Головна

Шановні підприємці!

02-09-2018

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.

Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу – основа успішної економіки держави. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць. З нагоди вашого свята прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі.

Щира вдячність вам за те, що в нелегкий для України час, ви берете активну участь у вирішенні економічних та соціальних проблем міста.

Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров'я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

Міський голова Олександр Шикер

Шановні нотаріуси!

02-09-2018

Від щирого серця вітаю всіх нотаріусів з нагоди професійного свята – Дня нотаріату!

Нотаріус - одна з найпрестижніших і відповідальних професій серед інших юридичних галузей. Ця відповідальність вимагає від вас високої фахової підготовки і вірного служіння закону.

Нехай і надалі ваша відданість справі та професіоналізм будуть запорукою успішної роботи, гарантом здійснення громадянами конституційних прав.

Бажаю Вам щоденного натхнення та сил для виконання своїх професійних обов’язків. Нехай труднощі якомога рідше трапляються на Вашому життєвому шляху й ніколи не псують Вашого настрою, а ентузіазм і натхнення сприяють регулярному вдосконаленню Вашої професійної майстерності!

Міський голова Олександр Шикер

Шановні діти, вчителі, батьки!

01-09-2018

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань!

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам — до своєї другої домівки — у школи та вузи.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, — ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

Щасти Вам!

Міський голова Олександр Шикер

До уваги платників податків!

30-08-2018

З 11.09.2018 БЮДЖЕТНІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ПОДАТКІВ, ЗБОРІВ, ПЛАТЕЖІВ, ВІДКРИТІ НА МФО ІНШОМУ, НІЖ 899998, БУДУТЬ ЗАКРИТІ

Увага! Конкурс на вивезення побутових відходів

27-08-2018

Оголошується конкурс на надання житлово-комунальних послуг із вивезення побутових відходів на території м.Острога

Олександр Корнійчук провів особистий прийом громадян

23-08-2018

23 серпня 2018 року, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації, депутат Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук провів особистий прийом громадян. Зі своїми проблемами до Олександра Корнійчука звернулося 12 острожан. В основному жителі зверталися з проханням надати матеріальну допомогу на лікування та посприяти у ремонті міських доріг.

В місті відзначили День Державного Прапора

23-08-2018

У четвер, 23 серпня, о 09.00 годині на Майдані Свободи відбулася Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України, в якій взяли участь представники влади міста та району, працівники підприємств, установ та організацій, жителі міста.

Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

23-08-2018

Привітання з Днем Державного Прапора та  Днем Незалежності України.Дорогі острожани! Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України! Ці свята мають велике загальнодержавне значення, як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

23-08-2018

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. До уваги платників ПДВ!
2. До уваги суб’єктів господарювання, що планують здійснювати та здійснюють роздрібну торгівлю підакцизними товарами
3. Нова облікова ставка для нарахування пені за несплату (несвоєчасну сплату) податків

Готуємо дітей до школи!

22-08-2018

З 14 серпня 2018 року Острозьким міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді розпочато проведення благодійної акції «Готуємо дітей до школи».

  123456...131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів