Старости

27.11.2020

ТИМОЩУК Наталія Сергіївна

Староста сіл: Білашів, Дерев’янче, Радужне, Точевики Рівненського району Рівненської області

КАДЕБСЬКА Ольга Степанівна

Староста сіл: Бухарів, Завизів, Михалківці Рівненського району Рівненської області

ПОГОНЕЦЬ Роман Петрович

Староста сіл: Вельбівно та Бадівка Рівненського району Рівненської області

ВОЙТОВ Іван Григорович

Староста сіл: Верхів, Лебеді, Шлях Рівненського району Рівненської області

СТРАТЮК Віктор Йосипович

Староста села Вілія Рівненського району Рівненської області

СТЕЦЮК Микола Дмитрович

Староста сіл: Грем’яче, Грозів, Михайлівка Рівненського району Рівненської області

МИКИТЮК Валентина Миколаївна

Староста сіл: Кутянка, Батьківці, Болотківці, Данилівка, Ілляшівка Рівненського району Рівненської області

СВИНАРЧУК Роман Вікторович

Староста сіл: Межиріч, Прикордонне, Слобідка Рівненського району Рівненської області

ДУБИНЕЦЬ Іван Григорович

Староста села Милятин Рівненського району Рівненської області

ТИЩЕНКО Віталій Анатолійович

Староста сіл: Могиляни та Черняхів Рівненського району Рівненської області

ІВАНОВА Ольга Сергіївна

Староста сіл: Мощаниця, Волосківці, Кургани Рівненського району Рівненської області

КОВАЛЬЧУК Микола Ананійович

Староста сіл: Новомалин та Лючин Рівненського району Рівненської області

ТОНЕНЧУК Олена Володимирівна

Староста сіл: Новородчиці, Посива, Теремне Рівненського району Рівненської області

ВАСИНЮК Василь Олексійович

Староста сіл: Оженин, Бродів, Країв, Стадники Рівненського району Рівненської області

ГУРКО Наталія Василівна

Староста сіл: Плоске та Завидів Рівненського району Рівненської області

СНІЩУК Леонід Андрійович

Староста села Почапки Рівненського району Рівненської області

ШИШКО Василь Вікторович

Староста села Розваж Рівненського району Рівненської області

НИКОНЧУК Руслана Вікторівна

Староста сіл: Сіянці, Кураж, Садки Рівненського району Рівненської області

МАЗУР Тетяна Сергіївна

Староста сіл: Тесів та Хрінів Рівненського району Рівненської області

ДРАЧУК Сергій Олександрович

Староста сіл: Українка, Бубнівка, Вишеньки, Гай, Дубини Рівненського району Рівненської області

ШТУНДЕР Микола Петрович

Староста сіл: Хорів та Бродівське Рівненського району Рівненської області
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua









Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів