Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

15-06-2017
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 червня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 75-р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 9 червня 2017 року.


15-06-2017
На Рівненщині вшанують загиблих під Берестечком

Вже традиційно упродовж трьох днів в області проходитимуть заходи, приурочені до 366-ї річниці битви під Берестечком


13-06-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні-квітні 2017 року

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє про соціально-економічне становище міста у січні-квітні 2017 року


11-06-2017
Подорожуємо по безвізу: запитання-відповідь

Представляємо до уваги мешканців Острога відповіді на найчастіші питання щодо запровадження ЄС безвізового режиму для України. 


08-06-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Майже 555 мільйонів гривень податків – внесок платників Рівненської ОДПІ до бюджету.
2. На «гарячій лінії» - застосування електронних сервісів та надання адміністративних послуг Центром обслуговування Рівненської ОДПІ.
3. Для переходу з третього кварталу на спрощену систему оподаткування потрібно подати заяву!
4. Іноземні доходи потрібно декларувати.


08-06-2017
Детальна інформація

щодо процесу отримання одноразової державної допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у РЕВОЛЮЦIЇ ГIДНОСТI


07-06-2017
Подяка

Острозький міський голова Олександр Шикер від імені Острозької міської ради та її виконавчого комітету висловлює щиру вдячність мешканцям Острога, які прийняли у своїх родинах гостей з міста Берунь (Республіка Польща) під час святкування 917-ї річниці міста Острога: Анатолію та Ганні Столяр, Віталію та Інні Хмарукам, Ірині та Сергію Корнійчукам, Віктору та Оксані Ситницьким, Тетяні Баталовій, Марії Журик, Сергію та Ірині Кирилюкам, Григорію та Наталії Аршиновим, Олегу та Світлані Попович, Олександру та Анні Скабелкіним, Роману та Вірі Волощакам, Юрію та Світлані Мацієвським, Євгену та Оксані Веруцьким, Лесі Целованській, Олегу та Тетяні Коваль, Галині Базелишиній, Анатолію та Людмилі Ляшенюкам, Оксані та Ігорю Кузьменкам, Володимиру та Галині Лідавцям, Юрію та Ларисі Зінчукам, Петру та Ользі Гнатюкам, Ользі та Олександру Олішевським.

Нехай Господь посилає вам і вашим родинам міцне здоров’я, добробут, благополуччя, огортає своєю ласкою і милістю, дарує щастя, любов і радість на многії-многії літа.


07-06-2017
Карта "Вишивана моя Україна" в Острозькому районі

В 2016 році була започатоквана всеукраїнська казначейська акція "Вишивана моя Україна". Передача карти з області до області (а в межах області з району до району) проходить відповідно до затвердженого графіку.

Ознайомитися з картою "Вишивана моя Україна" в Управлінні Державної казначейської служби України в Острозькому районі Рівненської області можна буде 12 червня 2017 року.


05-06-2017
Острог відзначив свій День народження

Автори: Інна СОБКО, Всеволод МОТОРНИЙ, Світлана СТАСЮК

Драйвовий, сповнений несподіванок та приємних сюрпризів, багатий на мистецькі, спортивні, розважальні та інші події – таким був цьогорічний День Острога. Відзначався він у суботу, в меншій мірі, і, в переважній кількості заходів, – у неділю.


04-06-2017
3 та 4 червня Острог святкуватиме 917-річчя

3 та 4 червня відбудуться заходи приурочені до святкування 917-річчя міста Острога. Ознайомтеся з програмою святкування та готуйтеся до свята.


 

123456...131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.