Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

17-11-2016
Черговий прийом жителів міста Олександром Корнійчуком

17 листопада провів прийом громадян міста заступник голови Рівненської обласної ради Олександр Корнійчук. До депутата звернулося 10 мешканців Острога. В основному, звернення стосувалися надання грошової допомоги на лікування. Також надійшло одне колективне звернення від жителів багатоквартирного будинку з проханням сприяння у проведенні ремонту будинку. Олександр Корнійчук уважно вислухав заявників та пообіцяв надати допомогу у міру можливостей.


15-11-2016
Заступник міського голови взяла участь у всеукраїнській конференції для керівників малих міст України

Заступник міського голови Оксана Ситницька взяла участь у всеукраїнській науково–практичній конференції для керівників малих міст України: «Місто як діалог. Чотирьох мірне моделювання розвитку: суспільство, свідомість, самореалізація, субсидіарність», яка відбулась 9-10 листопада у Вінниці.

Ініціатором проведення конференції виступило Міністерство культури України спільно із Інститутом культурної політики (м. Вінниця).


15-11-2016
Традиційно найбільше рішень прийняли за заявами мешканців

15 листопада відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку роботи сесії Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум (були 11 членів міськвиконкому із 15), запрошених на засідання.

На засіданні було заслухано звіт в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту Вячеслава Сорочинського про підсумки оздоровлення дітей міста в літній період, звіт начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Анатолія Кауса про виконання посадових обов'язків, заслухано та схвалено звіт начальника фінансового управління Тетяни Мацун про виконання міського бюджету за 9 місяців 2016 року.


15-11-2016
До уваги мешканців Острога!

З метою активізації місцевих жителів, отримання порад та зауважень до роботи галузі культури, спільної роботи над підняттям рівня місцевого патріотизму громади м.Острога, відділ культури і туризму виконкому Острозької міської ради запрошує усіх бажаючих на засідання круглого столу «Культура – Влада - Острозька громада», яке відбудеться 18 листопада о 12.00 год. в актовій залі Острозької дитячої школи мистецтв.


09-11-2016
Міська рада інформує

8 листопада 2016 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 125 р «Про скликання шістнадцятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження шістнадцята сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 25 листопада 2016 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


09-11-2016
Міська рада інформує

15 листопада 2016 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 124 р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 8 листопада 2016 року.


07-11-2016
Олександр Корнійчук проведе особистий прийом

У четвер, 17 листопада, о 14:00 в приміщенні Острозької міської ради відбудеться особистий прийом жителів міста першим заступником голови Рівненської обласної ради, депутатом Рівненської обласної ради Олександром Корнійчуком.


04-11-2016
Шановні працівники соціальної сфери!

Щиро вітаю із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку і гуманістичну місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу нашим співвітчизникам.

Ваша щоденна робота і не завжди помітна, але своєю сутністю та спрямованістю невіддільна від глибинного смислу й підвалин нашої соціальної держави.

Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам нашої української громади.

Сердечно бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, радості, невичерпної життєвої енергії і нехай добро, зроблене вами, повертається до вас сторицею!

З повагою міський голова Олександр Шикер


29-10-2016
Осіння толока

З настанням осені необхідність піклуватися про зелене різноманіття нашого міста не зникла. Відповідно до «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», садіння деревних рослин, листяних і хвойних, здійснюють як навесні, так і в восени. Вибір пори року залежить від ряду факторів: організаційних можливостей, біологічних особливостей виду тощо. Осіннє садіння розпочинають щойно припиняється ріст рослин і розпочинається листопад. Вважається, що восени за свіжими листками та коріннями, можна пересвідчитись про здоровий стан деревця чи кущика.


28-10-2016
Вшанували величний подвиг визволителів української землі

72 роки тому на нашій землі закінчилася війна. За це заплатили величезну ціну – загинуло багато людей, як воїнів, які захищали свою Батьківщину, так і нівчому не винного населення. Але сьогодні ця дата є особливо актуальною, адже тепер вже наше покоління, покоління Українців зі зброєю в руках захищає суверенітет і територіальну цілісність держави. Ми бачимо сотні прикладів звитяги і жертовності наших воїнів, бачимо, як народжується нове покоління Героїв. Вони довели, що гідні слави своїх дідів.


 

123...101112131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


27 жовтня 2017 року
о 10.00 в залі засідань Острозької міської ради відбудеться тридцять четверта сесія Острозької міської ради сьомого скликання
Порядок денний
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Шлях переселенця

Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
10 міфів про субсидії
Детальніше
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.