Скликається засідання виконавчого комітету

Засідання відбудеться 18 січня 2022 року за адресою: м. Острог, просп. Незалежності, 14 (велика зала засідань Острозької міської ради). Початок реєстрації о 09 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год. Відповідне розпорядження № 5-р 12 січня 2022 року підписав міський голова Юрій Ягодка.

До порядку денного вносяться наступні питання:

- Про звіт начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування щодо стану дотримання Закону України «Про звернення громадян».

- Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за ІІ півріччя 2021 року та завдання на І півріччя 2022 року.

- Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на лютий 2022 року.

- Про стратегічний план дій з реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Острозькій міській територіальній громаді на 2022-2026 роки.

- Про затвердження Порядку забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа та складу комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

- Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які включено до необхідного мінімального переліку окремих видів ритуальних послуг, що надаються фізичною особою-підприємцем ІВАНОВИМ Володимиром Павловичем.

- Про встановлення приватному підприємству «Тепло-Енергія» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії (виробництво теплової енергії та постачання), установам та  організаціям, які фінансуються з державного та місцевих бюджетів.

- Про затвердження Правил приймання стічних вод до системи централізованого водовідведення  м. Острог.

- Про погодження інвестиційної програми з централізованого водопостачання та водовідведення комунального підприємства «Відродження» Острозької міської ради на 2022 рік.

- Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення,   які   надаються комунальним  підприємством «Відродження».

- Про встановлення ФОП Сергію МЕЛЬНИКУ тарифу на теплову енергію (виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання) для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

- Розгляд заяв.

Розпорядження №5-р

Острог - молодіжна столиця 2022
ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я


covid19.com.ua


Золоті сторінки Рівненщини


Гід з державних послуг


Асоціація малих міст України


Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»