Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

06-04-2017
Бліц-турнір з шахів

20 квітня 2017 року у парку 40-річчя перемоги (шаховий куточок біля кафе «Грот») організовується проведення бліц-турніру з шахів приуроченого до Дня відкриття туристичного сезону.

Формат змагань буде таким: ігри за коловою системою, де всі гравці мають переграти між собою по 1 партії, а час, затрачений на обдумування, становитиме не більше 5 хв.


05-04-2017
Питна вода, здоров'я і економія

Вода це найважливіший природний ресурс нашої планети. Без неї неможливий розвиток живої природи. Вода – незамінне джерело у життєвих процесах організму людей, тварин та рослин. Вона є найпростішим хімічним компонентом живої матерії, яка об’єднує усі організми, які населяють нашу планету.


05-04-2017
Тиждень бароко в школі мистецтв


03-04-2017
Активним громадам Рівненщини пропонують гроші на розвиток

На Рівненщині розпочався щорічний конкурс проектів розвитку територіальних громад Рівненської області


31-03-2017
Чергову електронну петицію прийнято до розгляду

Вчора 30 березня електронна петиція про реконструкцію фонтану в центрі міста, автором якої є Максим Жуковський набрала 100 підписів, що є умовою для початку її розгляду. Петицію було створено 7 лютого, 30 березня вона набрала 11 останніх необхідних для розгляду голосів, а 31 березня прийнята до розгляду Виконавчим комітетом Острозької міської ради.


31-03-2017
Відбулася чергова сесія

31 березня відбулась 23-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 23.

На початку сесії міський голова Олександр Шикер передав Ларисі Кулініч нагороду "Мати-героїня" та привітав її з присвоєнням цього почесного звання

Більшість питань були прийнятими одноголосно. В ході сесії було заслухано звіт начальника управління праці та соціального захисту населення про виконання міської програми "Ветеран", внесено зміни до бюджету на 2017 рік, прийнято рішення по відведенню, передачі в оренду та в користування земельних ділянок та прийнято дві Програми: Розвитку транскордонного співробітництва на 2017-2020 роки та Розвитку громадянського суспільства в місті Острозі на 2017-2021 роки.


31-03-2017
На Рівненщині триває акція "Серце до серця"

З 9 березня по 9 квітня 2017 року проходить XII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» під гаслом «Я хочу бачити життя!» з метою суспільного збору коштів для придбання обладнання та створення умов якісної діагностики і лікування захворювань органу зору в Україні. Ми хочемо зменшення показників сліпоти та слабкозорості у наших дітей.


30-03-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Від платників Рівненської ОДПІ надійшло майже 108 мільйонів гривень ЄСВ.
2. Декларувати доходи - обовязок кожного громадянина!
3. Нова форма декларації плати за землю.
4. Зміни при реєстрації платником ПДВ.


30-03-2017
На екскурсії в Острозі побували діти з м. Сватове Луганської області

29 березня 2017 року до м. Острога прибула делегація з м. Сватове Луганської області, з цією метою, відділом з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому була розроблена екскурсійна програма в якій дітей зі Сходу ознайомили з історико-культурною спадщиною Острожчини.

Відвідали Острозький краєзнавчий музей, пройшли до Богоявленського собору, парку Шевченка, де оглянули пам’ятник Острозькій академії (споруджений у 1978 році, що являє собою розгорнуту книгу) та пам’ятника Князям Острозьким. Побували біля Татарської брами та в Луцькій брамі, де мали змогу розглянути експонати Музею книги і друкарства, а також провели екскурсію у музеї історії Національного університету «Острозька академія». Було забезпечене змістовне дозвілля групи дітей та супроводжуючих, ознайомлення зі звичаями та традиціями нашого краю.


28-03-2017
Прибирання 2017

Відповідно до Закону України «Про благоустрій населених пунктів», керуючись «Правилами благоустрою території м. Острога», затвердженими рішенням Острозької міської ради №227 від 30.12.11 , та задля впорядкуванням вулиць міста Острога до Великодня, поминального тижня, травневих свят, всім підприємствам, установам, організаціям, фізичним особам – підприємцям, церковним громадам та жителям приватного сектора міста необхідно до 10 квітня 2017 року здійснити впорядкування власних та прилеглих територій: почистити та побілити бордюри, паркани, впорядкувати фасади будинків, прибрати сміття, облаштувати квітники.

Хочемо зазначити, що міськвиконком буде проводити огляд територій підприємств та організацій міста, а також приватних садиб та прибудинкових територій, приурочений до травневих свят, за результатами якого будуть визначені найчистіші території, найохайніші двори, найкращі квітники. Найгірших «господарів», також, не омине слава.

Шановні Острожани!

Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту. Ми сподіваємось, що спільними зусиллями наше історичне місто стане ще кращим, набуде більшої ошатності. Необхідно всією громадою дбати про чистоту навколишнього середовища, турбуватися про благоустрій міста, в якому ми живемо.


  123...101112131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


25 вересня 2017 року
об 10 год. 00 хв. відбудеться виїзний прийом міського голови Шикера Олександра Федоровича в Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» до трудового колективу з особистих питань.
29 вересня 2017 року
о 10:00 відбудеться тридцять друга сесія Острозької міської ради
Порядок денний
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.