Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » Житлово-комунальна сфера » Острозьке комунальне підприємство "Водоканал"
Острозьке комунальне підприємство "Водоканал"

Острозьке комунальне підприємство “Водоканал”

 


Директор Войтов Іван Григорович

Адреса: м. Острог, вул. Івана Федорова,56

Тел. 2-20-67, 2-21-58, 2-20-02 (бухг.)

Острозьке  комунальне підприємство «Водоканал» надає послуги населенню з утримання житлового фонду, водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, проводить роботи з благоустрою та утримання  доріг,  які є  комунальною власністю міста, ремонтом та обслуговуванням вуличного освітлення.

На балансі  підприємства “Водоканал” знаходиться 80 житлових будинки загальною площею 87,2 тис. м. кв., кількість квартир 1268.

Ветхих – 14 житлових будинки, (загальна площа – 4269,6 м. кв. ).

Аварійних – 4  житлових будинки (загальна площа – 770,6 м. кв.).

Одноповерхових – 28 ж/б;

Двоповерхових – 35 ж/б;

Трьохповерхових – 4 ж/б;

Чотирьохповерхових – 2 ж/б;

П’ятиповерхових – 11 ж/б.

Пріоритетним напрямком комунальної сфери є забезпечення стабільного водопостачання та водовідведення.

Водопостачання м. Острога здійснюється виключно із підземних джерел. Системою водогонів вода із свердловин подається в резервуари об’ємом 250 м3 та 1000 м3. В резервуарах відбувається знезараження води блочною електролізною установкою „Пламя” гіпохлоритом натрію, який виробляється із кухонної солі.

Загальна протяжність водогонів та водопровідних мереж становить 80,62 км. З них аварійних та ветхих – 26,0 км. (введені в експлуатацію в 1978 році).

Загальна потужність комунального водопроводу - 2,8 тис. м3 за добу, артезіанських свердловин – 5 з яких працює 4. Питною водою забезпечено близько 10 тис. (87%) жителів міста.

У продовж останніх років у комунальному водопровідно-каналізаційному господарстві міста Острог спостерігається тенденція до зменшення об’ємів реалізації води та водовідведення.

Рішенням виконкому від 16 вересня 2008 року №308 визнано комунальне підприємство “Водоканал” виконавцем житлово-комунальних послуг.

Проектна потужність  комунальних каналізаційних очисних споруд складає 1400 м3 за добу. Протяжність каналізаційних мереж складає 6,8 км., з них ветхих та аварійних  - 0,9 км.

Загальна кількість водопровідних насосних станцій /ВНС/ __1__ одиниць

Загальна кількість каналізаційних насосних станцій /КНС/   3 _одиниць

Загальна кількість каналізаційних очисних споруд /КОС/ __1__ одиниць

Протяжність доріг комунальної власності м. Острога складає  64,7 км, із них з твердим покриттям - 27 км. Завдання з підготовки об’єктів дорожньо-мостового господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період виконано на 100%.

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


29 вересня 2017 року
о 10:00 відбудеться тридцять друга сесія Острозької міської ради
Порядок денний
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.