Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

02-02-2017
Турнір з волейболу на Кубок Острозького міського голови

19 лютого 2017 року о 09:00 год. в спортивному залі Острозької ЗОШ І – ІІІ ступенів №1, з метою популяризації волейболу в місті Острозі популяризації здорового способу життя серед жителів міста, залучення до рухової активності різних верств населення, засобами фізичної культури і спорту, зокрема волейболом планується проведення відкритого турніру з волейболу серед команд трудових колективів, підприємств, установ та організацій на Кубок Острозького міського голови.


02-02-2017
Дорогі земляки!

Вчора, 01.02.2017, після 16.00 години було оголошено акцію зі збору вживаних речей для жителів Авдіївки, де зараз точаться запеклі бої. Сьогоднішній ранок показав кожному з нас, що острожани не байдужі до чужої біди. Буквально за три години було зібрано близько 30-ти мішків одягу, взуття і продуктів харчування.

До акції долучились працівники міськвиконкому, депутати міської ради та небайдужі жителі Острога. Тож прийміть щиру вдячність за вашу добру справу від імені міського голови Олександра Шикера, депутатського корпусу та виконавчого комітету Острозької міської ради.

Нехай Бог поверне вам добро сторицею, посилає мир і спокій нашій рідній Україні. А ми продовжуватимемо молитись за життя тих, хто обергігає наш спокій на передовій.


02-02-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Від роздрібного акцизу місцеві бюджети отримали 82,9 мільйона гривень.
2. Функціонування електронного кабінету платника податків.
3. У разі зміни прізвища у паспорті повідомте податкову інспекцію.
4. Платники Рівненської ОДПІ у 2016 році спрямували до бюджету 141.4 мільйона гривень ПДВ.


01-02-2017
До уваги жителів міста

Виконавчий комітет Острозької міської ради повідомляє що на офіційному веб-сайті Острозької міської ради у розділі «Наше місто», 1 лютого 2017 року розміщено обґрунтування необхідності відведення земельної ділянки для будівництва компанією ПрАТ «Київстар» базової станції стільникового мобільного зв’язку по вул. Бельмаж у м. Острог з метою врахування громадських інтересів під час розгляду питання.


27-01-2017
Вшанували пам'ять жертв війни

27 січня для всього світу день нагадування про військові злочини Другої світової війни. В цей день світ вшановує пам'ять жертв Голокосту. А для Острога це ще й день коли з міста було вигнано нацистські війська.

Сьогодні в Острозі згадували пам'ять всіх тих, хто загинув


27-01-2017
Відбулася чергова сесія міської ради

27 січня відбулась 20-та сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 23.

Депутати одноголосно схвалили рішення про надання фінансової допомоги жителям міста Острога, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та інші рішення. Одним із спірних питань було питання «Про встановлення надбавки, премії та виплату матеріальних допомог міському голові, заступникам міського голови у 2017 році». Після тривалого обговорення депутати схвалили цей проект рішення на І квартал 2017 року. Народні обранці не підтримали проект рішення «Про затвердження програми співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ на 2017-2020 роки» та рекомендували виконавчому комітету доопрацювати даний проект рішення.


27-01-2017
Крути. Вони боролися, щоб ми перемогли

99 років тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.


27-01-2017
27 січня – Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту

27 січня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Таким чином світова спільнота вшановує багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

Саме цього дня 72 роки назад армія Радянського Союзу звільнила в’язнів найбільшого фашистського концтабору Аушвіц-Біркенау в Освенцімі (Польща). За різними оцінками, у таборі смерті загинуло від 1,5 до 2,2 млн невільників. Загальна ж кількість страчених упродовж Голокосту значно більша. Офіційно визнано, що нацисти вбили від 5,5 до 6,1 млн євреїв, ромів, представників інших груп і меншин, інвалідів, політичних супротивників (у т.ч. від 2,2 до 2,5 млн на території колишнього Радянського Союзу, значною мірою в Україні).


27-01-2017
Відбувся прийом Олександра Корнійчука з особистих питань

26 січня 2017 року в приміщенні Острозької міської ради відбувся прийом громадян з особистих питань першим заступником голови Рівненської обласної ради Олександром Корнійчуком.

В основному острожанами порушувались питання щодо надання фінансової допомоги на лікування, роз’яснення порядку отримання субсидій, створення та подальшого функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, щодо вирішення спірних питань землекористування, належного функціонування міського радіомовлення, ремонту доріг міста тощо. Всього на прийом прийшли 9 осіб.

Як завжди, Олександр Корнійчук пообіцяв сприяти вирішенню проблемних питань у міру можливостей та наявності фінансових ресурсів.


25-01-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Майже 171 тисяча платників звернулися до Центрів обслуговування Рівненської ОДПІ у 2016 році.
2. «Гаряча лінія» - відповіді на ваші запитання 3. Зміни до форми Податкової декларації з рентної плати
4. Зміни для неприбутківців в 2017 році.


  123456...131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
29 березня 2017
о 10:00 год. в приміщенні Острозького районного Будинку культури відбудеться жеребкування по розподілу земельних ділянок для будівництва й обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд в городньому масиві по вулиці Пухова, для острожан, які приймали участь в антитерористичній операції на сході України.
01 квітня 2017 року

у в спортивному залі Острозької ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 відділом з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому, спільно з Острозькою дитячо-юнацькою спортивною школою планується проведення відкритої особистої першості міста Острога з настільного тенісу до Всесвітнього Дня здоров’я .

Детальніше


10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА

Погода в Остроге
 
© 2007—2016 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.