Головна » Доступ до публічної інформації » Рішення Острозької міської ради
Рішення Острозької міської ради «Про організацію роботи Острозької міської ради щодо забезпечення доступу громадян до публічної інформації»

ЗавантажитиЗавантажити
Файл .doc, 85 Кб

УКРАЇНА
ОСТРОЗЬКА МІСЬКА РАДА

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

(шосте скликання)

 

РІШЕННЯ

 

26  травня  2011 року                                                                                    №  145

 

про організацію роботи Острозької міської

ради щодо забезпечення доступу громадян

до публічної інформації

 

Виконуючи Закон України "Про доступ до публічної інформації", Указ Президента України від 5 травня 2011 року № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", доручення заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Лавренчука А.О. від 17 травня 2011 року № 174/01-61/11 покликані реалізувати конституційні права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, керуючись пунктом 19, статтею 25 Закону України "Про місцеве  самоврядування в Україні", Острозька міська рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

  1. Заступникам міського голови, начальникам відділів, управлінь виконкому Острозької міської ради організувати роботу всіх посадових осіб, покликаних забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на вільний доступ до публічної інформації.
  2. Заступнику міського голови Логвін О.А., начальнику відділу інформаційного та аналітичного забезпечення Орленко Н.К., виконуючому обов'язки головного редактора міської газети "Замкова гора" Толочик О.Б. протягом червня 2011 року створити активну  рубрику "Доступ до публічної інформації", розмістити  дане рішення Острозької міської ради в міській газеті "Замкова гора" та на web-сторінці Острозької міської ради.
  • 2.1. Систематично оприлюднювати інформацію, що стосується діяльності Острозької міської ради та її виконавчого комітету , зазначеної у статті 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації".
  1. Начальникам самостійних відділів, управлінь міськвиконкому систематично оприлюднювати інформацію про організаційну структуру, функції, повноваження, завдання, напрями діяльності, фінансові ресурси та інші відомості, передбачені статтею 15 Закону України "Про доступ до публічної інформації".
  2. Секретарю Острозької міської ради Добровольському М.В., керуючому справами виконкому Канцедал Т.С., начальнику організаційного відділу Ткачук Л.О., начальнику відділу  інформаційного та аналітичного забезпечення  Орленко Н.К. забезпечувати систематичне оприлюднення проектів рішень Острозької міської ради, його виконавчого комітету (за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття) на web-сторінці  Острозької міської ради.
  3. Керуючому справами виконкому Канцедал Т.С., начальнику загального відділу Шкуль М.С., начальнику відділу інформаційного та аналітичного забезпечення Орленко Н.К. щотижнево контролювати та розміщувати на veb-сторінці  Острозької міської ради звіт про надходження до Острозької міської ради запитів на інформацію, їх вирішення чи продовження строків розгляду.
  4. Начальнику відділу з юридичної роботи Митрофановій О.С. розробити  до 10 червня 2011 року форми запитів на інформацію, порядок складання, подання запитів в усній, письмовій чи іншій формі.
  5. Начальнику загального відділу Шкуль М.С. запровадити облік запитів на інформацію.
  6. Контроль за виконанням рішення Острозької міської ради доручити постійній комісії з питань депутатської діяльності, етики, регламенту, законності та правопорядку, секретарю Острозької міської ради Добровольському М.В., а організацію його виконання - керуючому справами виконкому Канцедал Т.С.

 

                      Міський голова                                                                              О.Шикер

ОГОЛОШЕННЯ
Електронні звернення
Графік проведення прямого телефонного зв'язку

Прямий телефонний зв'язок


Звіти про виконання депутатських повноважень

Звіти про виконання депутатських повноважень депутатів міської ради VII скликання


27 жовтня 2017 року
о 10.00 в залі засідань Острозької міської ради відбудеться тридцять четверта сесія Острозької міської ради сьомого скликання
Порядок денний
Виконком Острозької міської ради запроваджує реєстрацію і розгляд електронних звернень.
В електронному зверненні окрім вимог, передбачених для письмового звернення, також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь або відомості про інші засоби зв’язку з ним.Електронна адреса ostrog_zvernennya@ukr.net
До відома жителів м. Острога
Юридичною службою народного депутата України Юрія Вознюка надаються безкоштовні юридичні консультації в електронному режимі. Поставити питання юристам можна у розділі «Юридичні консультації» на офіційному сайті Ю. Вознюка за адресою: http: // voznyuk.info/. Якщо питання потребує додаткового вивчення, юристи надають консультації після особистої зустрічі в офісі громадської приймальні (м. Рівне, вул. Д. Галицького,9, офіс 403), для чого необхідно здійснити попередній запис за телефонами (0362) 40-51-54, або 050-0347170.
Про мирні зібрання
Відповідно до ст. 39 Конституції України громадяни мають право збиратися мирно, без зброї й проводити збори, мітинги, походи і демонстрації, про проведення яких завчасно оповіщати органи місцевого самоврядування. Організатори мирного зібрання повинні заздалегідь звернутися до міськвиконкому з повідомленням, в якому має бути зазначено самого організатора, його адреса та телефон, дата і час, місце та форма його проведення а також орієнтовна кількість учасників.
До уваги жителів м. Острога!
З метою оперативного та якісного вирішення запитів громадян міста, які звертаються на щотижневий особистий прийом до міського голови, виконком Острозької міської ради буде постійно проводити попередній їх запис за номером телефону 2-22-60
Шлях переселенця

Якщо Ви боїтесь, що Вам завдадуть шкоди, або Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь до суб’єктів що здійснюють заходи у сфері «Протидія торгівлі людьми»
Головний спеціаліст відділу праці та сімейної політики: Гаврилюк Олена Андріївна: тел. (03654) 3-00-67; Острозький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: гловацька Оксана Іванівна (03654) 3-09-26; Відділ Освіти:Юрчук Ірина Леонідівна: тел. (03654) 2-38-88; Служба у справах дітей : Ковальчук Галина Валентинівна: тел. (03654) 2-22-60; Острозький міськрайонний центр зайнятості: Вус-Столярчук Людмила Євгенівна: тел. (03654) 2-35-02; Управління праці та соціального захисту населення: Бахоня Валентина Іванівна: тел. (03654) 3-00-05; Острозька центральна районна лікарня: Нікулін Володимир Іванович: тел. (3654) 2-00-65; Острозький відділ поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області: Антонюк Микола Іванович: тел. моб. (098 242 19 33)
Якщо вдома чи на робочому місці Вас дискримінують за ознакою статі
Контактна інформація
10 міфів про субсидії
Детальніше
Стратегія розвитку
територіальної громади
міста Острог
ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів
 
ПОГОДА
 
© 2007—2017 Острозька міська рада
Всі права захищено! Права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Острозькій міській раді та охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права».
При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове!
* Увага! Сайт в процесі оновлення. Не вся інформація висвітлена на сайті є актуальною.