Острожани можуть запросити волонтера Go camp до шкіл міста

21.02.2018

Влітку 2016 вперше в Україні були організовані пришкільні мовні табори Go camp. Go camp – це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська мова. Впродовж трьох тижнів діти 10-15 років могли взяти участь у захоплюючих проектах, поспілкуватися з волонтерами різних країн світу та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми учні перебували у багатокультурному середовищі, навчалися працювати в команді, критично мислити, бути толерантними до інших.

Табори мали неабиякий успіх серед учнів, тому у 2018 році планується запросити волонтерів, які будуть представляти різні країни та національності і стануть культурними послами в Україні. Це унікальна можливість відкрити Україну світові, зламати стереотипи про нашу країну, поділитися своєю культурою з іноземними гостями.

Для того, щоб запросити волонтера у загальноосвітні заклади міста Острога, необхідно підготувати проект «Запроси волонтера до своєї школи» та забезпечити проживанням у сім’ї, яке дасть унікальні можливості як сім’ї, так і самому волонтерові: безкоштовно вчити мову, пізнати нову культуру, знайти друзів за кордоном. Відділ освіти просить батьківську громадськість міста підтримати ініціативу педагогів та запросити волонтера у сім’ю на проживання. Допоможемо нашим дітям розвинути життєві вміння, лідерські якості та цінності, які підготують молоде покоління до викликів 21 століття.

Детальніше на сайті проекту.

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів