Розклад руху автобусів, що проходять через станцію Острог
Маршрут

Прибуття

Відправлення

Нетішин – Тернопіль

6.55

7.00

Острог – Київ

7.40

7.45

Нетішин – Хмельницький

8.00

8.05

Нетішин – Рівне

8.25

8.30

Теоріполь – Рівне

 

9.25

9.30

Рівне – Кам’янець-Подільський

9.55

10.00

Нетішин – Тернопіль

10.35

10.40

Луцьк – Хмельницький

10.40

10.45

Острог – Київ

10.50

10.55

Ізяслав – Рівне

11.00

11.05

Рівне – Кам’янець-Подільський

11.55

12.00

Хмельницький – Рівне

12.00

12.05

Хмельницький – Луцьк

12.00

12.05

Кам’янець-Подільський – Рівне

15.35

15.40

Рівне – Ізяслав

15.50

16.00

Рівне – Хмельницький

16.00

16.10

Рівне – Теофіполь

16.25

16.30

Кам’янець-Подільський –Рівне

17.50

17.55

Луцьк – Хмельницький

17.50

17.55

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ







Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів