Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

27-01-2017
Відбулася чергова сесія міської ради

27 січня відбулась 20-та сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 23.

Депутати одноголосно схвалили рішення про надання фінансової допомоги жителям міста Острога, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та інші рішення. Одним із спірних питань було питання «Про встановлення надбавки, премії та виплату матеріальних допомог міському голові, заступникам міського голови у 2017 році». Після тривалого обговорення депутати схвалили цей проект рішення на І квартал 2017 року. Народні обранці не підтримали проект рішення «Про затвердження програми співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ на 2017-2020 роки» та рекомендували виконавчому комітету доопрацювати даний проект рішення.


27-01-2017
Крути. Вони боролися, щоб ми перемогли

99 років тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.


27-01-2017
27 січня – Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Таким чином світова спільнота вшановує багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

Саме цього дня 72 роки назад армія Радянського Союзу звільнила в’язнів найбільшого фашистського концтабору Аушвіц-Біркенау в Освенцімі (Польща). За різними оцінками, у таборі смерті загинуло від 1,5 до 2,2 млн невільників. Загальна ж кількість страчених упродовж Голокосту значно більша. Офіційно визнано, що нацисти вбили від 5,5 до 6,1 млн євреїв, ромів, представників інших груп і меншин, інвалідів, політичних супротивників (у т.ч. від 2,2 до 2,5 млн на території колишнього Радянського Союзу, значною мірою в Україні).


27-01-2017
Відбувся прийом Олександра Корнійчука з особистих питань

26 січня 2017 року в приміщенні Острозької міської ради відбувся прийом громадян з особистих питань першим заступником голови Рівненської обласної ради Олександром Корнійчуком.

В основному острожанами порушувались питання щодо надання фінансової допомоги на лікування, роз’яснення порядку отримання субсидій, створення та подальшого функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, щодо вирішення спірних питань землекористування, належного функціонування міського радіомовлення, ремонту доріг міста тощо. Всього на прийом прийшли 9 осіб.

Як завжди, Олександр Корнійчук пообіцяв сприяти вирішенню проблемних питань у міру можливостей та наявності фінансових ресурсів.


25-01-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Майже 171 тисяча платників звернулися до Центрів обслуговування Рівненської ОДПІ у 2016 році.
2. «Гаряча лінія» - відповіді на ваші запитання 3. Зміни до форми Податкової декларації з рентної плати
4. Зміни для неприбутківців в 2017 році.


20-01-2017
ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території для житлового будівництва жителям м.Острога – учасникам антитерористичної операції на сході України по вул.Пухова у м. Острог


19-01-2017
Відбувся ХІІ міський фестиваль-конкурс "Ой, радуйся земле!"

18 січня в районному будинку культури відбувся ХІІ міський фестиваль-конкурс "Ой, радуйся земле!" на якому колективи та виконавці дарували всім присутнім святковий дух та атмосферу радості, добра та віри в краще майбутнє.

На завершення фестивалю жюрі нагородило переможців у номінаціях, та оголосили переможців міського конкурсу на кращу різдвяну шопку


19-01-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. «Спрощенці» Рівненської ОДПІ поповнили місцеві скарбниці на 99,8 мільйона гривень.
2. На семінарі з платниками Рівненської ОДПІ мова йшла про останні зміни податкового законодавства.
3. Новації для підприємців – загальносистемників у 2017 році.
4. Граничну суму розрахунків готівкою знижено до 50 тисяч.


17-01-2017
Олександр Корнійчук проведе особистий прийом

У четвер, 26 січня, о 14:00 в приміщенні Острозької міської ради (кабінет секретаря ради) відбудеться особистий прийом жителів міста першим заступником голови Рівненської обласної ради, депутатом Рівненської обласної ради Олександром Корнійчуком.


17-01-2017
17 січня 2017 відбулося чергове засідання виконавчого комітету

17 січня 2017 року відблуося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради.


 

123...101112131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


30 червня 2017 року
о 10:00 в залі засідань Остозької міської ради відбудеться двадцять сьома сесія Острозької міської ради
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.