Головна

ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

02-04-2018

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Щодо включення релігійних організації до нового Реєстру неприбуткових установ;
2. Актуальні питання по декларуванню доходів під час «гарячої лінії»
3. У разі припинення підприємницької діяльності не забутьте подати податкову декларацію!

Телефон довіри Рівненської обласної державної адміністрації

30-03-2018

Відповідно до пункту ІІ.3 розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 30.01.2018 №57 Телефон довіри Рівненської обласної державної адміністрації працює щоденно з понеділка по п'ятницю(крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10:00 до 17:00 (обідня перерва з 13:00 до 14:00) за абонентським номером: (0362) 69-53-18.

Я маю право!

26-03-2018

Інформація підготовлена відділом «Острозьке бюро правової допомоги»

«Здорові діти – здорова планета!»

26-03-2018

21 березня Острозьким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Рівненським обласним центром в КЗ « Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 І-ІІ ст.» був проведений тренінг «Здорові діти – здорова планета!»

Рятувальники Острозького району отримали сучасний пожежно-рятувальний автомобіль

25-03-2018

24 березня рятувальникам Острозького району урочисто передали сучасний пожежно-рятувальний автомобіль на базі МАЗа, який напередодні вручив рівненським рятувальникам Президент України Петро Порошенко. На урочистій передачі автомобіля були присутні: Острозький міський голова Шикер Олександр Федорович, голова районної державної адміністрації Турович Богдан Михайлович, голова Острозької ранної ради Валентина Стрілецька, заступник голови обласної державної адміністрації Ундір Віталій Олександрович, депутат Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук, начальник Головного управління національної поліції у Рівненській області Самчук Валерій Петрович, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Панюк Олег Володимирович також депутати Острозької міської та районної ради.

Олександр Корнійчук провів особистий прийом громадян

23-03-2018

22 березня 2018 року, депутат Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук провів особистий прийом громадян.

Відбулося засідання виконавчого комітету

21-03-2018

20 березня 2018 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

21-03-2018

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

- 23 березня 2018 року у м. Львові відбудеться галузевий семінар для платників податків
- Ведення касових операцій поновому
- Доходи для обов’язкового декларування
- Увага, новий Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій!

Всеукраїнський місячник Червоного Хреста

19-03-2018

З 1 до 30 квітня буде проводитись Всеукраїнський місячник Червоного Хреста. Його метою є привернення уваги суспільства до проблем найбільш вразливих верств населення: малозабезпечених, багатодітних сімей, самотніх людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни та праці, неповних сімей, дітей-сиріт, переміщених осіб з територій проведення АТО. Під час місячника для них буде проводитись збір коштів, медикаментів, одягу та взуття бувшого у використанні, продуктів харчування, предметів першої необхідності, засобів гігієни.

Година землі 2018

19-03-2018

Острозька міська рада, її виконавчий комітет просять мешканців міста і району відгукнутися на прохання Всесвітнього фонду природи (WWF), Міністерства екології та природних ресурсів України взяти участь у
Всесвітній кампанії «Година Землі-2018».

Її суть полягає у тому, щоб 24 березня 2018 року на підприємствах, в установах, організаціях, приватних житлових будинках та квартирах, на вулицях міста, починаючи з 20 години 30 хвилин було вимкнено освітлення та прилади, які не є суттєво важливими, терміном на 60 хвилин.

Метою акції є привернути увагу людей до проблем зміни клімату; наголосити на необхідності об’єднання зусиль населення світу для боротьби з цією проблемою, що безпосередньо пов’язана з діяльністю людини; гострій потребі ощадливого використання ресурсів і гармонізації стосунків з природою; а також надання можливості всім бажаючим зробити свій внесок у поліпшення загальної екологічної ситуації.

В минулих роках подібна акція увінчалась безпрецедентним успіхом. До неї приєдналося 7 тис. міст у 187 країнах зі всього світу. Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічна кампанія робить наголос на необхідності та безумовній користі щоденних дій кожного громадянина, компанії та уряду у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Шановні острожани! Внесімо свій вклад у боротьбу з техногенною зміною клімату на Землі.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів