Головна

"Сімейні перегони" в Острозі

20-11-2018

У неділю, 18 листопада, в Острозі відбувся третій етап першого туру обласних спортивних змагань «Сімейні перегони. Рухова активність».

XVI-й шаховий турнір пам`яті Йосипа Григоровича Аршинова

19-11-2018

1-2 грудня 2018 року в приміщенні Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1(пл. Декабристів, 6А) відбудеться XVI-й шаховий турнір пам`яті Йосипа Григоровича Аршинова, в залік Кубка Рівненської області 2018 року(X етап). Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у турнірі.

«З любов’ю в серці» - благодійна акція до Міжнародного дня інвалідів

19-11-2018

Острозький міський центр соціальних служб для сім’ ї, дітей та молоді спільно з відділом з питань молоді та спорту проводить збір іграшок, канцелярських товарів, настільних ігор, теплих речей та взуття для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Просимо усіх небайдужих жителів міста долучитися до доброї справи.

Увага! Інформація про припинення подачі електроенергії

15-11-2018

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Ситуація на ринку праці міста та району

14-11-2018

У поточному році на ринку праці міста та району намітилися позитивні тенденції щодо зростання зайнятості та скорочення безробіття.

Скликається чергова сесія міської ради

14-11-2018

14 листопада 2018 року Острозький міський голова підписав розпорядження № 125-р «Про скликання п’ятдесят четвертої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія відбудеться 30 листопада 2018 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.

Скликається чергове засідання виконавчого комітету

14-11-2018

20 листопада 2018 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради за адресою: м. Острог, вул. Героїв Майдану, 2, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 124-р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 14 листопада 2018 року.

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

14-11-2018

Згідно до вимог Закону України та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань оприлюднюються проекти рішень міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за комунальне майно, що є власністю територіальної громади міста Острога, та пропорцій її розподілу» та Про затвердження Порядку проведення конкурсу на право оренди комунального майна територіальної громади міста Острога, Типового Договору оренди комунального майна , що були розроблені відділом економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення виконкому Острозької міської ради.

Увага! Інформація про припинення подачі електроенергії

12-11-2018

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

Рівненська делегація на чолі з Олексієм Муляренком зустрічається із Президентом

12-11-2018

Сьогодні, 12 листопада, делегація від Рівненщини бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка.

  123456...131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів