Головна

Олександр Корнійчук проведе особистий прийом

06-03-2019

Поспілкуватися з заступником голови Рівненської ОДА, депутатом обласної ради можна буде у четвер, 14 березня, о 14:00 год у приміщенні Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості за адресою: Острог, вул Кривоноса, 32 Олександр Корнійчук проведе особистий прийом громадян.

Володимир Гройсман: “Україні потрібно повторювати історію відродження Острозької академії”

04-03-2019

До Національного університету «Острозька академія» першого березня завітав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у супроводі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, представників державної влади Рівненської області та міста Острога.

Все про Громадський бюджет в запитаннях та відповідях

01-03-2019

Громадський бюджет дозволяє мешканцю взяти участь в прийнятті рішення - як і де бюджетні кошти можуть використовуватися для поліпшення життя міста. Подавайте свої проекти і голосуйте за цікаві ідеї. Проекти, які найбільше підтримають мешканці, будуть реалізовані з міського бюджету.

Служба зайнятості. Cтажування на робочому місці – зручно та вигідно

01-03-2019

Однією із перспективних і взаємовигідних форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування працівника на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб прийняти на роботу попередньо перевіреного кваліфікованого працівника, для безробітного – можливість набуття досвіду з виконання професійних завдань та обов'язків, удосконалення професійних знань, умінь та навичок, вивчення та засвоєння нових технологій, техніки.

Порядок заповнення листка непрацездатності в лікувально-профілактичному закладі

28-02-2019

У зв’язку з численними зверненнями страхувальників до управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області з приводу надання роз’яснень щодо правильності оформлення бланків листків непрацездатності лікувально-профілактичними закладами і можливості їх оплати за рахунок коштів Фонду нагадуємо основні вимоги до правильного оформлення листків непрацездатності.

Служба зайнятості. Попереджаємо торгівлю людьми. Військова служба за контрактом

28-02-2019

Однією з проблем, що стоять сьогодні перед Україною та світовою спільнотою, є торгівля людьми. Проблема є досить актуальною, адже багато наших співвітчизників здійснюють трудову діяльність в нашій країні та за її межами у статусі нелегальних працівників.

В приміщенні Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості 22 лютого 2019 року відбувся інформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю представника Острозького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ігора Чернія щодо проходження контрактної служби у Збройних силах України.

Громадськість Рівненщини запрошується до обговорення плану перспективного розвитку

27-02-2019

Завтра, 28 лютого, відбудеться прес-брифінг на тему: «План перспективного розвитку Рівненщини на 2019 – 2021 роки: залучення громадськості до обговорення»

Проходження психологічної реабілітації учасниками антитерористичної операції та учасниками Революції Гідності

26-02-2019

   Шановні учасники антитерористичної операції та учасники Революції Гідності!

 Виконком Острозької міської ради пропонує Вам проходження психологічної реабілітації в наступних установах: 

1. ДП «Південь-Курорт-Сервіс» на базі санаторія «Оризонт» (67780, Одеська область, м. Білгород-Дністровський район, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а);
2. Товариство з обмеженою відповідальністю «Санаторій «Борисфен» (57508 Одеська область м. Очаків вул. Будівельників, 7);
3. Дочірнє підприємство «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» закритого акціонерного товариства лікувально-оздоровчих закладів профспілок України «Укрпрофоздоровниця» (75700, Херсонська область, м. Скадовськ, вул. Набережна,1).

ДПТНЗ «Острозьке ВПУ» оголошує набір учнів

26-02-2019

Світ професій безмежний - обери свою!

На базі базової середньої освіти:

- Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорії "В" і "С")
- Кухар. Кондитер

На базі повної загальної середньої освіти:

- Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорії "В" і "С")
- Кухар
- Муляр. Штукатур
- Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів. Водій автотранспортних засобів (категорія "С1"). Тракторист-машиніст с/г виробництва (категорія "А1")
- Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник
- Кравець. Закрійник

В Острозі знову змагалися за кубок міського голови

25-02-2019

Команди трудових колективів міста та збірні сіл Острожчини змагалися у Відкритому турнірі з волейболу за Кубок Острозького міського голови.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів