Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

16-01-2017
Різдвяні свята в Острозі

Колядками та щедрівками вітали з Різдвом Христовим працівників Острозької міської ради та міського голову Олександра Шикера колядники з Острога та району, а вже 18 січня відбудеться ХІІ міський фестиваль-конкурсь "Ой, радуйся земле! -2017"


12-01-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. У 2016 році платниками податків Рівненської ОДПІ сплачено більше півмільярда гривень ЄСВ
2. Нарахування та сплата земельного податку юридичними особами
3. Про реєстрацію податкових накладних в єдиному реєстрі для сільгоспвиробників
4. Хто має подати декларацію про майновий стан і доходи


12-01-2017
Скликається чергова сесія міської ради

11 січня 2017 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 5 р «Про скликання двадцятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження двадцята сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 27 січня 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.


10-01-2017
Скликається чергове засідання виконавчого комітету

17 січня 2017 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 3 р підписав Острозький міський голова Олександр Шикер 11 січня 2017 року.


04-01-2017
Командування ОТУ "Луганськ" висловлює подяку жителям міста

Про це на зістрічі з міським головою Олександром Шикером заявив Андрій Рисюк, старший офіцер Цивільно-військового співробітництва ОК «Захід». Він відзначив допомогу, яку надають Острог, його громада та волонтери, як військовим, що перебувають в Луганській області так і цивільним особам з числа жителів та висловив за це подяку. Особливо дякував пан Андрій за оздоровлення дітей з міста Щастя Луганської області в таборах Острожчини та висловив надію на продовження плідної співпраці.

На завершення старший офіцер передав міському голові Грамоту «за вагомий внесок у відновлення обороноздатності Збройних Сил України, надання благодійної допомоги військовим частинам ОТУ «Луганськ» та з нагоди Міжнародного Дня Волонтера» від ОТУ «Луганськ».


04-01-2017
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. Платниками Рівненської ОДПІ за 2016 рік сплачено до бюджетів усіх рівнів понад 1151,1 мільйонів гривень
2. Спрощенцям, які отримали дохід більше мільйона гривень потрібно зареєструвати РРО
3. Зовнішньоекономічні договори тепер можливо укладати в електронній формі
4. На потреби армії платниками, які обслуговуються у Рівненській ОДПІ перераховано більше 40 мільйонів гривень


03-01-2017
Школа мистецтв привітала дітей з новим роком

Відділ з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому висловлює подяку працівникам та учням Острозької дитячої школи мистецтв, які на благодійній основі організували новорічний ранок для дітей з сімей соціально незахищених категорій, який відбувся 30 грудня 2016 року. Ваша підтримка свідчить про небайдужість до мешканців міста, які потребують допомоги та уваги, приємно, що ви не залишаєтесь осторонь.


31-12-2016
Дорогі острожани!

Добігають останні, такі швидкоплинні дні 2016 року… І ось-ось на поріг кожного з нас впевнено ступить рік прийдешній, а з ним завітають до оселі радісні і довгоочікувані різдвяні свята.

У ці по-особливому неповторні хвилини настає час замислитись, наскільки рік, що відходить у скрижалі історії, виправдав наші сподівання, мрії і задуми, а також подумати про майбутнє.

Із приємністю скажу, що прожили ми 2016 рік разом, наполегливо працюючи, намагаючись реалізувати те, що натхненно планували. Ми звіряли власні досягнення із досягненнями міста, бувало, що й спільними зусиллями долали труднощі, навчались на помилках та найголовніше - впевнено і з оптимізмом дивились у майбутнє.

Напередодні Нового Року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усі ваші бажання якнайповніше реалізуються і збудуться у найближчому майбутньому.

Бажаю вам, шановні острожани, щасливого Нового Року!

Хай прийдешній рік із прекрасним настроєм принесе до ваших затишних осель добро і радість, щастя та здоров'я, здійснення надій та заповітних бажань, а нашому місту – достаток, стабільність і процвітання.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З повагою міський голова Олександр ШИКЕР


29-12-2016
Запрошуємо до обговорення

Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог

Вашій увазі пропонується для обговорення проект Стратегії розвитку міста Острога до 2028 року, підготовка якого тривала впродовж трьох місяців. Процес був не простий, а запальні суперечки під час робочих сесій свідчили про те, що люди не байдужді до майбутнього рідного міста. Звичайно, на засіданнях роборчої групи, які завжди проходили відкрито і з оприлюдненням часу і місця їх проведення, хотілося б бачити більшу активність і громадських організацій, і бізнесових структур, і просто мешканців Острога. Однак, попереду ще процедура обговорення, узгодження, доопрацювання спірних моментів, долучитися до якої може кожен. Тому всі свої пропозиції, зауваження, поради можете надавати у будь-якій зручній для вас формі до відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення міськвиконкому (тел. 3-00-74), на електронну адресу міської ради ostrog_amu@ukr.net або голові робочої групи Логвін Ользі Андріївні особисто чи за тел. 0964300759.


29-12-2016
До уваги жителів міста!

Фетальний монітор - запорука успішних пологів та щасливого материнства.

Колектив акушерсько-гінекологічного відділення Острозької центральної районної лікарні звертається до небайдужих громадян та благодійних організацій за допомогою в придбанні фетального монітору.

Фетальний монітор - пристрій спостереження за станом плоду, який включає в себе ульразвукові та токо-датчики, та станом матері. Використовується для токо-моніторингу вагітних, контролю частоти серцевих скорочень та шевелінь плоду.


  123...101112131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


30 червня 2017 року
о 10:00 в залі засідань Остозької міської ради відбудеться двадцять сьома сесія Острозької міської ради
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.