Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

02-03-2017
Увага! Інформація про припинення подачі електроенергії

Острозький РЕМ повідомляє, що у зв'язку з виведенням в ремонт ПЛ-04 кВ від ЗТП №1 м. Острог, з 8:00 до 17:00, з 06.03.2017 по 31.03.2017 буде припинятися подача елекроенергії по вул. Шевченка, Полярна, Огієнка, Куліша, Драгоманова, Весняна, Левицького, пр. Незалежності (частково).


02-03-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. На обороноздатність країни платниками Рівненської ОДПІ сплачено 3,4 мільйонів гривень військового збору.
2. Доходи отримані від репетиторства підлягають декларуванню.
3. Нові можливості сервісу ДФС «Електронний кабінет платника».
4. За нецільове використання активів неприбуткові організації сплачують 18 % податку на прибуток.
5. До уваги платників податків.


01-03-2017
Увага конкурс!

Відділ культури і туризму виконкому Острозької міської ради оголошує конкурс на посаду директора КЗ «Центр культури і дозвілля» відділу культури і туризму.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім'я начальника відділу культури і туризму виконкому Острозької міської ради заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», автобіографію, копії документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту, два рекомендаційні листи довільної форми та мотиваційний лист довільної форми.

Вимоги до конкурсантів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім рівнем виконувати відповідні посадові обов'язки.

Строк подачі заяв протягом 30 днів з дня розміщення оголошення.

Довідки за телефоном: 2-33-35.


28-02-2017
Відбувся семінар-навчання з питань легалізації виплати заробітної плати

У залі засідання міської ради 28 лютого 2017 року відбувся семінар-навчання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення міськвиконкому, щодо особливостей роботи в умовах нових змін в законодавстві з оплати та охорони праці.

Семінар відбувся за участю головних державних інспекторів з питань праці управління Держпраці в Рівненській області, першого заступника міського голови та представників управління праці та соціального захисту населення міськвиконкому

На семінарі були присутні 68 керівників (бухгалтерів) підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності та фізичні особи-підприємці.


27-02-2017
Народний депутат України Юрій Вознюк проводитиме особистий прийом громадян

1 березня з 11:00 години в приміщенні міської ради за адресою: м. Острог, вул. Героїв Майдану, буд. 4, Народний депутат України Юрій Вознюк проводитиме особистий прийом громадян.

У випадку виникнення додаткових запитань, телефонуйте за номерами: (0362) 40-51-54, 050-0347170.


24-02-2017
Відбулася чергова сесія міської ради

24 лютого відбулась 21-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 22.

Більшість питань були прийнятими одноголосно. На цій сесії були прийняті рішення про затвердження детального плану території для житлового будівництва жителям міста Острога учасникам антитерористичної операції на сході України по вул. Пухова у м. Острозі Рівненської області, що дасть змогу почати виділяти земельні ділянки під індивудуальну забудову учасникам АТО, взапланували виділення 50 тис. грн на стерилізацію безпритульних тварин, прийнято та затверджено Стратегію розвитку міста Острог до 2028 року, та створено рограму підтримки проектних ініціатив жителів міста.


23-02-2017
Звіт про використання коштів міського бюджету у ІІ півріччі

22 лютого 2017 року за участю головних розпорядників бюджетних коштів відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податкової та регуляторної політики, на якому було представлено звіти про використання коштів міського бюджету в розрізі установ, закладів та міських програм у ІІ півріччі 2016 року.

Інформація по кожному розпоряднику коштів пропонується для ознайомлення всім членам територіальної громади міста Острога


23-02-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Понад 37 мільйонів гривень ПДФО надійшло від платників Рівненської ОДПІ до місцевих бюджетів.
2. Оподаткування нерухомого майна у 2017 році.
3. Під час засідання «круглого столу» про легалізацію заробітних плат.
4. Продавці складної побутової техніки у 2017 році зобов’язані використовувати РРО.


22-02-2017
Завершується конкурс на розробку логотипу міста

Конкурс проводиться з метою здійснення вибору ідеї для інформаційно-рекламної символіки міста Острога шляхом забезпечення права жителів територіальної громади у формуванні та поширенні в Україні та за кордоном позитивного сприйняття, іміджу, популяризації міста, позитивних знань про місто, його історико-культурну спадщину та економіко-інвестиційний потенціал, залученні потенційних інвесторів до вибору міста, через відбір кращого проекту логотипу та слогану міста.


22-02-2017
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

21 лютого відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були 12 членів міськвиконкому із 15.

На засіданні було заслухано звіти начальника фінасового управління Мацун Т. Д. про виконання міського бюджету за 2016 рік, начальника ЦНАПу Штундера М.П. про роботу з заявами громадян у ІІ півріччі 2016 року, також заслухали звіти про виконання делегованих повноважень та дотримання виконавської дисципліни.


 

123...101112131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.