Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

13-02-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у 2016 році

Управління статистики повідомляє про соціально-економічне становище міста у 2016 році


10-02-2017
Продовжено відбір навчальних закладів для організації професійного навчання учасників АТО

На підставі протоколу конкурсної комісії по відбору професійно-технічних та вищих навчальних закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання для організації професійного навчання учасників антитерористичної операції від 09.02.2017 №1 продовжено відбір навчальних закладів для організації в 2017 році професійного навчання учасників антитерористичної операції та їх проживання, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 №179 “Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції”, п. 4 Порядку відбору навчальних закладів для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та їх проживання в період навчання, затвердженого Наказом Міністерства соціальної політики України 16.05.2013 року № 269, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 31 травня 2013 року за № 843/23375 (зі змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства соціальної політики № 180 від 03.04.2014).


09-02-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Надходження до зведеного бюджету Рівненської ОДПІ склали 113,4 мільйона гривень .
2. Як оподатковуються пенсії у 2017 році?
3. В електронному кабінеті платника можна дізнатися про суми власних доходів.
4. Доходи отримані в іноземній валюті потрібно задекларувати.


07-02-2017
До уваги острожан!

У вівторок, 14 лютого, о 15:00, в приміщенні районного Будинку культури Острозький міський голова Олександр Шикер звітуватиме перед територіальною громадою міста про підсумки роботи Острозької міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік.

Запрошуємо всіх жителів міста взяти участь в заході, під час якого можна буде обговорити найбільш нагальні проблеми міста.

Зі звітом можна ознайомитися за посиланням

Виконавчий комітет Острозької міської ради


03-02-2017
«Благодійна Україна – 2016»

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За чотири останні роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.


02-02-2017
Турнір з волейболу на Кубок Острозького міського голови

19 лютого 2017 року о 09:00 год. в спортивному залі Острозької ЗОШ І – ІІІ ступенів №1, з метою популяризації волейболу в місті Острозі популяризації здорового способу життя серед жителів міста, залучення до рухової активності різних верств населення, засобами фізичної культури і спорту, зокрема волейболом планується проведення відкритого турніру з волейболу серед команд трудових колективів, підприємств, установ та організацій на Кубок Острозького міського голови.


02-02-2017
Дорогі земляки!

Вчора, 01.02.2017, після 16.00 години було оголошено акцію зі збору вживаних речей для жителів Авдіївки, де зараз точаться запеклі бої. Сьогоднішній ранок показав кожному з нас, що острожани не байдужі до чужої біди. Буквально за три години було зібрано близько 30-ти мішків одягу, взуття і продуктів харчування.

До акції долучились працівники міськвиконкому, депутати міської ради та небайдужі жителі Острога. Тож прийміть щиру вдячність за вашу добру справу від імені міського голови Олександра Шикера, депутатського корпусу та виконавчого комітету Острозької міської ради.

Нехай Бог поверне вам добро сторицею, посилає мир і спокій нашій рідній Україні. А ми продовжуватимемо молитись за життя тих, хто обергігає наш спокій на передовій.


02-02-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Від роздрібного акцизу місцеві бюджети отримали 82,9 мільйона гривень.
2. Функціонування електронного кабінету платника податків.
3. У разі зміни прізвища у паспорті повідомте податкову інспекцію.
4. Платники Рівненської ОДПІ у 2016 році спрямували до бюджету 141.4 мільйона гривень ПДВ.


01-02-2017
До уваги жителів міста

Виконавчий комітет Острозької міської ради повідомляє що на офіційному веб-сайті Острозької міської ради у розділі «Наше місто», 1 лютого 2017 року розміщено обґрунтування необхідності відведення земельної ділянки для будівництва компанією ПрАТ «Київстар» базової станції стільникового мобільного зв’язку по вул. Бельмаж у м. Острог з метою врахування громадських інтересів під час розгляду питання.


27-01-2017
Вшанували пам'ять жертв війни

27 січня для всього світу день нагадування про військові злочини Другої світової війни. В цей день світ вшановує пам'ять жертв Голокосту. А для Острога це ще й день коли з міста було вигнано нацистські війська.

Сьогодні в Острозі згадували пам'ять всіх тих, хто загинув


 

123...101112131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


30 червня 2017 року
о 10:00 в залі засідань Остозької міської ради відбудеться двадцять сьома сесія Острозької міської ради
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.