Про Права Людини та перспективи розвитку: в Острозі презентуватимуть Місцевий індекс прав людини

08.08.2018

10 серпня 2018 року об 11.00 в залі засідань Острозької міської ради (Рівненська обл., м. Острог, вул. Героїв Майдану, 2) відбудеться презентація результатів моніторингу міста за програмою Місцевий індекс прав людини.

Місцевий індекс прав людини – це мініпроект Української Гельсінської спілки з прав людини, заснований для підтримки і ефективного розвитку реформи децентралізації в Україні. Критерієм ефективності визнано такий розвиток, що базується на засадах пріоритету прав людини в усіх сферах її взаємин з державою.

Моніторинг спрямований на виявлення зусиль місцевої влади щодо забезпечення прав людини. Моніторингова група у складів представників Української Гельсінської спілки та консультантів юридичної клініки “Pro Bono” Національного університету “Острозька академія” оцінила спроможність місцевих органів влади за 9-ма напрямами.

Якими саме? – зможете дізнатися під час презентації, як і результати самого моніторингу у м. Острозі, а також почути рекомендації, які допоможуть більш ефективно впроваджувати підхід, заснований на правах людини, під час розробки та реалізації місцевих програм.

На заході очікуємо присутність

1) представників місцевого самоврядування: міського голову та його заступників, начальників та співробітників апарату міськради та структурних підрозділів виконавчого комітету, а також інших відповідальних службовців ОМС;
2) активістів місцевої громади, зокрема представників місцевих громадських об’єднань, ініціатив, інших зацікавлених мешканців міста;
3) журналістів місцевих медіа: газети “Замкова гора”, інформаційний ресурсів “Ostroh-Info”, “Район Острог” та ін.

Презентуватимуть результати: Андрій Галай, професор, аналітик УГСПЛ (м. Київ), Марія Цип’ящук, координаторка громадської приймальні УГСПЛ в м. Рівному, а також інші учасники моніторингової команди.

Запрошуємо на обговорення усіх зацікавлених. Зареєструватися можна зателефонувавши 067 363 41 31 – Марія Цип’ящук.

Моніторинг проведено в рамках ґрантового проекту “Громадський моніторинг органів місцевого самоврядування задля кращого дотримання прав людини”, який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми “Нове правосуддя”.

Більше про Місцевий індекс прав людини можна дізнатися за посиланням: http://hro.org.ua/index.php?r=8.1

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів