Головна

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету

21-03-2017

21 березня відбулось чергове засідання виконавчого комітету. Члени виконкому схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру.

На початку засідання виконкому Олександр Федорович традиційно проінформував про кворум, були 10 членів міськвиконкому із 15.

На засіданні було заслухано звіт начальника управління містобудування, архітектури, ЖКГ, благоустрою та землекористування Кирилюка С.В. щодо роботи із зверненнями громадян, звіт начальника Служби у справах дітей виконкому Острозької міської ради про роботу служби у справах дітей щодо здійснення соціально-правового захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей, позавлених батьківського піклування та дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Було прийнято рішення про запровадження в місті щорічного історико-культурного фестивалю "Острог-Ренесанс" та регіонального конкурсу виконавців на струнно-смичкових інструментах пам'яті Леоніда Матюка та затверджено план роботи виконавчого комітету на ІІ квартал 2017 року.

Десять міфів про Українську революцію

17-03-2017

Інститут національної пам'яті зібрав спростування десятьох історичних міфів про події Української революції 1917-1921 років.

Більше - у матеріалі BBC.

Година землі 2017

17-03-2017

Острозька міська рада, її виконавчий комітет просять мешканців міста і району відгукнутися на прохання Всесвітнього фонду природи (WWF), Міністерства екології та природних ресурсів України взяти участь у
Всесвітній кампанії «Година Землі-2017».

Її суть полягає у тому, щоб 25 березня 2017 року на підприємствах, в установах, організаціях, приватних житлових будинках та квартирах, на вулицях міста, починаючи з 20 години 30 хвилин було вимкнено освітлення та прилади, які не є суттєво важливими, терміном на 60 хвилин.

Цінова ситуація на споживчому ринку області у лютому 2017 року

14-03-2017

По області індекс споживчих цін у лютому 2017р. порівняно з попереднім місяцем становив 101,3%.

На споживчому ринку області у лютому 2017р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,2%. На 7,1–0,2% подорожчали яловичина, сметана, фрукти, продукти переробки зернових, кисломолочна продукція, молоко, сири, цукор, масло, свинина, риба та продукти з риби, хліб, кондитерські вироби з цукру, макаронні вироби, шоколад, безалкогольні напої, м’ясо птиці, рис, олія соняшникова, кондитерські вироби з борошна, маргарин та інші рослинні жири. Водночас суттєво подешевшали яйця (на 21,1%). Знизилися ціни на овочі та сало відповідно на 2,3% та 0,6%.

Алкогольні напої та тютюнові вироби подорожчали на 3,5%, у т.ч. тютюнові вироби – на 8,9%, алкогольні напої – на 0,4%.

Одяг і взуття подешевшали в цілому на 1%, насамперед через зниження цін на взуття на 3,8%. Разом з тим відбулося подорожчання одягу на 1,1%.

Підвищення цін на транспорт на 3,1%, спричинено в основному подорожчанням перевезень автодорожнім пасажирським транспортом на 9,6%, автомобілів – на 2,7%, палива та мастил – на 1,3%.

Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 0,4% відбулося за рахунок підвищення цін на амбулаторні послуги на 3,4%.

Відбулася позачергова сесія міської ради

13-03-2017

13 березня 2017 відбулася позачергова двадцять друга сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 19.

На розгляд сесії виносилося лише одне питання "Про внесення змін до міського бюджету на 2017 рік". Необхідність проведення позачергової сесії була обумовлена потребою в перерозподілі коштів бюджету. Оскільки в обласному бюджеті передбачили кошти на фінансування проекту "Реконструкція каналізаційної насосної станції по вул.Островського в м.Острог Рівненської області" у розмірі 360 000 грн, цю суму передбачили на виконання реконструкції освітлення по вул. Татарській.

Депутати одноголосно схвалили це рішення.

Команда Острозької ДЮСШ у вісімці кращих команд України з волейболу!

02-03-2017

У підсумку команда Острозької ДЮСШ потрапила до фінальної частини чемпіонату України, який проходитиме у м. Первомайськ 10-14 квітня 2017 року. Вісім найкращих команд України за підсумками двох турів боротимуться за чемпіонство.

Честь Острозької ДЮСШ захищали: Новіков Віктор, Малеванчук Ігор, Лозюк Федір, Власюк Назар, Матвійчук Микола, Калінобродський Іван, Вознюк Дмитро, Хмильовський Дмитро. Тренер команди - Штундер Сергій Ігорович.

Завершується конкурс на розробку логотипу міста

22-02-2017

Конкурс проводиться з метою здійснення вибору ідеї для інформаційно-рекламної символіки міста Острога шляхом забезпечення права жителів територіальної громади у формуванні та поширенні в Україні та за кордоном позитивного сприйняття, іміджу, популяризації міста, позитивних знань про місто, його історико-культурну спадщину та економіко-інвестиційний потенціал, залученні потенційних інвесторів до вибору міста, через відбір кращого проекту логотипу та слогану міста.

Небесна Cотня варти не складає

20-02-2017

На третю річницю Революції Гідності острожани зібралися на центральній площі міста, щоб вшанувати пам'ять полеглих Героїв Небесної Сотні

Скликається чергова сесія міської ради

15-02-2017

7 лютого 2017 року міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 17 р «Про скликання двадцять першої сесії Острозької міської ради сьомого скликання».

Згідно розпорядження сесія Острозької міської ради сьомого скликання відбудеться 24 лютого 2017 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.

Відбувся звіт міського голови Олександра Шикера

15-02-2017

14 лютого в приміщенні районного Будинку культури відбувся звіт Острозького міського голови Олександра Шикера перед територіальною громадою міста про підсумки роботи Острозької міської ради та виконавчого комітету за 2016 рік.

  123...101112131415

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів