Головна

ВІтання міського голови Юрія ЯГОДКИ з Днем Державного прапора та 30-ю річницею незалежності України

22-08-2021

ВІтання міського голови Юрія ЯГОДКИ  з Днем Державного прапора та 30-ю річницею незалежності України

Шановна громадо Острожчини! Від щирого серця вітаю з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України. Упродовж сторіч мільйони українців боролися за здобуття незалежності, пройшли через зради, війни та голодомори. А здобувши таку омріяну свободу й державність, уже покоління наших сучасників було змушене відстоювати свободу та європейський вибір на революціях, а згодом – зі зброєю в руках захищати суверенітет і територіальну цілісність Української держави від зазіхань північного сусіда.

Податкова інформує!

21-08-2021

Податкова інформує!

Протягом січня-липня 2021 року від власників землі та землекористувачів, до бюджетів територіальних громад Рівненської області, надійшло 291,1 млн грн плати за землю. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року сума надходжень збільшилася на 41 млн грн. або на 16 відсотків. Про це повідомляє заступник начальника податкової служби області Зоя Хоній.

Графік чергувань працівників

20-08-2021

Графік чергувань працівників

Графік чергувань працівників 21, 22, 23, 24 серпня 2021 року

Одноразове добровільне декларування доходів або податкова амністія

20-08-2021

Одноразове добровільне декларування доходів або податкова амністія

Законом України № 1539-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом запровадження одноразового (спеціального) добровільного декларування фізичними особами належних їм активів та сплати одноразового збору до бюджету», який набрав чинності 21 липня 2021 року, доповнено розділ ХХ ПКУ новим підрозділом 9-4 "Особливості застосування одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб". Згідно з п. 6 цього підрозділу, фізична особа/декларант, яка хоче скористатися таким декларуванням, має право добровільно подати до ДПСУ одноразову (спеціальну) добровільну декларацію. Форму її має встановити Мінфін.

Оголошення!

20-08-2021

Оголошення!

30 серпня 2021 року о 10.00 год. 00 хв. відбудеться виїзний прийом міського голови Юрія ЯГОДКИ до трудового колективу КНП «Острозька багатопрофільна лікарня» Острозької міської ради з особистих питань.

ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

19-08-2021

ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Інформація щодо створення сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи.

19-08-2021

Інформація щодо створення сімейних фермерських господарств без статусу юридичної особи.

Створення сімейних фермерських господарств дає можливість скористатися рядом програм державної підтримки, зокрема отримати дотацію за утримання корів. У поточному році фермерам передбачена дотація в розмірі 5 тис. грн. на одну корову.

Програма святкування Дня Незалежності України

18-08-2021

Міжнародний турнір зі змішаних единоборст ММА "Острозька битва"

18-08-2021

За підсумками семи місяців потреба Фонду у видатках за лікарняними зросла на 65,8%

18-08-2021

За підсумками семи місяців потреба Фонду у видатках за лікарняними зросла на 65,8%

За оперативними підсумками січня–липня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною на суму 9 мільярдів гривень проти 5,46 млрд гривень за той же період 2020 року. Зростання потреби у видатках склало 65,8%.

  123456...131415

ОРГАНИ ВЛАДИ


Асоціація малих міст України
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів