Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

31-03-2017
На Рівненщині триває акція "Серце до серця"

З 9 березня по 9 квітня 2017 року проходить XII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Я хочу бачити життя!» з метою суспільного збору коштів для придбання обладнання та створення умов якісної діагностики і лікування захворювань органу зору в Україні. Ми хочемо зменшення показників сліпоти та слабкозорості у наших дітей.


30-03-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Від платників Рівненської ОДПІ надійшло майже 108 мільйонів гривень ЄСВ.
2. Декларувати доходи - обовязок кожного громадянина!
3. Нова форма декларації плати за землю.
4. Зміни при реєстрації платником ПДВ.


30-03-2017
На екскурсії в Острозі побували діти з м. Сватове Луганської області

29 березня 2017 року до м. Острога прибула делегація з м. Сватове Луганської області, з цією метою, відділом з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому була розроблена екскурсійна програма в якій дітей зі Сходу ознайомили з історико-культурною спадщиною Острожчини.

Відвідали Острозький краєзнавчий музей, пройшли до Богоявленського собору, парку Шевченка, де оглянули пам’ятник Острозькій академії (споруджений у 1978 році, що являє собою розгорнуту книгу) та пам’ятника Князям Острозьким. Побували біля Татарської брами та в Луцькій брамі, де мали змогу розглянути експонати Музею книги і друкарства, а також провели екскурсію у музеї історії Національного університету «Острозька академія». Було забезпечене змістовне дозвілля групи дітей та супроводжуючих, ознайомлення зі звичаями та традиціями нашого краю.


28-03-2017
Прибирання 2017

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись «Правилами благоустрою території м. Острога», затвердженими рішенням Острозької міської ради №227 від 30.12.11 , та задля впорядкуванням вулиць міста Острога до Великодня, поминального тижня, травневих свят, всім підприємствам, установам, організаціям, фізичним особам – підприємцям, церковним громадам та жителям приватного сектора міста необхідно до 10 квітня 2017 року здійснити впорядкування власних та прилеглих територій: почистити та побілити бордюри, паркани, впорядкувати фасади будинків, прибрати сміття, облаштувати квітники.

Хочемо зазначити, що міськвиконком буде проводити огляд територій підприємств та організацій міста, а також приватних садиб та прибудинкових територій, приурочений до травневих свят, за результатами якого будуть визначені найчистіші території, найохайніші двори, найкращі квітники. Найгірших «господарів», також, не омине слава.

Шановні Острожани!

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Ми сподіваємось, що спільними зусиллями наше історичне місто стане ще кращим, набуде більшої ошатності. Необхідно всією громадою дбати про чистоту навколишнього середовища, турбуватися про благоустрій міста, в якому ми живемо.


23-03-2017
До уваги острожан, які приймали участь в антитерористичній операції

У середу, 29 березня, о 10:00 год. в приміщенні Острозького районного Будинку культури відбудеться жеребкування по розподілу земельних ділянок для будівництва й обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в городньому масиві по вулиці Пухова, для острожан, які приймали участь в антитерористичній операції на сході України.

Міськвиконком.


23-03-2017
Шановні острожани!

Виконавчий комітет Острозької міської ради звертається до Вас з проханням підтримати ініціативу Національного природного парку «Дермансько-Острозький» влаштування додаткових заходів до Всесвітньої кампанії «Година Землі-2017», а саме: проведення прибирання території Замкової гори, а також інших історичних об’єктів міста Острога (Татарська вежа, Історичний вал).

Ініціативу вже підтримали ряд організацій, зокрема: Музей історії Острозької академії, ГО «Братство спудеїв Національного університету «Острозька академія», ГО «Третя позиція», ГО «Еко-друг», ГО «Ліга Острозького самоврядування», Острозька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, Станція Острог Пласту НСОУ.

Дана акція буде проходити 25 березня 2017 року. Початок – 11.00 год.

Просимо підтримати ініціативу громадськості та долучитись до заходу.


23-03-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Більше семи мільйонів гривень – на підтримку української армії.
2. Про кампанію декларування доходів громадян у 2017році за «круглим столом».
3. Приймання документів та видача ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюється у Центрах обслуговування платників.
4. До уваги сільськогосподарських товаровиробників.


22-03-2017
Запрошуємо бажаючих на гру в настільний теніс

01 квітня 2017 року в спортивному залі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відділом з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому, спільно з Острозькою дитячо-юнацькою спортивною школою планується проведення відкритої особистої першості міста Острога з настільного тенісу до Всесвітнього Дня здоров’я .

Змагання особисті, будуть проводитись окремо серед чоловіків та жінок в індивідуальний залік.

Повідомлення про участь у змаганнях з настільного тенісу подаються до 29.03.2017 у відділ з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому на електронну адресу ostrogmolodsport@ukr.net. Довідки за телефоном 3-09-26.


21-03-2017
Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

21 березня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були 10 членів міськвиконкому із 15.

На засіданні було заслухано звіт начальника управління містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою та землекористування Кирилюка С.В. щодо роботи із зверненнями громадян, звіт начальника Служби у справах дітей виконкому Острозької міської ради про роботу служби у справах дітей щодо здійснення соціально-правового захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Було прийнято рішення про запровадження в місті щорічного історико-культурного фестивалю "Острог-Ренесанс" та регіонального конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах пам'яті Леоніда Матюка та затверджено план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2017 року.


17-03-2017
Десять міфів про Українську революцію

Інститут національної пам'яті зібрав спростування десятьох історичних міфів про події Української революції 1917-1921 років.

Більше - у матеріалі BBC.


 

123...101112131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.