Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

02-12-2016
14 memorial Yosypa Arshinova

03-04 грудня 2016 року в Острозькій ЗОШ I-III ст. №1 відбудеться 14 memorial Yosypa Arshinova, турнір пам’яті Йосипа Григоровича Аршинова в залік кубка Рівненської області 2016 року, X етап, з обрахунком міжнародного рейтингу FIDE зі швидких шахів.

Реєстрація учасників з 10.00 год. Початок змагань о 11.00 год.

Контактний телефон для довідок та подання заявок щодо участі у турнірі: роб. (03654) 3-09-26 або моб.0972593735


02-12-2016
Молодь проти СНІДу

Уся світова спільнота 1 грудня відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проблема ВІЛ/СНІД залишається надзвичайно гострою в Україні, бо набула загальнодержавного масштабу, так як посідає одне з провідних місць в структурі поширеності захворюваності та смертності найбільш працездатної та соціально активної вікової категорії населення віком від 20 до 49 років. Медико-соціальний тягар ВІЛ-інфекції/СНІДу полягає і в тому, що він суттєво впливає на тривалість та якість життя молодого покоління в Україні, на показники втрат економічного потенціалу нашої держави.


01-12-2016
ДФС у Рівненській області інформує (дайджест)

У цьому інформаційному дайджесті від Рівненської ОДПІ:

1. «Спрощенці» Рівненської ОДПІ наповнили місцеві бюджети на 81,9 мільйона гривень.

2. На потреби української армії платники Рівненської ОДПІ перерахували 31,9 мільйона гривень.

3. В Рівненській ОДПІ відбулася зустріч з представниками бізнесу з приводу обговорення реформ ДФС.

4. З першого грудня 2016 року заробітна плата та прожитковий мінімум збільшено.


01-12-2016
Всеукраїнське об'єднання учасників АТО "Українці разом"

За ініціативою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”створено програму “Соціальна картка учасника АТО”, яка дозволяє учасникам бойових дій на сході України та членам їх сімей бути цілодобово захищеними та отримувати необхідну допомогу.

На сьогодні це єдина всеукраїнська соціально-правова програма допомоги учасникам бойових дій “СОЦІАЛЬНА КАРТКА УЧАСНИКА АТО” за підтримки Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства Оборони України, Національної Гвардії України, Служби Безпеки України, Державної Прикордонної Служби України, соціально відповідального бізнесу.


29-11-2016
До уваги громадських організацій

1 грудня 2016 року о 14:00 в каб. №6 виконавчого комітету Острозької міської ради (вул. Героїв Майдану, буд. 4) в режимі відеоконференц-зв'язку за участю представників облдержадміністрації, Головного управління юстиції відбудеться обговорення нового порядку перереєстрації, змін щодо статуту, плати за державну реєстрацію та податків громадських організацій


28-11-2016
Вшанували пам'ять жертв Голодоморів

26 листопада на ценральній площі міста відбувся театралізований мітинг-реквієм «Вірю. Молюсь. Пам’ятаю.», приурочений Дню пам’яті жертв голодоморів.

Вся Україна в цей день згадує трагічну сторінку історії українського народу і вшановує пам'ять жертв голодоморів. Острожани протягом всього заходу мали в руках запалені свічки, а на пам'ять по загиблих на сходах районної адміністрації виклали зі свічок символічний хрест пам’яті. Втрачені життя мільйоні українців, що втратили його через штучно створений голод вшанували хвилиною мовчання. Учні шкіл та молодь зачитали тематичні вірші.


28-11-2016
Живи й процвітай, моя юна Державо

1 грудня 1991 року, 25 років тому, відбувся загальнонаціональний референдум щодо проголошення незалежності України.

З метою урочистого відзначення 25-ї річниці референдуму в Острозькому районному будинку культури відбудеться урочистий концерт "Живи й процвітай, моя юна Державо".

Вхід вільний


28-11-2016
Не спалюй гроші - бережи енергію

Чи готові Ви просто так спалити 500 грн? Ні? Тоді чому Ви готові переплачувати недбало ставлячись до своїх енерговитрат.

Ролик підготовлено Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Держенергоефективності задля того, щоб привернути увагу українців до проблеми нераціонального використання енергоресурсів.


25-11-2016
Відбулося чергове засідання сесії

25 листопада за головування міського голови Олександра Шикера відбулась чергова 17-та сесія Острозької міської ради. З поважних причин були відсутні 10 депутатів, але кворум для проведення сесії був.


24-11-2016
"Українська друга світова"

З 25 листопада по 9 грудня 2016 року в художній галереї Національного університету "Острозька академія" відбудеться експонування виставки "Українська друга світова"

Виставка «Українська Друга світова» створена спільними зусиллями Українського інституту національної пам’яті та Центру досліджень визвольного руху.

Виставка вперше представляє український вимір Другої світової війни. Від 1 вересня 1939 р., коли українці у складі Війська Польського стали до бою з гітлерівськими агресорами, до останніх пострілів на Далекому Сході – у війні з Японією. У центрі уваги експозиції – передусім Україна й роль українців у світовій війні. І найголовніше: внесок українського народу в перемогу над нацизмом. На всіх фронтах: від Атлантики до Тихого океану.


  123...101112131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА

Погода в Остроге
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.