Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » Розклад руху автобусів, що проходять через станцію Острог
Розклад руху автобусів, що проходять через станцію Острог
Маршрут

Прибуття

Відправлення

Нетішин – Тернопіль

6.55

7.00

Острог – Київ

7.40

7.45

Нетішин – Хмельницький

8.00

8.05

Нетішин – Рівне

8.25

8.30

Теоріполь – Рівне

 

9.25

9.30

Рівне – Кам’янець-Подільський

9.55

10.00

Нетішин – Тернопіль

10.35

10.40

Луцьк – Хмельницький

10.40

10.45

Острог – Київ

10.50

10.55

Ізяслав – Рівне

11.00

11.05

Рівне – Кам’янець-Подільський

11.55

12.00

Хмельницький – Рівне

12.00

12.05

Хмельницький – Луцьк

12.00

12.05

Кам’янець-Подільський – Рівне

15.35

15.40

Рівне – Ізяслав

15.50

16.00

Рівне – Хмельницький

16.00

16.10

Рівне – Теофіполь

16.25

16.30

Кам’янець-Подільський –Рівне

17.50

17.55

Луцьк – Хмельницький

17.50

17.55

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
27 травня 2016
о 14:00 в залі засідань Острозької міської ради відбудеться засідання сесії Острозької міської ради
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Відділ з питань сім′ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому: Волянюк Ірина Дмитрівна: тел. (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький МВ УМВС України в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

Міська рада Сандомира збирає допомогу для жителів м. Острога – вихідців з Польщі для надання допомоги в організації роботи недільної школи

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Зверніть увагу
В громадській приймальні Острозької міської ради, к. №19 за адресою: 35800 Рівненська область,м.Острог, вул. Героїв Майдану, 4 (перший поверх) можна отримати бланки та форми запитів на інформацію та ознайомлюватися із документами, що містять публічну інформацію. Електронна адреса: ostrog_amu@ukr.net, Контактні телефони: (03654)2-22-60, факс (03654)2-22-33
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА

Погода в Остроге
 
© 2007—2012 Острозька міська рада