Острог та Сандомир офіційно продовжили партнерство

02.07.2018

Більше 11 років співпраці між Острогом та Сандомиром відзначили підписанням нового договору. Попередній договір було підписано десять років тому, в місті Сандомир 22 червня 2008 року. У суботу, 30 червня 2018 року, в Замку князів Острозьких Острозький міський голова Олександр Шикер та бурмістр Сандомира (Республіка Польща) Марек Бронковськи урочисто підписали Угоду про продовження співпраці між містами.

Захід відбувся за участі офіційної делегації із Чеського міста-партнера Острога – Моравського Беруня. Привітати острожан та представників Сандомиру приїхала старостка Зденка Шукальська. Підписання відбувалося у присутності депутатів Острозької міської ради, членів виконавчого комітету та депутата Рівненської обласної ради Віталія Ундіра.

На завершення Олександр Шикер та Марек Бронковськи з нагоди підписання висадили дерево дружби та заклали капсулу часу із фото події у алеї міст-побратимів. А Зденка Шукальська, яка не була присутня на святкуванні Дня міста, закріпила на знак дружби символічний замок дружби на вказівнику партнерських міст.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів