Проект з Острога - серед фіналістів всеукраїнського конкурсу «Малі міста – великі враження»

Відбувся другий відбірковий тур проекту «Малі міста – великі враження», під час якого експертною радою було обрано фіналістів конкурсу.

Зокрема, до фіналу увійшов проект "Створення арт простору «Культурний барбакан»", підготовлений Відділом культури і туризму Острозької міської ради.

Загальний результат оцінки проекту складається з суми балів, що були виставлені кожним експертом за відповідність тим чи іншим вимогам. Критерії оцінювання проекту можна завантажити за посиланням.

Враховуючи, 10 проектів отримали однакову кількість балів, експертами прийнято рішення про запрошення 20 проектів для захисту у фіналі. Проекти №63 - «Попасній - 80» Попасної міської ради та № 22 «Леонтович фест» місто Покровське Донецької області експертною радою було прийнято рішення про надання рекомендацій Міністерству культури України по включенню даних проектів до програми «Український Донбас».

 

До 6 січня 2018 року всім фіналістам будуть надіслані листи з переліком документів, які необхідно підготувати до захисту проекту, та повідомлено про дату та час зустрічі з експертною радою.

 

Список проектів – фіналістів, які будуть запрошені на співбесіду в середині січня місяця 2018 року до Міністерства культури України можна завантажити тут.

Крім проекту з Острога Рівненщину представлятиме проект "Міжнародний театрально-музичний фестиваль «ДОБРЕ ПОРУЧ»" підготовлений відділом стратегічного розвитку Гощанської селищної ради.

 

Повний перелік запропонованих проектів можна завантажити тут.

За інформацією: Міністерство культури України

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів