Відбулася чергова п'ятдесята сесія

28.09.2018

28 вересня відбулася 50-а сесія міської ради. З 26 депутатів участь в засіданні брали 19.

Всі питання були обговорені на депутатських комісіях, а у всіх голосуваннях депутати проявили одностайність.

Спочатку, секретар Міської Ради Іван Ткачук нагородив депутата Острозької міської ради Сергія Годжала почесною грамотою Рівненської обласної ради "за значний особистий внесок в соціально-економічний розвиток Рівненської області та з нагоди професійного свята - Дня підприємця".

Після прийняття порядку денного за основу на розгляд було додатково внесені три питання. А після затвердження порядку денного, депутат міської ради Володимир Степанюк подав депутатський запит про встановлення законності будівництва добудови до частини будинку по проспекту Незалежності 49а.

На сесії було затверджено звіт директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про роботу центру, внесено зміни до складу виконавчого комітету Острозької міської ради та затверджено Міську соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року.

Перед переходом до розгляду додактових питань, депутати затвердили рішення про надання фінансової допомоги жителям міста та про внесення змін до міського бюджету.

На завершення засідання було внесено зміни у рішення Острозької міської «Про програму розвитку культури у місті Острозі на період до 2022 року», надано дозвіл Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» на списання з балансу ділянок теплової мережі від котелень на вулицях: Городище, Старостинській та Семінарській, а також затверджено Положення про порядок зняття малоповерхових та малоквартирних житлових будинків з балансу житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Острога та передачу їх у власність власникам квартир (будинків).

Після закриття сесії, "за вагомий внесок у забезпеченні реалізації права кожної дитини на виховання у сім»ї, створення гідних умов для її виховання та розвитку, виявлення милосердя душі, життєвої мудрості і великої любові та з нагоди Дня усиновлення" почесними грамотами Острозької міської ради було нагороджено жителів Острога, які дали неповнолітнім острожанам шанс отримати справжнє батьківське тепло та любов.

Результати поіменного голосування.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про затвердження порядку денного п’ятдесятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання
2. Про депутатський запит депутата Острозької міської ради депутата Острозької міської ради Степанюка В.В.
3. Про звіт директора центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про роботу центру
4. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок
5. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Острозької міської ради, затвердженого рішенням міської ради від 25.11.2015 №10
6. Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 27.07.2018 №733 «Про введення додаткових штатних одиниць викладачів Острозької дитячої школи мистецтв»
7. Про Міську соціальну програму забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року
8. Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога
9. Про внесення доповнень до додатку рішення Острозької міської ради №596 від 26.01.2018 «Про затвердження заходів на 2018 рік до «Програми благоустрою міста Острога на 2016-2018 роки»
10. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік
11. Про внесення змін у рішення Острозької міської ради від 26.01.2018р. № 584 «Про програму розвитку культури у місті Острозі на період до 2022 року»
12. Про надання дозволу Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» на списання з балансу ділянок теплової мережі від котелень на вулицях: Городище, Старостинській та Семінарській
13. Про затвердження Положення про порядок зняття малоповерхових та малоквартирних житлових будинків з балансу житлового фонду комунальної власності територіальної громади м. Острога та передачу їх у власність власникам квартир (будинків)

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів