. З 1 січня 2019 року ці роботи будуть проводитись на основі укладених платних договорів на обслуговування газового обладнання (за бажанням їх власників).

Варто наголосити, що відповідно до Правил безпеки систем газопостачання зареєстрованих Міністерстві юстиції України 8 червня 2015 р. за № 674/27119, згідно розділу III пункту 3.3: власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

Ви можете ознайомитись з актуальною інформацією щодо змін законодавства в сфері газопостачання, переліком організацій які мають дозвіл управління Держгірпромнагляду для перевірки димових та вентиляційних каналів, переліком послуг (та вартістю), які надає Здолбунівське відділення ПАТ «Рівнегаз», інструкціями по безпечному користуванні газовими приладами, повідомленнями про тимчасове припинення газопостачання, та інформацією щодо потужностей ГРП на офіційному сайті підприємства за адресою https://rv.104.ua.

Нагадуємо, що аварійно-диспетчерська служба ПАТ «Рівнегаз» працює цілодобово і готова виїхати на виклик за першої необхідності. Викликати її необхідно негайно у випадках, якщо

-відчули запах газу;
- раптом зник газ у будинку/квартирі;
- ви помітили, що в роботу газових мереж втручаються сторонні особи;
- стався вибух/пожежа.

Щоб зв’язатися з аварійно-диспетчерською службою необхідно зателефонувати за номером 104 (дзвінки з усіх операторів по території України безкоштовні). Дотримання правил безпечного користування газовими приладами та обладнанням збереже життя та здоров’я кожного з нас.

 

Анатолій ЛИСИЙ,
заступник міського голови

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів