Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

07-06-2017
Подяка

Острозький міський голова Олександр Шикер від імені Острозької міської ради та її виконавчого комітету висловлює щиру вдячність мешканцям Острога, які прийняли у своїх родинах гостей з міста Берунь (Республіка Польща) під час святкування 917-ї річниці міста Острога: Анатолію та Ганні Столяр, Віталію та Інні Хмарукам, Ірині та Сергію Корнійчукам, Віктору та Оксані Ситницьким, Тетяні Баталовій, Марії Журик, Сергію та Ірині Кирилюкам, Григорію та Наталії Аршиновим, Олегу та Світлані Попович, Олександру та Анні Скабелкіним, Роману та Вірі Волощакам, Юрію та Світлані Мацієвським, Євгену та Оксані Веруцьким, Лесі Целованській, Олегу та Тетяні Коваль, Галині Базелишиній, Анатолію та Людмилі Ляшенюкам, Оксані та Ігорю Кузьменкам, Володимиру та Галині Лідавцям, Юрію та Ларисі Зінчукам, Петру та Ользі Гнатюкам, Ользі та Олександру Олішевським.

Нехай Господь посилає вам і вашим родинам міцне здоров’я, добробут, благополуччя, огортає своєю ласкою і милістю, дарує щастя, любов і радість на многії-многії літа.


07-06-2017
Карта "Вишивана моя Україна" в Острозькому районі

В 2016 році була започатоквана всеукраїнська казначейська акція "Вишивана моя Україна". Передача карти з області до області (а в межах області з району до району) проходить відповідно до затвердженого графіку.

Ознайомитися з картою "Вишивана моя Україна" в Управлінні Державної казначейської служби України в Острозькому районі Рівненської області можна буде 12 червня 2017 року.


05-06-2017
Острог відзначив свій День народження

Автори: Інна СОБКО, Всеволод МОТОРНИЙ, Світлана СТАСЮК

Драйвовий, сповнений несподіванок та приємних сюрпризів, багатий на мистецькі, спортивні, розважальні та інші події – таким був цьогорічний День Острога. Відзначався він у суботу, в меншій мірі, і, в переважній кількості заходів, – у неділю.


04-06-2017
3 та 4 червня Острог святкуватиме 917-річчя

3 та 4 червня відбудуться заходи приурочені до святкування 917-річчя міста Острога. Ознайомтеся з програмою святкування та готуйтеся до свята.


04-06-2017
"Веселий дворик" офіційно відкрито

В Острозі офіційно відкрили спортивний майданчик “Веселий дворик”. В переддень 917 річниці Острога до міста приїхали жителі міста-побратима Берунь, які надали фінансову допомогу в реалізації проекту, та офіційні делегації з інших міст-партнерів (Сандомир, Гнєв, Моравський Берунь). На заході також були присутні представники Рівненської ОДА та Острозької міської ради.


01-06-2017
До уваги жителів багатоквартирних будинків!

9 червня, о 10 годині, в приміщенні зали засідань міськвиконкому Острозької міської ради відбудеться семінар на тему "Багатоквартирний будинок: енергозбереження та енергоефективність, від планів до дій".

Семінар будуть проводити Михайло Лук'яник, консультант проекту IFC "Енергоефективність у житловому секторі України" та Алексійчук Роман, голова Ради голів ОСББ.

Із планом заходу можна ознайомитись на сайті Острозької міської ради http://www.ostroh.rv.ua та за тел. 3-09-87. Запрошуємо до участі всіх бажаючих.


01-06-2017
«Від серця до серця»

У наш час проблеми родини й сімейного виховання придбали особливу актуальність. Соціальна й економічна кризи помітно погіршили демографічну ситуацію.

Тому, Острозький міський центр соціальних служб для сімֹ’ї, дітей та молоді виконкому Острозької міської ради 30. 05. 2017 року провів благодійну акцію «Від серця до серця». Метою акції є привернення уваги до проблем сімей, що знаходяться в складних життєвих обставинах (СЖО) та подарувати для діток радість та теплі позитивні емоції.


01-06-2017
Елементарно, Ватсон!

Шановні острожани та гості міста! Запрошуємо вас взяти участь детективному квесті "Елементарно, Ватсон". Стартує квест о 16.00 год., у неділю, 4 червня, під час святкування Дня міста Острога біля Луцької надбрамної вежі. На вас чекає шквал позитивних емоцій. Вимога до учасників - старше 16 років. Можна реєструватися поодинці та цілою командою за цим посиланням.

Прохання розповсюдити інформацію.


31-05-2017
До уваги острожан! Мобільний сервісний центр МВС

Доводимо до відома жителів міста та району, що на території Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Острозької міської ради надаватиме послуги мобільний сервісний центр МВС. Прийом громадян здійснюватиметься за адресою вул. Максима Кривоноса, 32 за умови попереднього запису не менше 10 громадян.


29-05-2017
Шановні острожани!

За повідомленням Острозького КП "Водоканал", у зв'язку з ремонтними роботами, 30 травня буде припинено водопостачання по всьому місту. Прохання запастись водою та розповсюдити інформацію.


  123456...131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


28 липня 2017 року
о 10.00 год в залі засідань Острозької міської ради відбудеться двадцять восьма сесія Острозької міської ради сьомого скликання
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.