Головна

Графік проведення урочистостей із нагоди Дня знань 2019

27-08-2019

Відділ освіти виконкому Острозької міської ради повідомляє графік проведення урочистостей із нагоди Дня знань в закладах загальної середньої освіти міста Острога.

Шановні мешканці Острожчини та гості!

23-08-2019

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Уже чверть сторіччя ми маємо свою історію – літопис незалежної України. 1991 рік став поворотною віхою для нашої держави. Акт проголошення незалежності України – це вибір на користь демократичного розвитку й самостійності. У цей доленосний день утілилася віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

Визначено переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських маршрутах

22-08-2019

У вівторок, 20 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. На ньому традиційно розглядали питання щодо роботи самого міського уряду, його структурних підрозділів, підпорядкованих підприємств, а також бюджету міста, комунального господарства, соціального захисту, благоустрою, заяви мешканців Острога.

Сила духу

20-08-2019

Одним із шляхів толерантності, рівності та взаємоповаги до інвалідів є спорт. Адже саме завдяки спортивним іграм люди з обмеженими можливостями можуть почуватись на рівних з іншими людьми. Стереотипи, які складались роками, що поняття «інвалід», «фізична активність», а тим більше «спорт» несумісні, були уже в сьоме розвіяні на регіональних відбіркових змаганнях Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», що пройшли 1 серпня 2019 року на базі КЗ «Рівненський регіональний центр з фізичної культури і спорту «Інваспорт».

Відновлення здоров’я застрахованих осіб – важливий напрямок діяльності Фонду соціального страхування України

20-08-2019

Одним із важливих напрямків роботи Фонду соціального страхування України є забезпечення за рахунок коштів Фонду послугами з медичної реабілітації застрахованих осіб після перенесених захворювань та травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів.

Запрошуємо острожан на святкування Дня Незалежності!

20-08-2019

Запрошуємо острожан на святкування Дня Незалежності!

Подяка працівникам закладів освіти та батькам за підготовку до нового навчального року

19-08-2019

До початку нового 2019-2020 навчального року залишились лічені дні. Минулого тижня завершився огляд стану готовності закладів та установ освіти до нового навчального року. За результатами огляду усі освітні заклади належним чином підготовлені до роботи та готові відчинити свої двері для дошкільнят та школярів. Всюди проведено якісний ремонт класів, кабінетів, групових кімнат, коридорів. Частково закуплено нові меблі, поновлено навчально-методичне обладнання для роботи на заняттях. Облаштовано прилеглі території, поновлено атрибути на спортивних та прогулянкових ігрових майданчиках.

Призначення пенсії “в один дотик”

19-08-2019

З 9 серпня 2019 року Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії “в один дотик” через Веб-портал електронних послуг Фонду. Це дасть змогу громадянам оформляти пенсії не виходячи з дому.

Підвищення шансу успішної конкуренції

16-08-2019

У нинішньому році продовжується програма служби зайнятості щодо підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів особам вікової категорії 45+. На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності.

Враховуючи гендерний компонент

16-08-2019

В місті Острозі та Острозькому районі рішеннями органів виконавчої влади прийняті і діють соціальні програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року. До їх виконання активно долучилася і Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів