"Сімейні перегони" в Острозі

20.11.2018

У неділю, 18 листопада, в Острозі відбувся третій етап першого туру обласних спортивних змагань «Сімейні перегони. Рухова активність».

Вже дев’ятий сезон поспіль активні сім’ї Рівненської області змагаються між собою в рамках спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність». Її організатором є «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області. Черговий етап змагань відбувся на базі Острозького НВК «Школа I-III ст.-гімназія». Його учасниками стали сім команд з м. Острог, Острозького і Здолбунівського районів.

Програма складалася з інтелектуального конкурсу та спортивних естафет, під час яких кожному учаснику доводилося на швидкість пройти встановлену дистанцію, використовуючи спеціальний інвентар. Перемогу у кожному завданні здобувала та сім’я, яка сумарно витратила найменше часу.

Перш, ніж розпочалися змагання, увазі учасників представили показовий виступ із художньої гімнастики Софії Шевчук, вихованки СК «Золота осінь», а у перервах між змаганнями учасників та глядачів розважали Анна Лавренюк (вокальний номер) та учениці Острозького НВК «Школа І–ІІІ ступенів - гімназія» (спортивний танець).

Участь у протистоянні загалом узяло сім сімей. Кожна команда складалася з 4 учасників: батьки та двоє дітей, яким на момент змагань не виповнилося 15 років. За словами організаторів представників інших районів мало бути більше, проте вони не мали змоги приїхати.

Після підрахунку результатів трійка переможців виглядала так:

1 місце – команда сімей Клепач\Синчура – Здолбунівський район,
2 місце – команда сім’ї Пушка – Острозький район,
3 місце – команда сім’ї Сорока – м. Острог.

Окрім нагород і призів, переможці здобули право виступити в суперфіналі, який відбудеться наступного року. А ті команди, яким цього разу пощастило менше, спробують поборотися за перемогу під час наступних турів.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів