НОВИНИ

15-11-2017
Президент підписав Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.


14-11-2017
Будьте пильні!

До керівників підприємств області телефонують від імені Благодійного Фонду «Сильні громадяни» та просять фінансової допомоги щодо підтримки проекту «Help the Human».

Під час розмови прохачі вказують, що проект ніби-то відбувається за сприяння керівників Рівненської ОДА. Проте це не відповідає дійсності.

Суть проекту полягає в лікуванні за кордоном людей, що страждають на захворювання шлунково-кишкового тракту.

Додзвонювачі просять гроші на транспортування людей.

Тож Рівненська ОДА звертається до усіх бути пильними та перевіряти інформацію – голова ОДА та його заступники жодних вказівок щодо збору коштів на будь-яку допомогу не надавали.


11-11-2017
Życzenia z okazji Święta Niepodległości!

11 листопада Польща і жителі наших партнерських міст Беруня, Сандомира та Гневу відзначають День Незалежності своєї країни! Наші народи багато що об'єднує і сподіваємося, що ми і надалі лишатимемось справжніми друзями та надійними партнерами.

Вітаємо з 99-ю річницею незалежності.


10-11-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні-вересні 2017 року

Управління статистики повідомляє про соціально-економічне становище міста та про обсяги реалізації промислової продукції підприємствами м.Острог у січні-вересні 2017 року


09-11-2017
Олександр Корнійчук проведе особистий прийом

У четвер 16 листопада 2017 року о 14 годині в приміщенні Острозької міської ради (кабінет секретаря ради) здійснюватиме прийом громадян перший заступник голови Рівненської обласної ради, депутат обласної ради Корнійчук Олександр Васильович.


09-11-2017
Марина Порошенко із нагоди Дня української писемності та мови відвідала «Острозьку академію»

У День української писемності та мови дружина Президента України Марина Порошенко відвідала Рівненську область з робочим візитом. Перша леді відвідала Національний університет «Острозька академія», де разом зі студентами та науковцями взяла участь у роботі третьої платформи міжнародного проекту «Острог Forum-2017».


09-11-2017
Завершується реєстрація на участь у конференції «Пошук майбутнього Національної мережі ОГС України»

30 листопада - 2 грудня 2017 року у Києві відбудеться Всеукраїнська конференція "Пошук майбутнього Національної мережі ОГС України", яка об'єднає лідерів впливових організацій громадянського суспільства України та представників національних і міжнародних донорських організацій, які розроблятимуть модель співпраці організацій громадянського суспільства України та визначатимуть пріоритети Національної мережі ОГС України на 2018-2020 рр.


09-11-2017
Управління Національного банку України в Рівненській області ліквідовано

Національний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі з 01 листопада 2017 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ "Укрпошта", адресованої Національному банку України, за адресою: вул. С. Петлюри, 10, м. Рівне, 33028.


09-11-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Анулювання реєстрації юридичної особи як платника єдиного податку контролюючим органом.
2. Способи повідомлення органів ДФС про прийняття працівника на роботу.
3. У жовтні надходження ЄСВ склали понад 64 тисяч гривень.


08-11-2017
«Зігрій дітей теплом»

В рамках благодійної акції «Зігрій дітей теплом», Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить збір теплих речей та взуття для дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих бставинах. Просимо усіх небайдужих жителів міста долучитися до доброї справи.

Острозький міський центр соціальних служб для сім’ ї, дітей та молоді знаходиться за адресою:

м. Острог, пр. Незалежності, 2 (приміщення колишнього Народного дому), тел. 3-09-26


 

123456...131415
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів