Головна » НОВИНИ » Відбулося засідання виконавчого комітету
Відбулося засідання виконавчого комітету

16 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були присутніми 12 із 15 членів виконкому.

На засіданні було заслухано звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року, про підсумки роботи комунальних підприємств, про підсумки роботи комунальних підприємств, про роботу із зверненнями громадян посадовими та службовими особами міськвиконкому за І квартал 2017 року, прийняли рішення про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей.

Основне обговорення викликало питання "Про затвердження тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал»", адже згідно цього рішення значно зростуть тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Згідно рішення тарифи:
з централізованого водопостачання
- 1 група споживачів (населення) – 9,47 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ;
- 2 група споживачів (інші) – 10,59 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ;
з водовідведення
- 1 група споживачів (населення) – 14,43 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ;
- 2 група споживачів (інші) – 17,57 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ.

Тарифи на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів міста ввести в дію через 15 днів з моменту опублікування.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про звіт щодо виконання міського бюджету за І квартал 2017 року
2. Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей міста в 2017 році.
3. Про підсумки роботи комунальних підприємств, установ, організацій міста в осінньо-зимовий період 2016-2017 років та завдання щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
4. Про роботу із зверненнями громадян посадовими та службовими особами міськвиконкому за І квартал 2017 року (в порядку контролю).
5. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на червень 2017 року.
6. Про житлові питання.
7. Про план заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в м. Острозі.
8. Про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Розгляд заяв

1. Про включення Журика О.Г. у список осіб, які користуються правом першочергового забезпечення житлом

Додаткові питання

1. Про утворення комісії з питань роботи із службовою інформацією у виконавчому комітеті Острозткої міської ради
2. Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 21 лютого 2017 року №37 "Про погодження тарифів на послуги теплопостачання від котельні за адресою: м. Острог, площа Декабристів, 6а, що надає приватний підприємець Олішевський В.В."
3. Про внесення змін у додаток № 2 до рішення виконкому Острозької міської ради від 21.03. 2017 № 48 «Про затвердження складу комісії, її положення та конкурсної документації з проведення конкурсу на надання житлово-комунальних послуг з вивезення побутових відходів на території м. Острога»
4. Про затвердження тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал»
5. Про надання дозволу на відчуження квартири в м. Острозі, вул. В'ячеслава Чорновола, 11/1, на ім'я малолітнього Оношка Олексія Анатолійовича, 13 березня 2008 року народження
6. Про надання дозволу на відчуження житлового будинку з надвірними будівлями та земельної ділянки м. Острозі, вул. Івана Федорова, 56А
7. Про надання дозволу на виготовлення проекту відводу земельної ділянки на ім’я малолітньої Савчук Софії Сергіївни, 12 січня 2006 року народження

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


27 жовтня 2017 року
о 10.00 в залі засідань Острозької міської ради відбудеться тридцять четверта сесія Острозької міської ради сьомого скликання
Порядок денний
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Шлях переселенця

Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
10 міфів про субсидії
Детальніше
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.