Вам необхідно завантажити останню версію Flash Player
Головна » Міста побратими
Міста побратими

БЕРУНЬ

Країна: Республіка Польща
Бурмістр м. Берунь – Кристиіан Гжесіца

Угода про партнерство від 10 вересня 2005 року

адреса: Rуnek, 14 43-150 Bierun
телефон: 8-10- 4832 216-40-35
факс: 8-10- 4832 216-47-77
e-mail: urzad@um.bierun.pl
сайт: http://www.um.bierun.pl/

Місто Берунь розташоване в південно-східній частині воєводства шлятського, на розлогих долинах лівого берега Вісли. Берунь є містом промисловим та сільськогосподарським. Границі міста визначають річки Вісла, Пемза і Гостинка. Територія міста складає 4, 031 га. Мешканців – близько 20 тис. осіб.

На окраїнах міста є великі поклади кам’яного вугілля, яке видобувають шахти «Піаст» та «Земовіт». Шахта «Піаст» - найбільша у Європі.

Місто складається з двох частин – Беруня Старого і Беруня Нового, віддалених одних від одного сімома кілометрами.

Добре в місті розвинена харчова промисловість, яка представляє відому світову фірму «Danonе». Хімічну промисловість представляє фірма «ЕRK – Bierun SA». В місті зареєстровано більш як 1700 приватних підприємств.

Історія міста.
У 1387 році місто Берунь отримало право на місцеве самоврядування. У VI ст. було торгівельним центром, так як розташоване на важливих торгівельних шляхах. В ті часи в Беруні працювала фабрика з виготовлення динаміту та сірників. У 1853 році в місті була збудована залізнична колія.

Другий розквіт міста припадає на 70-ті роки ХХ ст. Збудовано копальню «Піаст» та молокозавод, а також завод з виготовлення малолітражних автомобілів «Fiat Аvto Poland».

Місто Берунь спочатку входило до складу міста Тихих, а в 1991 році знову набуло статусу окремого міста.

 

САНДОМИР

Країна: Республіка Польща
Бурмістр Сандомира - Марек Бронковський 

адреса: 27-600 Sandomierz
телефон: 8-10-(4815) 644-01-00
сайт: www.sandomierz.pl

Сандомир – старовинне місто з 10-ти віковою історією, розміщене на краю Келицько-Сандомирського узвишшя, яке спадає крутими схилами в долину річки Вісла.

Колись Сандомир належав до найбільших міст Польщі, називався головною столицею королівства, був місцем перебування князів та резиденцією королів. Місто десяти віків пов’язане з християнством. Сандомир, разом з розміщеним неподалік містом Завихостом, складав вузол торгового шляху, який вів із Західної Європи через Вроцлав, Краків, Вислицю і Сандомир на Русь, і далі на схід до Монгольської імперії. У Сандомирі була головна переправа через річку Вісла.

Багатовіковий розквіт Сандомира до цього часу видно в багаточисельних міських і церковних будівлях, заснованих і споруджених на високому культурному рівні.

Серед більш ніж 120 найвизначніших архітектурних пам’яток Сандомира найціннішими є комплекс Старого Міста, який зберіг своє розташування з другої половини XIV століття, монастирський комплекс Домініканців і костелу святого Якоба.

Збереглись рештки міської стіни з Опатівськими воротами, замок, ратуша, кафедральний собор, багаточисельні костели, міщанські будинки та малі садиби.

Занепад Сандомира, який відбувся внаслідок розподілу Польщі не подоланий до цього часу, не дивлячись на підйом міжвоєнних років і проведену в 1960-1970 роках реставрацію Старого Міста.

Не дивлячись на історичні негаразди, Сандомир, без сумніву, є містом європейським, так як він зберіг частину історії Європи і належить до неї за сутністю своєї культури.

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Відділ з питань сім′ї, молоді та спорту Острозького міськвиконкому: Волянюк Ірина Дмитрівна: тел. (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький МВ УМВС України в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Шлях переселенця

Міська рада Сандомира збирає допомогу для жителів м. Острога – вихідців з Польщі для надання допомоги в організації роботи недільної школи

До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Зверніть увагу
В громадській приймальні Острозької міської ради, к. №19 за адресою: 35800 Рівненська область,м.Острог, вул. Героїв Майдану, 4 (перший поверх) можна отримати бланки та форми запитів на інформацію та ознайомлюватися із документами, що містять публічну інформацію. Електронна адреса: ostrog_amu@ukr.net, Контактні телефони: (03654)2-22-60, факс (03654)2-22-33
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев
 
БАНЕРИ


Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА

Погода в Остроге
 
© 2007—2012 Острозька міська рада