Головна

Скликається чергове засідання виконавчого комітету

15-02-2017

21 лютого 2017 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 16 р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 6 лютого 2017 року.

«Благодійна Україна – 2016»

03-02-2017

Асоціація благодійників України є засновником Національного конкурсу «Благодійна Україна», за підсумком якого кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначають унікальною нагородою «Ангелом добра». В благодійному середовищі цю нагороду неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті нашої країни. За чотири останні роки його проведення на адресу Оргкомітету надійшло понад 1500 заявок від благодійних і громадських організацій, установ та громадян. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають конкурс найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

До уваги жителів міста

01-02-2017

Виконавчий комітет Острозької міської ради повідомляє що на офіційному веб-сайті Острозької міської ради у розділі «Наше місто», 1 лютого 2017 року розміщено обґрунтування необхідності відведення земельної ділянки для будівництва компанією ПрАТ «Київстар» базової станції стільникового мобільного зв’язку по вул. Бельмаж у м. Острог з метою врахування громадських інтересів під час розгляду питання.

Вшанували пам'ять жертв війни

27-01-2017

27 січня для всього світу день нагадування про військові злочини Другої світової війни. В цей день світ вшановує пам'ять жертв Голокосту. А для Острога це ще й день коли з міста було вигнано нацистські війська.

Сьогодні в Острозі згадували пам'ять всіх тих, хто загинув

Відбулася чергова сесія міської ради

27-01-2017

27 січня відбулась 20-та сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 23.

Депутати одноголосно схвалили рішення про надання фінансової допомоги жителям міста Острога, внесення змін до міського бюджету на 2017 рік та інші рішення. Одним із спірних питань було питання «Про встановлення надбавки, премії та виплату матеріальних допомог міському голові, заступникам міського голови у 2017 році». Після тривалого обговорення депутати схвалили цей проект рішення на І квартал 2017 року. Народні обранці не підтримали проект рішення «Про затвердження програми співфінансування ремонтів житлових будинків ОСББ на 2017-2020 роки» та рекомендували виконавчому комітету доопрацювати даний проект рішення.

Крути. Вони боролися, щоб ми перемогли

27-01-2017

99 років тому, 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Бій українських вояків проти більшовицької армії на станції Крути затримав ворога на чотири дні. Таким чином добровольці утримали столицю на час, необхідний для укладання Брест-Литовського миру, який de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.

ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

25-01-2017

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Майже 171 тисяча платників звернулися до Центрів обслуговування Рівненської ОДПІ у 2016 році.
2. «Гаряча лінія» - відповіді на ваші запитання 3. Зміни до форми Податкової декларації з рентної плати
4. Зміни для неприбутківців в 2017 році.

ПОВІДОМЛЕННЯ

20-01-2017

про початок проведення процедури громадських слухань щодо розгляду та врахування пропозицій громадськості при розгляді Детального плану території для житлового будівництва жителям м.Острога – учасникам антитерористичної операції на сході України по вул.Пухова у м. Острог

Скликається чергове засідання виконавчого комітету

10-01-2017

17 січня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 3 р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 11 січня 2017 року.

Командування ОТУ "Луганськ" висловлює подяку жителям міста

04-01-2017

Про це на зістрічі з міським головою Олександром Шикером заявив Андрій Рисюк, старший офіцер Цивільно-військового співробітництва ОК «Захід». Він відзначив допомогу, яку надають Острог, його громада та волонтери, як військовим, що перебувають в Луганській області так і цивільним особам з числа жителів та висловив за це подяку. Особливо дякував пан Андрій за оздоровлення дітей з міста Щастя Луганської області в таборах Острожчини та висловив надію на продовження плідної співпраці.

На завершення старший офіцер передав міському голові Грамоту «за вагомий внесок у відновлення обороноздатності Збройних Сил України, надання благодійної допомоги військовим частинам ОТУ «Луганськ» та з нагоди Міжнародного Дня Волонтера» від ОТУ «Луганськ».

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів