Головна

Відбулася позачергова сесія міської ради

27-12-2017

27 грудня 2017 відбулася позачергова тридцять восьма сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 19.

На розгляд сесії виносилося лише одне питання "Про визнання замовником комітет з конкурсних торгів Острозької міської ради на проведення торгів (тендеру) на закупівлю робіт «Будівництво дитячо-юнацької спортивної школи Рівненська область, м. Острог, пл. Декабристів 6а»". Необхідність проведення позачергової сесії була обумовлена потребою в визначені замовника для провдення тендера, адже якщо буде проведено новий тендер то можливо будуть виділені кошти і будівництво буде розпочате вже в 2018 році.

Депутати одноголосно схвалили це рішення.

Скликається позачергова сесія міської ради

26-12-2017

26 грудня 2017 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 155 р «Про скликання позачергової тридцять восьмої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 27 грудня 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.

До порядку денного сесії Острозької міської ради сьомого скликання внесені наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової тридцять восьмої сесії Острозької міської ради сьомого скликання.
2. Про визнання замовником комітет з конкурсних торгів Острозької міської ради на проведення торгів (тендеру) на закупівлю робіт «Будівництво дитячо-юнацької спортивної школи Рівненська область, м. Острог, пл. Декабристів 6а». .

Відбулася чергова сесія

26-12-2017

22 грудня відбулась 37-а сесія міської ради. З 26 депутатів участь в засіданні брав 21.

Всі питання були обговорені на депутатських комісіях проте не у всіх голосуваннях депутати були одноголосними.

Що приніс нам Святий Миколай

20-12-2017

З приходом дня Святого Миколая кожна дитина очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому Миколаю. Діти щиро вірять, що добрий і всесильний покровитель допоможе їм здійснити давню заповітну мрію. Ми ж, дорослі, є своєрідними помічниками Святого Миколая.

Відбулося засідання виконавчого комітету

19-12-2017

19 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були присутніми 11 із 15 членів виконкому.

Соціально-економічне становище м.Острог у січні-жовтні 2017 року

19-12-2017

Управління статистики повідомляє про соціально-економічне становище міста та про обсяги реалізації промислової продукції підприємствами м.Острог у січні-жовтні 2017 року. Додатково інформація про цінову ситуацію на споживчому ринку області та про індекс споживчих цін (індекс інфляції) у листопаді

Засяяла головна ялинка Острога

18-12-2017

17 грудня на центральній площі міста було людно, гамірно і весело, адже до дітлахів завітав Святий Миколай з подарунками.

Острог занурився у справжню казкову атмосферу. На Майдані Свободи відбулося урочисте відкриття головної ялинки міста. До малечі завітали місяці Грудень і Січень, тітонька Сльота, дівчинка-помічниця Даринка.

Відсьогодні вводиться в дію Закон України "Про оцінку впливу на довкілля"

18-12-2017

Закон впроваджує нову європейську модель процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) замість екологічної експертизи, передбаченої Законом «Про екологічну експертизу», що в свою чергу втрачає чинність.

Увага! Інформація про припинення подачі електроенергії

18-12-2017

Острозький РЕМ повідомляє, що у зв'язку з ремонтом ПЛ-0,4 кВ від ЗТП-011 м. Острог, із метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах ПрАТ "Рівнеобленерго" з 08:00 до 18:00 21 грудня 2017 р. буде припинятися подача ел.енергії в м. Острог вул. Князів Острозьких, Академічна, Героїв Майдану.

Приносимо наші вибачення за тимчасові незручності. В графіках робіт можуть бути зміни. Про зміни в графіках буде повідомлен додатково.

За інформацією звертайтеся до дзвінкового центру: 2-37-36

Острог відвідали посли Польщі та Литви

18-12-2017

15 грудня в рамках відкриття четвертої платформи Острог Forum 2017 до Острога завітали Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло, Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс. В ході візиту вони зустрілися представниками обласної влади, з керівництвом міста та району.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів