НОВИНИ

19-07-2018
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Щодо оподаткування подарунків
2. Увага! Оновлено довідники пільг
3. Новації в реєстрації та обліку реєстраторів розрахункових операцій


18-07-2018
Відбулося засідання виконавчого комітету

17 липня 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.


18-07-2018
Увага! Інформація про припинення подачі електроенергії

Острозький РЕМ повідомляє,що у зв'язку з виведенням в ремонт повітряних ліній ПЛ 04 кВ від ЗТП 011 м. Острог 19 та 20 липня з 9:00 по 17:00 буде припинена подача електроенергії в м. Острог по:

- вул. Тараса Шевченка;
- просп. Незалежності;
- вул. Героїв Майдану;
- вул. Академічна;
- вул. Князів Острозьких.


16-07-2018
За "круглим столом" обговорили протидію сімейному насильству

9 липня керівники Острозького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Гловацька, Острозького районного відділу ДВС ГТУЮ у Рівненській області Тетяна Дума, відділу «Острозьке бюро правової допомоги» Рівненського місцевого з надання безоплатної вторинної правової допомоги Микола Шаповал, а також представник управління праці та соціального захисту населення Острозької міської ради Олена Гаврилюк, з метою забезпечення виконання вимог Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», зустрілися за «круглим столом» для обговорення та узгодження спільних дій, спрямованих запобіганню та протидії випадкам домашнього насильства.


13-07-2018
Літо - час створення Нової української школи

Триває літо, учні закладів загальної середньої освіти міста перебувають на довгоочікуваних канікулах, а у школах йде підготовка до роботи в умовах Нової української школи.


11-07-2018
Скликається чергова сесія міської ради

11 липня 2018 року секретар Острозької міської ради Іван Ткачук підписав розпорядження № 86-р «Про скликання сорок шостої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 27 липня 2018 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


11-07-2018
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

17 липня 2018 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 84-р підписала в.о міського голови Ольга Логвін 11 липня 2018 року.


09-07-2018
За фінансової підтримки Острозької міської ради та Національного університету «Острозька академія» до Острога завітала медична "Клініка на колесах"

За фінансової підтримки Острозької міської ради та Національного університету «Острозька академія» до Острога завітала медична "Клініка на колесах" Міжнародного благодійного фонду «Дар Життя». Клініка функціонувала з 18 червня по 6 липня. Острожани мали можливість безкоштовно скористатися послугами лікарів. Більше 300 дітей полікували зубки та обстежилися у педіатра. Для всіх пацієнтів, котрі побували на прийомі, заповнено картку у двох примірниках. Також, на завершення обстежень кожен отримав медичний висновок, де вказується діагноз згідно Міжнародної класифікації хвороб та рекомендації лікаря. Окрім безкоштовного надання терапевтичних та стоматологічних послуг соціально незахищеним верствам населення, медпрацівники “Клініки на колесах” здійснювали навчання про статеве та репродуктивне здоров'я, здоровий спосіб життя.


06-07-2018
В Україні запрацювала нова форма сімейного виховання – патронат над дитиною.

          В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.


03-07-2018
До уваги острожан, які брали участь в антитерористичній операції

В п'ятницю, 6 липня 2018 року, о 10:00 год. в залі засідань Острозької міської ради (вул. Героїв Майдану, 2)відбудеться жеребкування по розподілу земельних ділянок для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд другої черги масиву по вулиці Пухова, для острожан, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.


 

123456...131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів