Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

14-12-2016
Вшанували подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС

У середу, 14 грудня в Україні відзначали День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З нагоди цієї дати представники влади міста на чолі із секретарем міськради Іваном Ткачуком та заступником міського голови Оксаною Ситницькою поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам однієї з найстрашнішої техногенної катастрофи ХХ століття, який знаходиться по вулиці Чорновола, біля приміщення пожежно-рятувальної служби (на фото). Його там встановили, щоб у пам’ятні дні вшановувати подвиг і жертвенність тих острожан, які брали участь в ліквідації аварії на ЧАЕС. Багато наших земляків отримали велику дозу опромінення в результаті чого захворіли, отримали інвалідність, померли. Пам’ять всіх загиблих ліквідаторів представники міської ради вшанували хвилиною мовчання.


14-12-2016
Заміна систем опалення від організації "Чорнобильський фонд здоров'я"

Відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах фізичних осіб, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та які проживають на радіоактивно забруднених в результаті Чорнобильської катастрофи територіях (далі – чорнобильці), а також в інтересах юридичних осіб з числа державних загальноосвітніх шкіл, дитячих садків, вищих навчальних закладів, державних або комунальних медичних установ, які розташовані на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях України (далі – партнери), Благодійна організація «Чорнобильський фонд здоров’я» (далі – Організація), відкрила благодійну програму «Заміна систем опалення» (далі – Програма).


14-12-2016
Скликається позачергова сесія міської ради

12 грудня 2016 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 138 р «Про скликання позачергової дев’ятнадцятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження дев’ятнадцята сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 23 грудня 2016 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


13-12-2016
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

20 грудня 2016 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 139 р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 12 грудня 2016 року.


13-12-2016
За субсидією можна звернутися в будь-який час

Сім'ям, які звернулися за субсидією в листопаді-грудні, вона буде надана з початку опалювального сезону, а надміру сплачені кошти будуть зараховані як авансовий платіж на наступні місяці.


12-12-2016
Відбулася позачергова сесія міської ради

12 грудня відбулася позачергова сесія Острозької міської ради. Депутати схвалили низку питань, які потребували оперативного вирішення.

На початку роботи сесії Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум (були присутні 20 депутатів).

На засідання депутати прибули підготовленими, всі питання вже було обговорено, тому саме голосування не зайняло багато часу. Питання, в осносному, носили господарчий характер,але й не обійшлося без питань фінансового.


09-12-2016
УВАГА! Карантин продовжено!

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ, епідемічний період в місті продовжено ще на 7 календарних днів. Таке рішення прийняла комісія з питань ТЕБ та НС сьогодні, 9 грудня. На засідання біло прийняте відповідне рішення виконавчого комітету № 192 від 09.12.16. Рішенням передбачено продовжити призупинення навчального процесу у ЗНЗ міста, неухильне виконання заходів щодо проведення профілактики грипу і ГРВІ та заборона проведення масових заходів на території Острога. Прохання розповсюдити інформацію.


08-12-2016
Скликається позачергова сесія міської ради

07 грудня 2016 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 137р «Про скликання позачергової вісімнадцятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання». Згідно розпорядження вісімнадцята сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 12 грудня 2016 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


07-12-2016
7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні депутати місцевих рад Острожчини, працівники виконкомів рад, їх підрозділів!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність у забезпеченні належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують ваші виборці та інші мешканці ваших громад.

Тому бажаю вам мудрості та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів та задумів!

Міський голова Олександр Шикер


06-12-2016
Вітання міського голови з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани!

Сердечно вітаю вас з Днем Зброних Сил України. Нині Україна пишаєтсья своїм військом і довіряє йому. Адже фактично наново відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань, зміцніла, набула безцінного бойового досвіду і впевненості у своїх силах та зламала загарбницькі плани озброєного до зубів ворога.

Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, в тому числі й острожан - істинних патріотів своєї держави, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах, допомагаючи армії як волонтери.

Щиро дякую всім військовослужбовцям Острожчини, які служили в Збройних Силах, захт/ищали нашу землю від ворогів в зоні АТО, волонтерам за сумлінне виконання конституційного обов'язку, відвагу, героїзм та самопожертву, продемонстровані в ході антитерористичної операції. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Бажаю всім військовослужбовцям і їх родинам міцного здоров'я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння Вітчизні.

Слава Україні!

Міський голова Олександр Шикер


 

123...101112131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


26 травня 2017 року
о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради відбудеться двадцять шоста сесії Острозької міської ради сьомого скликання
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА

Погода в Остроге
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.