Головна

Відділ з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому нагородили дипломом за ІІ місце у Всеукраїнському дні ходьби

13-12-2017

Відділ з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому нагородили дипломом за ІІ місце у Всеукраїнському дні ходьби12 грудня 2017 року комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради нагородив відділ з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому дипломом за ІІ місце у Всеукраїнському дні ходьби в Рівненській області, кубком за відповідне місце та спортивним інвентарем

Свято відкриття Ялинки

13-12-2017

У неділю 17 грудня на Майдані Свободи відбудеться офіційне відкриття Новорічної Ялинки.

Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Сороки А.М.

12-12-2017

24 листопада до виконавчого комітету Острозької міської ради найдішло звернення депутата Острозької міської ради Сороки А.М. щодо господарської діяльності ОКП "Водоканал", про розцінки та суми отриманого доходу від послуг асенізаційної машини, екскаватора, підйомного крана та вишки.

Графік проведення новорічних ранків

12-12-2017

Відділ освіти виконкому Острозької міської ради повідомляє про графік проведення новорічних ранків та вечорів в закладах загальної середньої освіти міста.

Відбулася позачергова сесія міської ради

12-12-2017

12 грудня відбулася позачергова тридцять шоста сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 17.

На розгляд сесії виносилося п'ять питань. Сесію було скликано у зв’язку з внесенням змін до обласного бюджету та з необхідністю затвердження статутів Острозького КП "Водоканал" та КП "Теплоенергія" в новій редацікції.

ЗНО-2018

12-12-2017

14 грудня 2017 року на базі Острозької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбудеться зустріч з громадськістю міста щодо організаційних засад ЗНО-2018.

В ході зустрічі буде розглянуто питання:

- формат та особливості процедур ЗНО-2018;
- підготовка до ЗНО-2018, пробне тестування.

Запрошуємо відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання, класних керівників, учнів 11 класів, батьківську громадськість та всіх зацікавлених(Початок о 16:30).

ЗАПРОШЕННЯ!

11-12-2017

Шановні партнери!

Запрошуємо активістів громадських об’єднань та інших зацікавлених осіб до участі у вебінарі «Правове регулювання залучення до діяльності ОГС осіб на основі трудового та цивільного законодавства».

ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

11-12-2017

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. До уваги платників! Граничний термін подання заяви для переходу на спрощену систему оподаткування – 15 грудня.
2. Понад 1,3 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів забезпечено надходжень за січень-листопад 2017 року від платників які обслуговуються у Рівненській ОДПІ
3. Увага! Форму № 20-ОПП доповнено новим розділом.

Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Аршинова Г.Й.

07-12-2017

Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Аршинова Г.Й.24 листопада до виконавчого комітету Острозької міської ради найдішло звернення депутата Острозької міської ради Аршинова Г.Й,. щодо незадовільного стану конструкцій мосту через річку Вілія по вул. Вишенського, м. Острог.

Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Поліщука Д.В.

07-12-2017

Інформація щодо звернення депутата Острозької міської ради Поліщука Д.В.24 листопада до Виконавчого комітету Острозької міської ради найдішло звернення депутата Острозької міської ради Поліщука Д.В. щодо ігнорування з 2011 року посадовими особами міської ради індивідуального звернення Урбан- Сенчук Н.К. та колективного звернення за підписом Шатанової Г.В. щодо проведення ремонту дороги по вулиці Делебів та по вулиці Валова.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів