ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

27.11.2020

ЯГОДКА Юрій Петрович

Міський голова, голова виконавчого комітету

ГУРІНА Ліна Олександрівна

Керуюча справами виконкому, заступник голови виконавчого комітету

 

Члени виконавчого комітету:

 

ХМАРУК Тарас Віталійович

Секретар міської ради

ЛОГВІН Ольга Андріївна

Заступник Острозького міського голови з питань діяльності виконавчих органів

ХАРЧУК Олександр Анатолійович

Заступник Острозького міського голови з питань діяльності виконавчих органів

БЕРНАЦЬКИЙ Андрій Олегович

Начальник відділу реєстрації виконкому Острозької міської ради

БУНТОВСЬКИЙ Володимир Васильович

Начальник відділу чергових Управління кінологічного забезпечення департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення державної митної служби України м. Хмельницький

ВЕЛЯНИК Василь Васильович

Головний лікар КНП «Острозька центральна районна лікарня»

ВОВЧУК Сергій Георгійович

Начальник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області

ГУРНИЦЬКИЙ Володимир Феліксович

Військовий пенсіонер

ЗАВЕРУХА Володимир Миколайович

Начальник Острозького МРС ГУ ДСНС в Рівненській області

МЕЛЬНИЧУК Дмитро Мефодійович

Голова ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» та ГО «СПК «Серце воїна»

МЕЛЬНИЧУК Наталія Миколаївна

Помічник ректора з адміністративно-господарської частини Національного університету "Острозька академія"

РОМАНЮК Ірина Віталіївна

Провідний юрисконсульт Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості

СКОРОХОД Микола Сергійович

Пенсіонер

СТРАТЮК Олександр Анатолійович

Головний лікар КНП «Острозький районний центр первинної медичної медико-санітарної допомоги»

СТРАТЮК Олександр Володимирович

Начальник управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради

ХОЛОД Едуард Васильович

Начальник Острозького відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області

ХОХЛІЧ Тетяна Миколаївна

Приватний підприємець

ШЕВЧУК Олександр Петрович

Острозький військовий комісар

ШТЕЙБАРТ В’ячеслав Густавович

Начальник Острозької державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Рівненській області

ЯГОДКА Тарас Петрович

Заступник керівника СГПП «Розвазьке»

ВАСИНЮК Василь Олексійович

Староста сіл: Оженин, Бродів, Країв, Стадники Рівненського району Рівненської області

ВОЙТОВ Іван Григорович

Староста сіл: Верхів, Лебеді, Шлях Рівненського району Рівненської області

ГУРКО Наталія Василівна

Староста сіл: Плоске та Завидів Рівненського району Рівненської області

ДРАЧУК Сергій Олександрович

Староста сіл: Українка, Бубнівка, Вишеньки, Гай, Дубини Рівненського району Рівненської області

ДУБИНЕЦЬ Іван Григорович

Староста села Милятин Рівненського району Рівненської області

ІВАНОВА Ольга Сергіївна

Староста сіл: Мощаниця, Волосківці, Кургани Рівненського району Рівненської області

КАДЕБСЬКА Ольга Степанівна

Староста сіл: Бухарів, Завизів, Михалківці Рівненського району Рівненської області

КОВАЛЬЧУК Микола Ананійович

Староста сіл: Новомалин та Лючин Рівненського району Рівненської області

МАЗУР Тетяна Сергіївна

Староста сіл: Тесів та Хрінів Рівненського району Рівненської області

МИКИТЮК Валентина Миколаївна

Староста сіл: Кутянка, Батьківці, Болотківці, Данилівка, Ілляшівка Рівненського району Рівненської області

НИКОНЧУК Руслана Вікторівна

Староста сіл: Сіянці, Кураж, Садки Рівненського району Рівненської області

ПОГОНЕЦЬ Роман Петрович

Староста сіл: Вельбівно та Бадівка Рівненського району Рівненської області

СВИНАРЧУК Роман Вікторович

Староста сіл: Межиріч, Прикордонне, Слобідка Рівненського району Рівненської області

СНІЩУК Леонід Андрійович

Староста села Почапки Рівненського району Рівненської області

СТЕЦЮК Микола Дмитрович

Староста сіл: Грем’яче, Грозів, Михайлівка Рівненського району Рівненської області

СТРАТЮК Віктор Йосипович

Староста села Вілія Рівненського району Рівненської області

ТИМОЩУК Наталія Сергіївна

Староста сіл: Білашів, Дерев’янче, Радужне, Точевики Рівненського району Рівненської області

ТИЩЕНКО Віталій Анатолійович

Староста сіл: Могиляни та Черняхів Рівненського району Рівненської області

ТОНЕНЧУК Олена Володимирівна

Староста сіл: Новородчиці, Посива, Теремне Рівненського району Рівненської області

ШИШКО Василь Вікторович

Староста села Розваж Рівненського району Рівненської області

ШТУНДЕР Микола Петрович

Староста сіл: Хорів та Бродівське Рівненського району Рівненської області
ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua









Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів