Постійні депутатські комісії

27.11.2020

Комісія з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, правопорядку та зовнішніх зв’язків (регламентна)

 

Бондарчук Вадим Олександрович

Голова комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, правопорядку та зовнішніх зв’язків
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Стрілецька Валентина Володимирівна

Член комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, правопорядку та зовнішніх зв’язків
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Юзепчук Василь Миколайович

Член комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності, правопорядку та зовнішніх зв’язків
Політична партія "Сила і Честь"

 

Комісія з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту (бюджетна)

 

Зеленчук Володимир Вікторович

Голова комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Вегнер Наталія Борисівна

Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Карпюк Наталія Леонідівна

Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Кашуба Олеся Юріївна

Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
Політична Партія "ГОЛОС"

Лось Валентина Іванівна

Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Ситницька Оксана Анатоліївна

Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
Політична партія "Сила і Честь". Голова фракції

Пустовіт Тарас Олександрович

Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина". Голова фракції

Ткачук Іван Іванович

Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ"

Турович Богдан Михайлович

Член комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, торгівлі та побуту
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ". Голова фракції

 

Комісія з питань земельних відносин, екології та сільського господарства (земельна)

 

Степанюк Володимир Вікторович

Голова комісії з питань земельних відносин, екології та сільського господарства
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ"

Данилюк Дмитро Петрович

Член комісії з питань земельних відносин, екології та сільського господарства
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Драчук В’ячеслав Костянтинович

Член комісії з питань земельних відносин, екології та сільського господарства
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Кирийчук Михайло Васильович

Член комісії з питань земельних відносин, екології та сільського господарства
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Козак Віктор Васильович

Член комісії з питань земельних відносин, екології та сільського господарства
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Спічак Тамара Василівна

Член комісії з питань земельних відносин, екології та сільського господарства
Політична Партія "ГОЛОС"

Самойлович Ольга Василівна

Член комісії з питань земельних відносин, екології та сільського господарства
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

 

Комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та управління комунальною власністю (комунальна)

 

Тишкун Віктор Степанович

Голова комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та управління комунальною власністю
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Кирилюк Костянтин Миколайович

Член комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та управління комунальною власністю
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Козак Наталія Миколаївна

Член комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та управління комунальною власністю
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"

Нікітюк Павло Михайлович

Член комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та управління комунальною власністю
Політична Партія "ГОЛОС"

Олішевський Олександр Валентинович

Член комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та управління комунальною власністю
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ"

Шевчук Ольга Борисівна

Член комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та управління комунальною власністю
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"

Ярошик Олег Володимирович

Член комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва, архітектури та управління комунальною власністю
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

 

Комісія з охорони здоров'я, гуманітарних і соціальних питань (гуманітарна)

 

Лонич Світлана Михайлівна

Голова комісії з охорони здоров'я, гуманітарних і соціальних питань
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПРОПОЗИЦІЯ"

Гарасевич Катерина Юріївна

Член комісії з охорони здоров'я, гуманітарних і соціальних питань
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЗА МАЙБУТНЄ"

Демянчук Надія Григорівна

Член комісії з охорони здоров'я, гуманітарних і соціальних питань
Політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"

Іванова Лариса Євстафіївна

Член комісії з охорони здоров'я, гуманітарних і соціальних питань
Політична партія "Сила і Честь"

Кадебський Сергій Володимирович

Член комісії з охорони здоров'я, гуманітарних і соціальних питань
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"

Микитюк Олег Степанович

Член комісії з охорони здоров'я, гуманітарних і соціальних питань
Політична Партія "ГОЛОС"

Новодворська Ольга Миколаївна

Член комісії з охорони здоров'я, гуманітарних і соціальних питань
ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua









Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів