Головна

За фінансової підтримки Острозької міської ради та Національного університету «Острозька академія» до Острога завітала медична "Клініка на колесах"

09-07-2018

За фінансової підтримки Острозької міської ради та Національного університету «Острозька академія» до Острога завітала медична "Клініка на колесах" Міжнародного благодійного фонду «Дар Життя». Клініка функціонувала з 18 червня по 6 липня. Острожани мали можливість безкоштовно скористатися послугами лікарів. Більше 300 дітей полікували зубки та обстежилися у педіатра. Для всіх пацієнтів, котрі побували на прийомі, заповнено картку у двох примірниках. Також, на завершення обстежень кожен отримав медичний висновок, де вказується діагноз згідно Міжнародної класифікації хвороб та рекомендації лікаря. Окрім безкоштовного надання терапевтичних та стоматологічних послуг соціально незахищеним верствам населення, медпрацівники “Клініки на колесах” здійснювали навчання про статеве та репродуктивне здоров'я, здоровий спосіб життя.

В Україні запрацювала нова форма сімейного виховання – патронат над дитиною.

06-07-2018

          В Україні впроваджена нова форма сімейного виховання якою передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.

До уваги острожан, які брали участь в антитерористичній операції

03-07-2018

В п'ятницю, 6 липня 2018 року, о 10:00 год. в залі засідань Острозької міської ради (вул. Героїв Майдану, 2)відбудеться жеребкування по розподілу земельних ділянок для будівництва й обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд другої черги масиву по вулиці Пухова, для острожан, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

В Острозі завершився міжнародний курс камерної музики

02-07-2018

Міжнародний курс камерної музики OSTROH INTERNATIONAL CHAMBER MUSIC COURSE, що тривав у Національному університеті «Острозька академія», завершився вчора грандіозним концертом.

Упродовж тижня учасники з Франції, Англії, Бельгії, Ізраїлю, Швеції, Італії та України відвідували уроки професорів зі світовим ім'ям — Наталії Пасічник (фортепіано) та Леоніда Кербеля (скрипка). Результатами їхньої роботи став майже двогодинний концерт, на якому прозвучали твори Генделя, Косенка, Моцарта, Шегрена, Лисенка, Крайслера, Франка та інших відомих композиторів.

Острог та Сандомир офіційно продовжили партнерство

02-07-2018

Більше 11 років співпраці між Острогом та Сандомиром відзначили підписанням нового договору. Попередній договір було підписано десять років тому, в місті Сандомир 22 червня 2008 року. У суботу, 30 червня 2018 року, в Замку князів Острозьких Острозький міський голова Олександр Шикер та бурмістр Сандомира (Республіка Польща) Марек Бронковськи урочисто підписали Угоду про продовження співпраці між містами.

Відбулася чергова сорок п'ята сесія

02-07-2018

27 червня відбулася 45-а сесія міської ради. З 26 депутатів участь в засіданні брали 19.

Всі питання були обговорені на депутатських комісіях проте не у всіх голосуваннях депутати були одноголосними.

В Острозі вшанували пам'ять жертв війни в Україні

22-06-2018

Щороку, 22 червня, українці відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. З цієї нагоди сьогодні у місті Острог в сквері імені 40-річчя Перемоги Острозький міський голова Олександр Шикер, голова Острозької РДА Богдан Турович, голова Острозької районної ради Валентина Стрілеька, представники районної та міської влади разом із громадськістю вшанували пам’ять українських борців, які в різні часи воєнного лихоліття захищали рідну землю від ворогів.

Увага! Інформація про припинення подачі газу

19-06-2018

Здолбунівське відділення ПАТ "Рівнегаз" повідомляє, що у зв'язку з планово-ремонтними роботами з 9:00 22 червня 2018 року буде припинено подачу газопостачання наступних вулиць міста Острог

пр. Незалежносі №50, 135, 135а, 139-151,
вул. Воїнів-афганців,
вул. 9-го Травня, вул. Незалежності, вул. Олега Ольжича,
вул. Михайла Грушевського, вул. Сонячна,
частина вул. Івана Нечуя-Левицького №24-44,
вул. Заярова, вул. 1-а Лінія, вул. 2-а Лінія,
вул. Польова, вул. Кринична, вул. Гетьмана Сагайдачного,
частина вул. Бельмаж №28-90.

Відновлення газопостачання буде проводитися після закінчення робіт з 16:00 22 червня 2018 року.

В Острозі за кошти Державного дорожнього фонду відремонтують три дороги

19-06-2018

В області остаточно сформували перелік доріг місцевого значення, які ремонтуватимуть в 2018 році.

Відповідне розпорядження підписав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Відбулося засідання виконавчого комітету

19-06-2018

19 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету, в ході якого розглянуто низку важливих питань діяльності міста.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів