Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » НОВИНИ » Відбулося виїзне засідання виконкому
Відбулося виїзне засідання виконкому

18 квітня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум.

На засіданні було заслухано звіт начальника Центра надання адміністративних послуг щодо реалізації Закону України "Про адміністративні послуги" за перший квартал 2017 року, звіт начальника фінансового управління виконкому щодо виконання посадових обов'язків, заслухано інформації про дотримання вимог антикорупційного законодавства та виконання заходів запобігання і протидії корупції та про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради.

Рішенням міської ради було закріплено за загальноосвітніми навчальними закладами вулиць м.Острога щодо складання списків дітей, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 5 років; дітей-підлітків, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 6 – 18 років та затвердження складу робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку.

Також рішенням "Про встановлення дорожніх знаків "Стоянку заборонено", "Рух гужових возів (саней) заборонено"" було передбачено встановлення знаків по вулицях Ринок та Лесі Українки.

І вже традиційно для засідань виконкому значну частину всіх рішень становили рішення про надання поштових адрес будинка жителів міста.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про звіт начальника Центру надання адміністративних послуг міськвиконкому щодо реалізації Закону України "Про адміністративні послуги" за І квартал 2017 року.
2. Про звіт начальника фінансового управління виконкому Острозької міської ради Мацун Т.Д. щодо виконання посадових обов'язків
3. Про стан дотримання вимог антикорупційного законодавства щодо виконання аходів, спрямованих на запобігання і протидію корупції у ввиконкомі Острозької міьскої ради за І квартал 2017 року (інформація в порядку контролю)
4. Про стан дотримання виконавської дисципліни у виконкомі Острозької міської ради за І квартал 2017 року (Інформація в порядку контролю)
5. Про закріплення за загальноосвітніми навчальними закладами вулиць м.Острога щодо складання списків дітей, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 5 років; дітей-підлітків, яким до 01 вересня 2017 року виповнюється 6 – 18 років та затвердження складу робочої групи для здійснення контролю за проведенням обліку дітей і підлітків шкільного віку
6. Про затвердження оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на травень 2017 року.

Розгляд заяв

1. Про присвоєння поштових адрес частинам житлового будинку по вул. Криничній, 19

Додаткові питання

1. Про встановлення дорожніх знаків "Стоянку заборонено", "Рух гужових возів (саней) заборонено"
2. Про зміну статусу квартири багатоквартирного житлового будинку та присвоєння поштової адреси нововизначеній частині житлового будинку по вул. Бельмаж, 1
3. Про присвоєння поштових адрес частинам житлового будинку по вул. Молодіжній, 14
4. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Івана Нечуя-левицького, власником якої є Тимофєєв Ю.Л.
5. Про присвоєння поштової адреси квартирі по вул. Князів Острозьких, власником якої є Крикавська І.В.
6. Про присвоєння поштових адрес частинам житлового будинку по вул. Сонячній, 5
7. Про проведення технічної інвентаризації захиснх споруд цивільного захисту
8. Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, у виконавчому комітеті Острозької міської ради
9. Про надання дозволу на відчуження нерухомого майна в м. Острозі, вул. Грушевського, 5а
10. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Острозької міської ради від 21.03.2017 № 50 "Про організацію проведення в місті призовів громадян України на строкову військову службу у 2017 році

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


29 вересня 2017 року
о 10:00 відбудеться тридцять друга сесія Острозької міської ради
Порядок денний
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.