ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

06.06.2018

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. На підтримку армії надійшло понад 27 млн. гривень
2. Зміни до фіскальних касових чеків
3. Платники єдиного податку мають право на щорічну відпустку

На підтримку армії надійшло понад 27 млн. гривень

За січень-травень 2018 року платниками Рівненської ОДПІ для сприяння обороноздатності України спрямовано 27 422,4 тис.грн. військового збору, що на 7 782,9 тис.грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомила начальник Рівненської ОДПІ Ірина Олендер.

Крім того, посадовець нагадала, що платниками військового збору є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.

Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені статтею 163 Податкового кодексу України.

Зміни до фіскальних касових чеків

Рівненська ОДПІ нагадує, що 06.04.2018 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 19.02.2018 № 288, яким затверджено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом від 21.01.2016 № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)».

Наказом № 288 внесено додатковий реквізит «Код товарної підкатегорії згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД)» до фіскального касового чеку на товари (послуги), фіскального касового чеку видачі коштів, фіскального касового чеку за операціями приймання та переказу готівкових коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування.

Платники єдиного податку мають право на щорічну відпустку

Рівненська ОДПІ нагадує, що відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку один раз на рік на час відпустки протягом одного календарного місяця.

Крім того, не сплачується єдиний податок за період хвороби, підтверджений копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Інформація про період щорічної відпустки і терміни втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подається до територіального органу ДФС у вигляді заяви у довільній формі.

Для уникнення порушення терміну щодо сплати авансових платежів необхідно подавати до податкової інспекції заяву щодо періоду щорічної відпустки до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов'язковим додаванням копії листка непрацездатності - одразу після закінчення лікарняного.

Однак, єдиний соціальний внесок потрібно сплачувати незалежно від діяльності чи фінансового стану платників податків і без перенесення термінів сплати, оскільки пільг щодо його сплати на час відпустки, або хвороби законодавством не передбачено.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів