Головна

Скликається виїзне засідання виконавчого комітету

05-06-2019

18 червня 2019 року на базі ДНЗ «Ромашка» за адресою: м. Острог, вул. Героїв Майдану, 14, відбудеться виїзне засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 70-р підписав міський голова Олександр Шикер 5 червня 2019 року.

Особливості зміни місця голосування на позачергових виборах до Верховної Ради

05-06-2019

З 24 травня стартувала виборча кампанія з підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України. Центральною виборчою комісією прийнято постанову від 29 травня 2019 року № 910, якою внесено зміни до постанови від 13 вересня 2012 року № 893 “Про забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси”. Відповідно до якої, виборцям, які виявлять бажання змінити місце свого голосування спрощено процедуру тимчасової зміни місця голосування. Відтепер, щоб проголосувати не за місцем своєї реєстрації необхідно пред’явити лише паспорт та подати заяву до відділу ведення Державного реєстру виборців.

А ми продовжуємо дивувати жителів міста своїми креативними новинками!

05-06-2019

2 червня на День міста було презентовано нову автентичну настільну гру м. Острога. Такого немає жодне місто.

Нагадаємо, що у березні Відділ з питань молоді та спорту проводив конкурс на виготовлення особистої настільної гри, перемогу у якому здобула гра: "Подорож Острозькими стежками". Її авторами є учні та вчителі ДПТНЗ "Острозька ВПУ".

Острог працює, Острог святкує

04-06-2019

На минулому тижні в Острозі відбулося кілька подій, які стали цікавими для громади. Тож на них побувала кореспондент "Вільного слова" Анна ЛЕГКА. Сесія міської ради не така вже й неординарна подія. Однак нещодавно з’явилася інформація, що Розваж бажає приєднання до міста обласного значення Острог. Отже, і на Острожчині розпочався процес децентралізації. До початку сесії була ще одна година і мер Острога люб’язно погодився дати інтерв’ю з цього приводу.

Дитячий майданчик встановлено. На черзі креативний та сучасний Wi-Fi простір

04-06-2019

2 червня Острог святкував 919 річницю, отримував вітання та подарунки. Острожан нагородили відзнаками, вже відгримів коцерт, сцену та декорації розібрали і залишилися тільки чудові враження, фото яскравих моментів та подарунки від численних друзів Острога.

Стало вже гарною традицією, що на День міста Острог отримує подарунки від народного депутата України Юрія Вознюка. Так на 918-ліття Острога мешканцям подарували сертифікат на дитячий майданчик, який нещодавно було встановлено в Освітянському парку, а вже цьогоріч подарунком став креативний та сучасний Wi-Fi простір, який незабаром з'явиться в центрі і де в яскраві острозькі дні молодь зможе творити майбутнє міста.

Заміна посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

04-06-2019

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018р. N 551 "Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян" затвердженно нові зразки посвідчень, що видаються особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

В Україні з 1 жовтня 2019 року починається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

04-06-2019

Постановою № 373 від 17 квітня 2019 року затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті Мінсоцполітики для виплати пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, та механізм надання громадянам у грошовій формі пільг.

Острозька академія виграла грант Українського культурного фонду на святкування 25-річчя відродження університету

04-06-2019

Міжнародний благодійний фонд відродження Острозької академії отримав грант Українського культурного фонду, спрямований на підтримку та промоцію 25-річного ювілею з часу створення Національного університету «Острозька академія» як правонаступника першого вищого навчального закладу Східної Європи, популяризації його діяльності як освітянського та культурно-мистецького осередку сучасної України. Загальний бюджет проекту становить 1 млн. 458 тис. 122 грн.

В острозькій академії прочитають відкриту лекцію "Організація інклюзивного простору у ЗВО"

04-06-2019

5 червня 2019 року, Освітній Дім прав людини в Чернігові та Національний університет «Острозька академія» мають честь запросити всіх охочих на відкриту лекцію "Організація інклюзивного простору у ЗВО".

Відбулася чергова шістдесят друга сесія

03-06-2019

30 травня відбулася чергова 62-а сесія Острозької міської ради.

Перед початком засідання голова міської територіальної виборчої комісії Лідія Миронюк оголосила про складання повноважень депутатом Острозької міської ради Русланом Лідавцем та урочисто вручила посвідчення депутата та нагрудний знак новому депутата ради Олександру Стратюку. Після чого депутати в оновленому складі приступили до розгляду питань порядку денного, яких на цій сесії було чотирнадцять.

  123456...131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів