Головна

Рятувальники Острозького району отримали сучасний пожежно-рятувальний автомобіль

25-03-2018

24 березня рятувальникам Острозького району урочисто передали сучасний пожежно-рятувальний автомобіль на базі МАЗа, який напередодні вручив рівненським рятувальникам Президент України Петро Порошенко. На урочистій передачі автомобіля були присутні: Острозький міський голова Шикер Олександр Федорович, голова районної державної адміністрації Турович Богдан Михайлович, голова Острозької ранної ради Валентина Стрілецька, заступник голови обласної державної адміністрації Ундір Віталій Олександрович, депутат Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук, начальник Головного управління національної поліції у Рівненській області Самчук Валерій Петрович, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Панюк Олег Володимирович також депутати Острозької міської та районної ради.

Олександр Корнійчук провів особистий прийом громадян

23-03-2018

22 березня 2018 року, депутат Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук провів особистий прийом громадян.

Відбулося засідання виконавчого комітету

21-03-2018

20 березня 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

21-03-2018

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

- 23 березня 2018 року у м. Львові відбудеться галузевий семінар для платників податків
- Ведення касових операцій поновому
- Доходи для обов’язкового декларування
- Увага, новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій!

Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

19-03-2018

З 1 до 30 квітня буде проводитись Всеукраїнський місячник Червоного Хреста. Його метою є привернення уваги суспільства до проблем найбільш вразливих верств населення: малозабезпечених, багатодітних сімей, самотніх людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, неповних сімей, дітей-сиріт, переміщених осіб з територій проведення АТО. Під час місячника для них буде проводитись збір коштів, медикаментів, одягу та взуття бувшого у використанні, продуктів харчування, предметів першої необхідності, засобів гігієни.

Година землі 2018

19-03-2018

Острозька міська рада, її виконавчий комітет просять мешканців міста і району відгукнутися на прохання Всесвітнього фонду природи (WWF), Міністерства екології та природних ресурсів України взяти участь у
Всесвітній кампанії «Година Землі-2018».

Її суть полягає у тому, щоб 24 березня 2018 року на підприємствах, в установах, організаціях, приватних житлових будинках та квартирах, на вулицях міста, починаючи з 20 години 30 хвилин було вимкнено освітлення та прилади, які не є суттєво важливими, терміном на 60 хвилин.

Метою акції є привернути увагу людей до проблем зміни клімату; наголосити на необхідності об’єднання зусиль населення світу для боротьби з цією проблемою, що безпосередньо пов’язана з діяльністю людини; гострій потребі ощадливого використання ресурсів і гармонізації стосунків з природою; а також надання можливості всім бажаючим зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

В минулих роках подібна акція увінчалась безпрецедентним успіхом. До неї приєдналося 7 тис. міст у 187 країнах зі всього світу. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Шановні острожани! Внесімо свій вклад у боротьбу з техногенною зміною клімату на Землі.

Чергове засідання виконавчого комутету переноситься

19-03-2018

Засідання виконавчого комутету відбудеться 21 березня 2018 року в залі засідань Острозької міської. Початок реєстрації о 09 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год.

Відповідно до розпорядження, вносяться зміни до розпорядження міського голови від 13.03.2018 №37-р «Про скликання засідання виконавчого комітету», виклавши пункт 1 в наступній редакції: «Скликати виконавчий комітет Острозької міської ради 21 березня 2018 року в залі засідань Острозької міської ради за адресою: м. Острог, вул. Героїв Майдану, 2. Початок реєстрації о 09 год. 30 хв. Початок засідання о 10.00 год.»

Цінова ситуація та індекс споживчих цін у лютому 2018р.

16-03-2018

За повідомленням Державної служби статистики України індекс споживчих цін у лютому 2018р. порівняно з попереднім місяцем становив 100,7%.

Олександр Корнійчук проведе особистий прийом

15-03-2018

22 березня о 14.00 годині в приміщенні Острозької міської ради (кабінет секретаря) здійснюватиме особистий прийом громадян депутат Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук

Скликається чергова сесія міської ради

15-03-2018

15 березня 2018 року Острозький міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 40-р «Про скликання сорок другої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 30 березня 2018 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.

  123456...131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів