Центр соціальних служб продовжує проводити профілактику серед молоді

3 квітня 2018 року в ДПТНЗ "Острозьке ВПУ" спільно з волонтерами Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі Центр) провів захід профілактичного спрямування для молоді та підлітків з числа учнів згаданого вище навчального закладу.

Він складався з двох частин: бесіди та відеолекторію. У бесіді провідний фахівець із соціальної роботи Олександр Юрчук розповів про діяльність Центру, категорії клієнтів, види та форми соціальної роботи та послуг, які їм надаються. Більшість часу свого виступу та спілкування з учнями Олександр приділив розкриттю такого ганебного явища, як насильство та сімейне насильство зокрема. Після завершення бесіди кожному з 50 її учасників, було роздано буклети та інформаційні пам’ятки, щодо висвітленої теми.

В другій частині профілактичного заходу учням був запропонований відеолекторій на тему: «Дружба», який провели волонтери Центру, члени молодіжної громадської організації «Територія змін». Відеолекторій доповнювався його жвавим обговоренням серед учасників, всі бажаючі змогли висловитись і розповісти про свої роздуми.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів