Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна

07-09-2017
Олександр Корнійчук проведе особистий прийом

14 вересня 2017 року о 14 годині в приміщенні Острозької міської ради (кабінет секретаря ради) здійснюватиме прийом громадян заступник голови Рівненської обласної ради, депутат обласної ради Корнійчук Олександр Васильович.


07-09-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. Антикорупційний сервіс «Пульс»
2. Понад 5 мільйона гривень сплатили платники Рівненської ОДПІ податку на нерухомість.
3. Отримання відмітки в паспорті про право здійснення платежів за серією та номером паспорта


07-09-2017
Соціально-економічне становище м.Острог у січні-липні 2017 року

Головне управління статистики у Рівненській області повідомляє про соціально-економічне становище міста у січні-липня 2017 року


06-09-2017
Чи буде створена Острозька міська об’єднана громада? [ВІДЕОАНОНС]


05-09-2017
УВАГА! Конкурс!

Відділ з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому, з метою піднесення престижу фізичної культури і спорту в місті та надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності оголошує міський конкурс дитячого малюнка на спортивну тематику з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.


05-09-2017
Волейбольний турнір до Дня фізичної культури та спорту

09 вересня 2017 року на спортивно-ігровому комплексі «Веселий дворик» відбудеться відкритий чемпіонат міста Острога з пляжного волейболу серед чоловічих команд приурочений до Дня фізичної культури та спорту.

Реєстрація учасників та жеребкування з 09.00 до 09.30. Початок змагань об 09.30. Змагання проводяться серед чоловіків, склад команд 2 гравців.

Попередні підтвердження участі команд у змаганнях подаються в усній або письмовій формі до 08 вересня 2017 року у відділ з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому за адресою 35800, м. Острог, п-кт. Незалежності, 2, на електронну адресу ostrogmolodsport@ukr.net. Довідки за телефоном


04-09-2017
ДФС у Рівненській області інформує (огляд)

У цьому інформаційному огляді від Рівненської ОДПІ:

1. До уваги платників ПДВ!
2. Понад 29 мільйона гривень сплатили платники Рівненської ОДПІ на потреби армії.
3. Як підприємству стати на облік за неосновним місцем обліку.


01-09-2017
Відбулася чергова сесія

31 серпня відбулась 30-а сесія міської ради. З 26 депутатів були присутні 19.

На засіданні були присутні начальник Острозького відділу поліції ГУНП Едуард Холод, який відповів на актуальні питання депутатів міської ради та запевнив, що зробить все можливе для того, щоб місто було безпечним, та мистецтвознавець, публіцист, кандидат філософських наук Василик Василь Іванович, який представив для депутатів власну книгу "200 іронічних поглядів на росіян - "братів" наших заклятих".

Більшість питань були обговорені на депутатських комісіях та були прийнятими одноголосно. Одноголосно підтримано депутатський запит Володимира Зеленчука, про виконання заходів, щодо ремонту дорожного покриття по вул.Г.Квітки-Основ'яненка, та не так одноголосно запит депутатів міської ради, щодо звільнення з посади директора ОКП "Водоканал" Івана Войтова. ( Результати поіменного голосування.)


01-09-2017
Благодійна акція «Милосердя»

З 01 вересня по 17 жовтня 2017 року Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України буде проведено благодійну акцію «Милосердя» (присвячена Міжнародному дню людей похилого віку).

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку та інших соціально незахищених верств населення і надання їм матеріальної та соціально-побутової підтримки.

Під час благодійної акції будуть збиратись продукти харчування, картопля, овочі, одяг, взуття, засоби гігієни та інші предмети першої необхідності для подальшої їх передачі потребуючим.

Давайте всі разом долучимось до доброї справи, засвідчимо свою повагу до людей особливої категорії.


31-08-2017
Острозькі боксери взяли участь у спортивних зборах

25-30 серпня команда Дитячого боксерського клубу “Панчер” брала участь у спортивних зборах. Збори проходили у смт Кирилівка.

Також, 7 вихованців тренера Іллі Соснова представили Острожчину на IX Міжнародному турнірі “Азовець 2017”.


  123456...131415

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


25 вересня 2017 року
об 10 год. 00 хв. відбудеться виїзний прийом міського голови Шикера Олександра Федоровича в Острозький навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» до трудового колективу з особистих питань.
29 вересня 2017 року
о 10:00 відбудеться тридцять друга сесія Острозької міської ради
Порядок денний
10 міфів про субсидії
Детальніше
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.