Відділи та управління

01.01.1970

ВІДДІЛ КАДРІВ

Адреса: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог, Рівненська область, 35800
Телефон: 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура відділу: 

Начальник відділу — Шкуль Марія Степанівна

Головний спеціаліст - Штейбарт Христина В'ячеславівна

 


Головний спеціаліст з питань режимно-секретної роботи та режимно секретної роботи виконкому Острозької міської ради

Адреса: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог, Рівненська область, 35800
Телефон: 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.
Головний спеціаліст — Москалюк Тетяна Василівна

_______________________________________________________________________________________________

Головний спеціаліст (уповноважений з антикорупційної діяльності) 

Адреса: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог, Рівненська область, 35800
Телефон: 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Головний спеціаліст - Домащук Віталій Петрович


ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ ТА ІНФОРМАЦІЇ
Адреса: пр. Незалежності, 14, м. Острог,  Рівненська область, 35800
Телефон: (03654) 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі 
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.
Структура відділу: 
Начальник відділу - Орленко Наталія Костянтинівна

Головний спеціаліст - Данилюк Андрій Володимирович

_______________________________________________________________________________________________

ВІДДІЛ ЗОВНІШНІХ ЗВ'ЯЗКІВ

Адреса: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог,  Рівненська область,35800
Телефон: (03654) 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі 
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура відділу: 

Начальник відділу - 

___________________________________________________________________________________

СОЦІАЛЬНИЙ ВІДДІЛ

Адреса: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог,  Рівненська область,35800
Телефон: 
(03654) 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура відділу: 

Начальник відділу -

Головний спеціаліст - Галич Сергій Олександрович


ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ
Адреса:
пр. Незалежності, 14, м. Острог,  Рівненська область,35800
Телефон: (03654)3-07-92, 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура відділу: 

Начальник відділу -  Канцедал Олена Григорівна, тел.3-07-92

Головний спеціаліст - Маліновська Оксана Степанівна

Головний спеціаліст - Прокопець Марія Станіславівна

Головний  спеціаліст - Варишнюк Валентина Михайлівна

Головний спеціаліст (уповноважена особа з публічних закупівель)  - Ковтун Ганна Олександрівна


ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ВІДІЛ
Адреса: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог, Рівненська область, 35800
Тел.: (03654) 3-00-95 
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net 
Розпорядок роботи:

щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год. 

Структура організаційного відділу

Начальник  відділу -  Веруцька Оксана Андріївна

Головний спеціаліст організаційного відділу - Мандрицька Олеся Сергіївна.

Головний спеціаліст організаційного відділу - Ламах Вікторія Вікторівна

Головний спеціаліст організаційного відділу - Мельничук Ірина Іванівна


ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ
Адреса: вул. Героїв Майдану, 4, м.Острог Рівненської області, 35800 
Тел.: (03854) 2-22-33; 2-22-60. Факс (03654) 2-22-33
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год.

Структура загального відділу: 

Начальник відділу - Рудюк Олена Миколаївна

Головний спеціаліст з контролю - Хоменчук Лілія Романівна

Головний спеціаліст - Кузьмінська Світлана Георгіївна

Секретар-друкарка - Яцюк Альона Володимирівна

_______________________________________________________________________________________________

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ

Адреса: вул. Івана Федорова, 54, м.Острог Рівненської області, 35800 
Тел.: (03854) 2-22-33; 2-22-60. Факс (03654) 2-22-33
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
Працює щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год.

Структура  відділу: 

Начальник відділу - Федорова Майя  Миколаївна

Головний спеціаліст - Турович Наталія Сергіївна

Головний спеціаліст - Бондар Олена Петрівна


ВІДДІЛ З ЮРИДИЧНОЇ РОБОТИ
Адреса: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог, Рівненська область, 35800, 
Тел.: (03654) 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net 
Розпорядок роботи: 
Відділ з юридичної роботи виконавчого комітету Острозької міської ради працює щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год.

Структура відділу:

Начальник - Митрофанова Оксана Степанівна

Головний спеціаліст  - Гуц Олександр Леонідович

Головний спеціаліст  - Гридін Олександр Сергійович


В И К О Н А В Ч І     О Р Г А Н И

УПРАВЛІННЯ ЗАБЕЗПЕЧЕНННЯ НАДАННЯ АДМІНІСТРТИВНИХ ПОСЛУГ

Адреса: вул. Максима Кривоноса, 32,  Острог,  Рівненська область,35800
Телефон: (03654) 2-29-95
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі 
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура упраління: 

Начальник  -  Кирилюк Костянтин Миколайович

Відділ надання адміністртивних послуг:

Заступник начальника Управління – начальник відділу надання адміністративних послуг  Управління - Климчук Ірина Володимирівна

Адміністратор:

Власюк Сніжана Анатоліївна

Галич Іван Богданович

Колосінський Віктор Володимирович

Семенюк Світлана Валеріївна

Спічак Катерина Юріївна

Шеянова Валентина Григорівна

Антонюк  Оксана Михайлівна (Грем'че)

Гордєєва Ірина Олегівна (Розваж)

Калабська Олена Петрівна (Мощаниця)

Ковальчук Костянтин Юрійович  (Оженин)

Ковальчук Наталія Анатоліївна (Вельбівно)

Твердохліб Юлія Володимирівна (Вельбівно)

Коваль Олесандр Юрійович (Оженин)

Мельниченко Альона Вікторівна (Вілія)

Сакевич Тетяна Вікторівна (Верхів)

Сорочинська Тетяна Леонідівна (Оженин)

Тищук Катерина Петрівна (Межиріч)

Токарчук Наталія Олександрівна (Оженин)

Шлапак Юлія Сергіївна (Сіянці)

Якубенко Ольга Василівна (Грем’яче)

Діловод:

Бондарчук Людмила Петрівна (Хорів)

Казнодій Вікторія Віталіївна (Плоске)

Козак Наталія Миколаївна (Українка)

Кошинська Оксана Миколаївна (Новородчиці)

Кротюк Наталія Віталіївна (Тесів)

Ліщук Світлана Михайлівна (Кутянка)

Манько Оксана Анатоліївна (Новомалин)

Мельничук Інна Володимирівна (Милятин)

Мосійчук Галина Іванівна (Почапки)

Нагорна Тетяна Костянтинівна (Оженин)

Петрук Наталія Анатоліївна (Оженин)

Прокопчук Оксана Олександрівна (Бухарів)

Хотюк Світлана Володимирівна (Могиляни)

Цилінська Галина Володимирівна (Білашів)

Панюк Наталія Володимирівна (Мощаниця)

Відділ державної реєстрації:

Начальник відділу – державний реєстратор - 

Сектор державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців:

Заступник начальника відділу – завідувач сектору - державний реєстратор - Баранчук Олена Валентинів

Державний реєстратор

Сектор державної реєстрації речових прав на нерухоме майно:

Завідувач сектору – державний реєстратор - 

Державний реєстратор - Калько Сергій Анатолійович

Відділ бухгалтерського обліку та звітності

Начальник відділку - головний бухгалтер- Тазюк Наталія Валеріївна

Головний спеціаліст - Перчук Леся Петрівна

_______________________________________________________________________

ВВІДДІЛ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ

Адреса: вул. Лесі Українки, 1, м. Острог,  Рівненська область,35800
Телефон: (03654) 2-26-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі 
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год. 
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура відділу: 

Начальник відділу — Лінейчук Ольга Анатоліївна

Головний спеціаліст — Кардаш Тетяна Миколаївна

Головний спеціаліст - Богдан Алла Володимирівна

Головний спеціаліст - Кравчук Катерина Валеріївна


ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ

Адреса: вул. Незалежності, 14, м. Острог,  Рівненська область,35800
тел.: 2-21-25,  
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:

працює щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год. 

Структура відділу:

Начальник відділу - Загородня Галина Володимирівна

Головний спеціаліст -  Бондарчук Наталія Ігорівна

Головний спеціаліст - Корешняк Ірина Степанівна

Головний спеціаліст з питань сільського господарства - Довга Надія Василівна

_______________________________________________________________________________________________

ВІДДІЛ ПРОЄКТНО-ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Адреса: вул.   м. Острог,  Рівненська область,35800
тел.: 2-21-25,  
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:

працює щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год. 

Структура відділу:

Начальник відділу - Стецюк Ольга Володимирівна

Головний спеціаліст - Остапчук Тетяна Анатоліївна

Головний спецаліст - Войцеховський Віталій Васильович


ВІДДІЛ З ПИТАНЬ  НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ, ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛННЯ  ТА МОБІЛІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ

Адреса: пр. Незалежності, 14, м. Острог,  Рівненська область,35800
Телефон: (03654) 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура відділу: 

Начальник відділу —  Каус Анатолій Юліанович

Головний спеціаліст  з мобілізаційної роботи - Степанюк Леонід Вікторович

Головний спеціаліст - Поліщук Олег Ростиславович


УПРАВЛІННЯ  МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, БЛАГОУСТРОЮ ТА ЗЕМЛЕКОРИСТУВАННЯ

Адреса: вул. Незалежності, 14, м. Острог,  Рівненська область,35800
Телефон: (03654) 3-09-87
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00год.
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура управління:

Начальник управління - Мацун Володимир Степанович

 Відділ з питань  містобудування,  архітектури та містобудівного кадастру:

Начальник відділу - заступник начальника управління — Бізюк Надія Віталіївна

Головний спеціаліст - Бойко Андрій Васильович

Головний спеціаліст - Решетнік Лілія Іванівна

Відділ з питань житлово-комунального господарства:

Начальник відділу  -  Коваль Тетяна Миколаївна

Головний спеціаліст відділу  - Кириченко-Сивук Тетяна Леонідівна

Головний спеціаліст - Святецька Ірина Петрівна

Головний спеціаліст - Андрійчук Ганна Валеріївна

Відділ з питань землекористування:

Начальник відділу  - 

Заступник начальника відділу - Семенюк Анатолій Володимирович

Головний спеціаліст - Дробенюк Анна Ігорівна

Головний спеціаліст - Садовський Михайло Володимирович

Головний спеціліст - Гіщак Олена Петрівна

Головний спеціаліст - Ковба Лариса Василівна

Головний спеціаліст - Пацурковський Микола Анатолійович

Головний спеціліст - Вальчук Ірина Володимирівна

Спеціаліст:

Дикий Михайло Васильович (с.Білашів-Верхів)

Ткачук Олександр Миколайович (с.Бухарів-Тесів)

Кулиба Руслана Борисівна (с.Вельбівне)

Котюбіна Любов Іванівна (с.Грем’яче)

Скорук Тамара Григорівна (с.Милятин-Почапки)

Гостар Світлана Володимирівна (с.Мощаниця-Могиляни)

Жук Ірина Володимирівна (с.Плоске-Українка)

Плисюк Оксана Олексіївна (с.Хорів-Розваж)

Король Алла Федорівна (с.Оженин)

Дем’янчук Галина Іванівна (с.Кутянка)

Інспекція з благоустрою:

Начальник інспекції -  Шавурський Валентин Брониславович

Інспектор - Кравчук Ігор Миколайович

Відділ бухгалтерського обліку і звітності:

Начальник відділу, головний бухгалтер - Зеленюк Наталія Леонідівна

Головний спеціаліст - Кулик Наталія Іллівна

Відділ комунального майна:

Начальник відділу Савчук Віктор Леонідович

Головний спеціаліст  -

Головний спеціаліст - юрист (уповноважена особа з публічих закупівель) - Курілова Іванна Олександрівна

_________________________________________________________________________

УПРАВЛІННЯ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

Адреса: вул. Князів Острозьких, 22г, м. Острог, Рівненська область, 35800
Тел.: (03654) 3-00-67, факс: 3-16-91
Електронна пошта:soczahist_ostroh@ukr.net
Розклад роботи:
Управління праці та соціального захисту населення  виконкому Острозької міської ради працює щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з 8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год.

Структура управління:

Начальник управління - Стратюк Олександр Володимирович , тел. 3-16-91

Заступник начальника управління - Кирийчук Алла Миколаївна, тел. 3-00-67

Головний державний  соціальний інспектор - Чабан Алла Григорівна

Державний соціальний інспектор - Галабурда Олена Станістлавівана

Завідувач сектору загального та  кадрового діловодства - Ясінська Інна Сергіївна

Сектор  інформаційно-комп'ютерного забезпеченя

Завідувач сектору -  Базилюк - Котович Сергій Сергійович

Відділ з питань праці та сімейної політики:

Начальник -  Бахоня Валентина Іванівна

Головний спеціаліст - Гаврилюк Олена Андріївна

Головний спціаліст -

Відділ допомог та субсидій:

Начальник відділу -

Заступник начальника відділу - Новодворська Ольга Миколаївна

Сектор опрацювання документів:

Завідувач сктору -  Святецька Оксана Анатлоіївна

Головний спеціаліст - Ліщук Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст - Княжина Вікторія Вікторівна

Головний спеціаліст - Демчук Оксана Андріївна

Гловний спеціаліст - Данилевська Наталія Георгіївна

Сектор призначення виплат:

Завідувач сектору -

Головний спеціаліст - Гордійчук Олена Вікторівна

Головний спеціаліст -  Ткачук Ольга Миколаївна

Головний спеціаліст -

Головний спеціаліст -

Відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг та осіб з інвалідністю:

Начальник відділу -  Колтонюк Лариса Павлівна

Заступник начальника відділу - Міліщук Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст -  Мозоль Валентина Арсенівна

Головний спеціаліст - Кулибчук Ірина Миколаївна

Головний спеціаліст - Поліщук Тетяна Ігорівна

Головний спеціаліст - Стратюк Таїсія Володимирівна

Головний спеціаліст - Стецюк Юлія Іллівна

Відділ бухгалтерського обліку та звітності:

Начальник відділу - головний бухгалтер -  Рижутіна Лідії Андріївна

Головний спеціаліст - Зінчук Наталія Віталіївна

Головний спеціаліст -


УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ , МОЛОДІ  ТА СПОРТУ

Адреса: просп.Незалежності, 85, м. Острог, Рівненська область, 35800 
Тел.: (03654) 3-00-82 ,  2-38-88, 2-34-07, Факс: 3-00-82
Електронна пошта: osvita_ostrog@i.ua
Розпорядок роботи: 
працює щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год. 

Структура управління :

Начальник управління - Самчук Віктор Михайлович

Відділ освіти:

Заступник начальника управління - начальник відділу освіти - Губернюк Сергій Миколайович

Головний спеціаліст -

Головний спеціаліст -

Головний спеціаліст -

Головний спеціаліст -

Головний спеціаліст -

Відділ молоді та спорту:

Начальник відділу - Штундер Анастасія Миколаївна

Головний спеціаліст - Білюк Дмитро Петрович

 


ВІДДЛ КУЛЬТУРИ  ТА ТУРИЗМУ

Адреса: вул.Героїв Майдану, 7, м. Острог,  Рівненська область,35800
Телефон: (03654) 2-33-35
Електронна пошта: cultura_ostrog@ukr.net
Розпорядок роботи:
щоденно, крім суботи та неділі 
з 8.00 до 17.15 год;   
у п'ятницю з 8.00 до 16.00 год. 
Перерва на обід з 13.00 до 14.00 год.

Структура відділу: 

Начальник відділу — Лозюк Ольга Федорівна

Головний спеціаліст — Климчук Світлана Юріївна

Головний спеціаліст з туризму та охорони культурної спадщини — Ярмолка Юлія Юріївна

Структурні підрозділи відділу

Комунальний заклад «Острозька центральна публічна бібліотека» 

Здійснює забезпечення інформаційного і бібліотечно-бібліографічного обслуговування, задоволення інформаційних, науково-дослідних, освітніх, культурних та інших потреб громади безпосередньо або через бібліотеки-філії.

До складу ЦПБ  входить 28 бібліотек – філій.

Адреса: 35800 м.Острог   вул. Східна,31

e-mail: ostrogbibl@gmail.com 

Директор - Бояр Ольга Володимирівна

Тел. (03654) 2-34-56

Комунальний заклад «Центр культури, дозвілля і туризму»

Діяльність центру спрямована на збереження та розвиток народної творчості, аматорського мистецтва, проведення культурно-масових та дозвіллєвих заходів, координацію діяльності закладів культури та творчих колективів Острозької міської територіальної громади, формування нового культурно-мистецького середовища, створення умов для розвитку туризму,  творчих здібностей, спілкування, відпочинку, розваг, відновлення духовних і фізичних сил на основі вивчення культурних запитів та інтересів різних категорій населення.

На базі центру працює 12 творчих колективів.  У підпорядкуванні закладу 25 сільських закладів культури.

Адреса: 35800 м.Острог   вул. просп. Незалежності,16

e-mail: ostrog_ckdt@ukr.net 

В.о. директора - Журик Інна Сергіївна

Туристично-інформаційний центр

Адреса: 35800 м.Острог просп.Незалежності, будинок 2

e-mail: tic.ostroh@gmail.com

Керівник - Маслянчук Алла Миколаївна

Комунальний заклад «Острозька  школа мистецтв»

Адреса: 35800 м.Острог просп. Незалежності, 24

e-mail: muzshkola_ostroh@ukr.net  

Директор - Балаушко Наталія Петрівна

Тел.  (03654) 2-27-46

Комунальний заклад «Оженинська школа мистецтв»

Адреса: 35821  с.Оженин вул.Заводська, будинок 25 а

e-mail: ogenindmsh@ukr.net   

Директор - Безюльов Тарас Миколайович

Тел.  (03654) 2-80-44


ФІНАНСОВЕ УПРАВЛІННЯ

Адреса: вул. Героїв Майдану, 2 , м.Острог, Рівненська область, 35800
Тел.: (03654)  2-31-83, 3-09-60
Електронна пошта: ostrog_mfu@ukr.net
Розпорядок роботи:
працює щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год.

Структура :

Начальник управління  - Мацун Тетяна Дмитрівна

Бюджетний відділ:

Заступник начальника, начальник бюджетного відділу - Кокошко Інна Антонівна

Головний спеціаліст - Нечипорук Жанна Миколаївна

Головний спеціаліст - Кулаковська Анжела Євгенівна

Головний спеціаліст - Сокальська Тетяна Андріївна

Відділ бухгалтерського обліку і звітності :

Начальник відділу - головний бухгалтер -  Лисак Ніна Василівна

Головний спеціаліст - Момотюк Наталія Євгенїівна

Секретар-друкарка -  Равська Марія Василівна

 


СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

Адреса: вул. Незалежності, 14, м. Острог, Рівненська область, 35800, 
Тел.: (03654) 2-22-60
Електронна пошта: ostrog_amu@ukr.net
Розпорядок роботи:

працює щоденно крім суботи і неділі:
з 8.00 год. до 17.15 год.;
у п’ятницю — з  8.00 – 16.00 год.
Перерва на обід з 13.00 год. до 14.00 год. 

Структура:

Начальник служби - Бойко Тетяна Сергіївна

Заступник начальника служби у справах дітей - Баталова Тетяна Ростиславівна

Сектор з питань опіки, піклування та усиновлення:

Завідувач сектору  - Ковальчук Ірена Миколаївна

Головний спеціаліст - Редчук Валерій Валерійович

Сектор  соціального та правового захисту дітей:

Завідувач сектору - Яцюк Інна Володимирівна

Головний спеціаліст - Федорчук Володимир Симович



ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua









Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів