Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

07-12-2016
7 грудня - День місцевого самоврядування

Шановні депутати місцевих рад Острожчини, працівники виконкомів рад, їх підрозділів!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!

Майбутнє держави та наших громад неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації суспільства, є найближчими до мешканців територіальної громади та несуть велику відповідальність у забезпеченні належних умов проживання своїх мешканців.

Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують ваші виборці та інші мешканці ваших громад.

Тому бажаю вам мудрості та здобутків у нелегкій та відповідальній праці, міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя та здійснення всіх ваших життєвих планів та задумів!

Міський голова Олександр Шикер


06-12-2016
ХІV турнір з шахів пам’яті Йосипа Григоровича Аршинова

4 грудня завершився ХІV турнір з шахів пам’яті Йосипа Григоровича Аршинова. В турнірі взяло участь 58 учасників з чотирьох областей України.

Головний суддя турніру Микола Олексійович Колюх.

За правилами турніру окремо проводилося нагородження учасників з міста Острог, та окремо для інших учасників. Тому в турнірі було одразу два переможці.


05-12-2016
Проведено круглий стіл до Дня волонтера

5 грудня з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера Острозьким міським центром СССДМ проведено круглий стіл із залученням волонтерів центру з числа громадських молодіжних організацій, християнських організацій міста, а саме: ГО «Центр психологічної допомоги “Аніма”, ГО «Територія змін», церквою ЄХБ «Спасіння», Острозькою станицею Української скаутської організації "Пласт". Крім того були залучені в якості волонтерів учні ЗНЗ, які є учасниками шкільного самоврядування, неформального об’єднання молоді «Острозькі турнікмени», окремі громадяни члени місцевої територіальної громади.


02-12-2016
Молодь проти СНІДу

Уся світова спільнота 1 грудня відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проблема ВІЛ/СНІД залишається надзвичайно гострою в Україні, бо набула загальнодержавного масштабу, так як посідає одне з провідних місць в структурі поширеності захворюваності та смертності найбільш працездатної та соціально активної вікової категорії населення віком від 20 до 49 років. Медико-соціальний тягар ВІЛ-інфекції/СНІДу полягає і в тому, що він суттєво впливає на тривалість та якість життя молодого покоління в Україні, на показники втрат економічного потенціалу нашої держави.


01-12-2016
Всеукраїнське об'єднання учасників АТО "Українці разом"

За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО” за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально відповідального бізнесу.


29-11-2016
До уваги громадських організацій

1 грудня 2016 року о 14:00 в каб. №6 виконавчого комітету Острозької міської ради (вул. Героїв Майдану, буд. 4) в режимі відеоконференц-зв'язку за участю представників облдержадміністрації, Головного управління юстиції відбудеться обговорення нового порядку перереєстрації, змін щодо статуту, плати за державну реєстрацію та податків громадських організацій


23-11-2016
Острозький районний відділ державної виконавчої служби оголошує конкурс

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області 18 листопада 2016 року оголосило конкурс на заміщення вакантних посад державної служби категорії "В":

Державного виконавця Острозького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області - 2 посади;

Детальна інформація на сайті


23-11-2016
Кузня лідерів запрошує на підсумкову конференцію

Студенти, університетська спільнота, містяни, громадські активісти, представники місцевого самоврядування запрошуються до участі у заключній конференції за підсумками проекту «Острозька кузня лідерів».

28 листопада о 15.30, НаУОА, аудиторія П4

Запрошуються усі бажаючі! Вхід вільний!


23-11-2016
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Від продажу безхазяйного майна бюджет отримав 219,2 тисяч гривень.

2. Протидія податковим правопорушенням на контролі у Рівненській ОДПІ.

3. В фіскальному чеку обов’язково повинен бути відображений акцизний податок.

4. Видача під звіт готівкових коштів.


21-11-2016
Закликаємо висловити своє бачення майбутнього міста

За ініціативи міського голови розпочато роботу з розробки Стратегії розвитку м. Острог до 2028 року. Просиво Вас висловити своє бачення майбутнього міста.


 

123...101112131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


27 жовтня 2017 року
о 10.00 в залі засідань Острозької міської ради відбудеться тридцять четверта сесія Острозької міської ради сьомого скликання
Порядок денний
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Шлях переселенця

Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
10 міфів про субсидії
Детальніше
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.