Головна » НОВИНИ
НОВИНИ

10-10-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні-серпні 2017 року

Управління статистики повідомляє про соціально-економічне становище міста у січні-серпні 2017 року


10-10-2017
Розпочато подачу теплоносія для окремих об'єктів соціальної сфери

Розглянувши лист КЗ «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» було надано дозвіл на пуск котельні, яка знаходиться за адресою: м. Острог, вул. Івана Вишенського, 41 та подачу теплоносія до об’єктів соціальної сфери міста з 07 жовтня 2017 року.

А також, розглянувши листи КЗ «Державний історико-культурний заповідник м.Острога» та відділу освіти виконкому Острозької міської ради Острозькому комунальному підприємству «Теплоенергія» було надано дозвіл на пуск котелень, які знаходяться за адресами:
- м. Острог, вул. Академічна, 5
- м. Острог, вул. Лесі Українки, 1
та подачу теплоносія до об’єктів соціально-культурної сфери міста з 10 жовтня 2017 року.


09-10-2017
Змагалися за волейбольний кубок

В Острозі 6-8 жовтня відбувся ІV-й міжобласний турнір з волейболу серед юнаків. За перемогу змагалися 8 команд з 7-ми областей України. Перемогла команда з Нетішина.

Офіційне відкриття турніру відбулося 7 жовтня в спортивній залі НаУ ОА. Заступник міського голови Оксана Ситницька привітала учасників змагань та відкрила турнір. Дружню та згуртовану атмосферу нашим змаганням задав Микола Харковець


06-10-2017
Відбулася позачергова сесія міської ради

6 жовтня відбулася позачергова тридцять третя сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 17.

На розгляд сесії виносилося одне питання. Сесію було скликано у зв’язку з необхідністю внесення змін до міського бюджету у зв'язку з отриманням коштів на проведення ремонту фасаду будівлі управління праці і соціального захисту населення.

Депутати одноголосно схвалили рішення.


06-10-2017
В Острозі побував генеральний консул Республіки Польща у Луцьку

У четвер, 5 жовтня, Острог відвідав генеральний консул Республіки Польща в Луцька Вєслав Мазур та віце-консул з правових питань Марек Запур.


04-10-2017
Скликається позачергова сесія міської ради

4 жовтня 2017 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 115 р «Про скликання позачергової тридцять третьої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 6 жовтня 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.

До порядку денного сесії Острозької міської ради сьомого скликання внесені наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного позачергової тридцять третьої сесії Острозької міської ради сьомого скликання.
2. Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік.


03-10-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Єдиний соціальний внесок - граничний термін сплати для ФОП - платників єдиного податку.
2. Щодо оподаткування доходу від продажу нерухомості.
3. Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР).


02-10-2017
6-8 жовтня в Острозі відбудеться IV міжобласний турнір з волейболу приурочений до Дня Захисника України

У турнірі візьмуть участь юнаки 2004 року народження зі: Львова, Луцька, Черкас, Тернополя, Нетішина, Острога, Новоград-Волинського і Сміли.

Матчі турніру проводитимуться у спортивних залах НаУ ОА та Острозького ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою.


29-09-2017
Виставкові заходи на честь святкування Дня захисника України

В міжнародному виставковому центрі Києва 10-13 жовтня 2017 року напередодні Дня захисника України відбудуться виставкові заходи з безпеки та оборони країни


29-09-2017
Відбулася чергова сесія

29 вересня відбулась 32-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 17.

Більшість питань були обговорені на депутатських комісіях та були прийнятими одноголосно.

В ході сесії одноголосно підтримано рішення: Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок, Про звіт начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування щодо виконання програми благоустрою міста Острога за І півріччя 2017 року, Про реорганізацію відділу кадрової та режимно-секретної роботи та внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчого комітету Острозької міської ради та її виконавчих органів, Про внесення змін до рішення міської ради №304 від 23.12.2013 «Про затвердження заходів на 2017 рік до міської Програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2014-2017 роки», Про внесення змін у рішення Острозької міської ради № 301 від 23.12.2016 «Про затвердження «Міської програми охорони навколишнього природного середовища на 2017-2021 роки», Про відкриття хорового відділення та внесення змін у штатні розписи в Острозькій дитячій школі мистецтв, Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога.


 

123456...131415
ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


27 жовтня 2017 року
о 10.00 в залі засідань Острозької міської ради відбудеться тридцять четверта сесія Острозької міської ради сьомого скликання
Порядок денний
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Шлях переселенця

Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
10 міфів про субсидії
Детальніше
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.