Головна

День Соборності України

23-01-2020

Вже стало доброю традицією відзначати День Соборності України спільно з представниками сусіднього дружнього Ізяславського району.

Увага! Карантин в Острозькому НВК "Школа І-ІІІ ступенів гімназія"

22-01-2020

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» (становить 20,6 %) та з метою недопущення подальшого його зростання виконавчим комітетом було прийнято рішення № 15 від 22 січня 2020 року відповідно до якого:

1. Ввести епідемічний період в місті Острозі з 23 січня 2020 року.
2. Призупинити навчальний процес у Острозькому навчально-виховному комплексі «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» з 23 січня 2020 року на 7 календарних днів.

Дорогі земляки!

22-01-2020

Щиро вітаю вас із Днем Соборності!

Національна єдність є не тільки базовою цінністю громадян країни, а й обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії. Незалежність і суверенність – запорука існування нації.

Тільки разом ми зможемо відстояти мир на рідній землі, дати рішучу відсіч ворогам, примножити силу і авторитет нашої держави, створити гідні умови життя для громадян.

У цей величний день згадаймо у молитві усіх, хто поліг у звитяжній боротьбі нашого народу, усіх, хто виборював незалежність своєї Батьківщини, і тих, хто нині цю боротьбу продовжує.

Бажаю усім нам єдності в досягненні мети – добробуту та процвітання, миру та злагоди для України та кожного з вас. Будьмо гідними нашої історії! В єдності наша сила!

З повагою
Олександр ШИКЕР

Особлива категорія клієнтів

22-01-2020

Серед клієнтів служби зайнятості є особлива категорія – це особи з інвалідністю. Людям з особливими потребами гарантовано рівні з усіма іншими громадянами права для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя. Роботодавці зобов’язані надавати їм роботу згідно зі ст. 172 Кодексу законів про працю. Законодавство гарантує створення для осіб з інвалідністю потрібних умов, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя, враховуючи їх особливості, індивідуальні можливості та інтереси. Працевлаштування такої категорії передбачене ст. 18 Закону України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» та ст. 12 Закону України «Про охорону праці».

Відбулося засідання виконавчого комітету

21-01-2020

21 січня 2020 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні заслухали звіт про стан дотримання виконавської дисципліни за ІІ півріччя 2019 року, звіт начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування щодо стану дотримання Закону України «Про звернення громадян» та затвердили оперативний план роботи виконкому Острозької міської ради на лютий 2020 року.

Розпочато паспортизацію Острозької міської ОТГ

20-01-2020

20 січня за головування першого заступника міського голови Ольги ЛОГВІН за участі начальника Острозької державної податкової інспекції Рівненського управління Головного управління ДФС у Рівненській області Вячеслава ШТЕЙБАРТА та начальників відділів та управлінь відбулася робоча нарада на якій було розпочато підготовку паспорта громади.

Увага! Інформація про припинення подачі електроенергії

20-01-2020

У зв'язку з виконанням ремонтних робіт на лінії електропередач 0,4 кВт від ЗТП-012 та 0,4 кВт від ЗТП-057:

28 - 30 січня 2020р. з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в м.Острог частково: вул. Східна, Гальшки Острозької, просп. Незалежності, Татарська.

30 - 31 січня 2020р. з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в м.Острог частково: Дулібів, Валова, Станіслава Кардашевича, Івана Богуна, Мічуріна.

Дії населення при виникненні пожежі

20-01-2020

Пожежа – це неконтрольоване горіння поза спеціальним вогнищем, що розповсюджується. Щорічно від пожеж стається безліч нещасних випадків, завдаються значні матеріальні втрати.

Будь-яка пожежа починається із загорання, яке інколи може ліквідувати одна людина, якщо має відповідні навички та знає правила поведінки під час пожежі. Тому, у разі виникнення пожежі необхідно заздалегідь знати де і які засоби пожежогасіння розміщуються та як ними користуватися.

Ні в якому разі не слід панікувати.

До уваги пільговиків! Що варто знати про монетизацію пільг?

17-01-2020

З 1 жовтня 2019 року запроваджено монетизацію пільг на оплату житлово-комунальних послуг, яка включає в себе два механізми надання пільг: у грошовій безготівковій та готівковій формі.

Відбулася позачергова сесія міської ради

16-01-2020

15 січня 2020 року відбулася позачергова 72-а сесія Острозької міської ради. На ній були присутні 19 депутатів.

  123456...131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів