Скликається чергове засідання виконавчого комітету

11.07.2018

17 липня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 84-р підписала в.о міського голови Ольга Логвін 11 липня 2018 року.

До порядку денного засідання виконавчого комітету Острозької міської ради включено наступні питання:

1. Про дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за І півріччя 2018 року та завдання на ІІ півріччя 2018 року.
2. Про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до міськвиконкому за І півріччя 2018 року та завдання на ІІ півріччя 2018 року.
3. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на серпень 2018 року.
4. Про створення постійно діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань щодо відключення споживачів від мережі центрального опалення.
5. Про затвердження Положення про конкурсну комісію щодо призначення управителя багатоквартирними будинками та складу конкурсної комісії.
6. Про затвердження скоригованого тарифу на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал».
7. Про житлові питання.
8. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради №4 від 19.01.2016 «Про затвердження координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп, дорадчого органу, консультативної ради та штабів виконкому Острозької міської ради».
9. Про міський план заходів щодо зміцнення національної єдності, консолідації українського суспільства та підтримки ініціатив громадськості у зазначеній сфері.
10. Розгляд заяв.
11. Різне.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів