Головна » НОВИНИ » Оголошується конкурс
Оголошується конкурс

Оголошення

про проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг із вивезення побутових відходів на території м.Острога

Інформація про конкурс

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу. Виконавчий комітет Острозької міської ради, вул. Героїв Майдану, 4 м. Острог, Рівненська область, Україна, 35800.

2. Підстава для проведення конкурсу. Рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 21.03.2017 № 48 «Про затвердження складу комісії, її положення та конкурсної документації з проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території м.Острога» та від 16.05.2017 № 85 «Про внесення змін у додаток № 2 до рішення виконкому Острозької міської ради від 21.03.2017 № 48 «Про затвердження складу комісії, її положення та конкурсної документації з проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території м.Острога».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище, посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 8 червня 2017 року о 10:00, за наступною адресою: кабінет № 7 приміщення виконавчого комітету Острозької міської ради, вул. Героїв Майдану, 4 м. Острог, Рівненська область, Україна, 35800. Лисий А.М. – заступник міського голови, телефон – 2-22-60. Кирилюк С.В. – начальник управління містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства, благоустрою та землекористування, телефон – 2-22-60. 4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу: - наявність матеріально-технічної бази; - вартість надання послуг; - досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів; - наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації; - наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України. 5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів. Місто Острог відноситься до міст обласного значення Рівненської області. Полігон твердих побутових відходів розташований у с. Слобідка. Перелік розміщених у зазначених межах об’єктів утворення побутових відходів: - всі приватні будинки, розташовані на території м. Острога; - інші споживачі (підприємства, організації тощо), розташовані на території м. Острога. 6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення. Загальна кількість мешканців у м. Острозі складає 15,75 тис.чол. Кількість зареєстрованих ОСББ – 8 одиниць. Будинків комунальної власності – 74 одиниць. Характеристика під’їзних шляхів: - загальна протяжність доріг у м. Острозі – 64,931 км, - у т.ч. з твердим покриттям – 29,92 км. 7. У м. Острозі відсутні об’єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів. 8. Конкурсну документацію можна отримати у відділі з питань житлово- комунального господарства Острозької міської ради. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 09:00 години 07 червня 2017 року включно. Адреса, за якою приймаються конкурсні пропозиції: вул. Героїв Майдану, 4, м. Острог, Рівненська область, управління містобудування, архітектури, житлово- комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради (кабінет № 19). Уточнену інформацію можна переглянути на сайті Острозької міської ради – ostrog_amu@ukr.net

 

Уточнену інформацію можна отримати за адресою електронної пошти – ostrog_amu@ukr.net

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


27 жовтня 2017 року
о 10.00 в залі засідань Острозької міської ради відбудеться тридцять четверта сесія Острозької міської ради сьомого скликання
Порядок денний
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Шлях переселенця

Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
10 міфів про субсидії
Детальніше
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.