Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

11-07-2017
Острозьких жінок-підприємців запрошують долучитися до конкурсу для бізнес-леді Західної України “Сильна та Стильна”

Проект “Сильна та Стильна” покликаний створити єдину платформу, де підприємці отримують додаткову можливість для навчання, підняття свого професійного рівня, розвитку та реклами власного бізнесу. Це конкурс для бізнес-леді, участь в якому має вагомі переваги - вирішення проблематики власних проектів, навчання від провідних спеціалістів в різних сферах бізнесу з усієї України та отримання гранту на розвиток власної справи.


06-07-2017
Об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

Фонд державного майна України на своєму офіційному сайті розмістила перелік об'єктів нерухомості, що належать до державної власності, де кожен бажаючий може ознайомитися з переліком об'єктів, що пропонуються в оренду в Острозі можна ознайомитися за посиланням


06-07-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Платники Рівненської ОДПІ сплатили до бюджету більше 667.5 мільйонів гривень.
2. Cпадщина, отримана у 2017 році оподатковується по-новому.
3. До уваги платників ПДВ.


03-07-2017
Роз'яснення щодо механізму реструктуризації заборгованості населення за спожиті житлово-комунальні послуги

У зв’язку із зверненням підприємств галузі та споживачів житлово-комунальних послуг, що користуються субсидією на оплату цих послуг, стосовно механізму реструктуризації заборгованості за спожиті послуги Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства роз’яснює.


03-07-2017
Щодо послуги з управління багатоквартирним будинком та соціального захисту громадян при оплаті цієї послуги

У зв’язку із зверненнями підприємств галузі, ОСББ, органів місцевого самоврядування щодо застосування положень законодавства в частині оплати послуг з управління багатоквартирним будинком (відшкодування витрат на управління багатоквартирним будинком - в будинках ОСББ) Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України роз'яснює.


03-07-2017
Щодо підготовки енергетичних господарств до осінньо-зимового періоду 2017–2018 р.р.

З метою належної та своєчасної підготовки споживачів теплової та електричної енергії до опалювального періоду 2017-2018 років, попередженню відмов енергопостачання, інспекція Держенергонагляду у Рівненській області пропонує виконати наступні заходи:


30-06-2017
Відбулася чергова сесія

30 червня відбулась 27-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 17.

Більшість питань були обговорені на депутатських комісіях та були прийнятими одноголосно. В ході сесії одноголосно підтримано депутатський запит, щодо підстав для включення вул. Криничної до переліку доріг на яких буде проведено ремонт, підтримано рішення Про передачу коштів Острозькому райбюджету на виконання делегованих повноважень, Про встановлення надбавки, премії, та виплату матеріальних допомог міському голові, заступникам міського голови у ІІІ кварталі 2017 року, Про надання дозволу на списання основних засобів, які перебувають на балансі відділу освіти виконавчого комітету Острозької міської ради (дитячо-юнацька спортивна школа), Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога, Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.


29-06-2017
Увага введено карантинні обмеження по сказу

У зв’язку з підтвердженням захворювання безпритульного собаки, що наніс укус жителю м. Острога, вул. Незалежності, керуючись Законом України «Про ветеринарну медицину» та пунктом 3.6. Інструкції про заходи щодо боротьби зі сказом тварин, яка затверджена наказом Головного управління ветеринарної медицини з Державною ветеринарною інспекцією Міністерства сільського господарства і продовольства України, наказ від 15.03.1994 року № 5, комісія вирішила ввести карантинні обмеження по сказу з 29.06.2017 на території м.Острога на вулиці Незалежності та проспекті Незалежності (до магазину «Горинь») та затвердити план заходів по боротьбі зі сказом у м.Острог. Межами неблагополучної на сказ території визначити: на південь – вулиця Сонячна, на північ – вулиця Незалежності, на захід – автостанція, на схід – магазин «Горинь».

Беручи до уваги вищенаведене та з метою попередження розповсюдження захворювання на сказ у тварин на території м.Острога, Рівненської області, виконком Острозької міської ради звертається до жителів міста стосовно необхідності проведення вакцинації (щеплення) власних тварин від сказу, а також необхідності обмежити контакт домашніх тварин з безпритульними.

Рішення №6 Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії "Про карантинні обмеження по сказу у м. Острог"


28-06-2017
Вітаю усіх з великим державним святом – Днем Конституції України.

Уже 21 рік Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії. Це головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатомірність – фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

Бажаю вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція.

Хай мир, єдність і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові рідного Ленінського району, Дніпропетровщини, України!

 

З повагою міський голова Олександр ШИКЕР


26-06-2017
Конкурс на найкраще фото замків та природних див – триває

На Рівненщині триває конкурс фотографій природних див Рівненщини.

Так, до управління культури і туризму Рівненської ОДА фотолюбителі вже подали декілька десятків світлин. Найбільше фото - Тараканівського форту та Базальтових стовпів.

Нагадаємо, в кінці травня було оголошено фотоконкурс. Згідно умов, на конкурс приймаються фотографії найвідоміших замків, палаців та пам’яток природи. Світлини повинні бути розміром не менше 5000 х 3000 пікселів.


 

123456...131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.